استارتاپ ها

هومینگ homing – خرید و فروش، اجاره خانه و آپارتمان و ملک

درباره هومینگ:

خرید، فروش، رهن و اجاره خانه در هومینگ
هومینگ یکی از بزرگ‌ترین سامانه‌های خرید، فروش و رهن و اجاره خانه و ملک است. اگر قصد فروش ملک خود را دارید بدانید که ملک شما در هومینگ به ۳۰ میلیون کاربر فعال آپ نمایش داده می‌شود و با این میزان نمایش، شانس بالایی در فروش سریع خانه‌ی خود دارید و اگر به دنبال خرید خانه یا رهن و اجاره آپارتمان هستید می‌توانید با اطمینان کامل کلیه اطلاعات مربوط به هر خانه یا ملک را ببینید و بعد از انتخاب ملک موردنظر خود، برای عقد قرارداد خانه به نمایندگی‌های هومینگ در سراسر ایران مراجعه کنید و خیال خود را از بابت مشکلات موجود در معاملات مسکن راحت کنید و مطمئن باشید هومینگ، حافظ منافع طرفین معامله و امین شما در معاملات ملک و مسکن است.

با هومینگ آنلاین خانه خود را پیدا کنید.
هومینگ به عنوان یک بانک املاک آنلاین در راه خرید، فروش، رهن و اجاره خانه، مغازه یا … در بیش از ۵۰ شهر ایران از جمله تهران، به شما کمک می‌کند. اگر به دنبال خرید خانه یا اجاره آپارتمان هستید، می‌توانید آن را در میان فایل‌هایی که در شهرها و محله‌های مختلف در هومینگ وجود دارند، انتخاب کنید. فیلترهای تخصصی، اطلاعات کامل و عکس‌های ۳۶۰ درجه به شما کمک می‌کند که با صرف کم‌ترین زمان به ملک دلخواهتان برسید. با استفاده از اپلیکیشن هومینگ می توانید به راحتی سوئیت، آپارتمان یا ویلای مورد نظر خود را در هنگام سفر پیدا کنید، کافی است نام شهر، محله و بودجه تان را وارد کنید.
همچنین با هومینگ می‌توانید به راحتی خانه خود را در بیش از ۵۰ شهر ایران ثبت کنید و با وارد کردن اطلاعات کامل ملک خود به سرعت مشتری نهایی خانه‌تان را پیدا کنید. اگر زمان وارد کردن اطلاعات را ندارید، می توانید با پشتیبانی هومینگ تماس بگیرید تا تلفنی ملک شما برای رهن و اجاره و یا فروش ثبت شود. هومینگ یک کسب وکار آنلاین در حوزۀ املاک و مستغلات است. این مجموعه سعی دارد با امکانات ویژۀ خود در زمینۀ «خرید، فروش، رهن و اجاره»، کلیۀ نیازهای موجود در بازار املاک و مستغلات را در سطح کشوری پوشش دهد.

 متعلق به شرکت «نگین تجارت آپامه» با سرمایه گذاری شرکت «آسان پرداخت پرشین» می باشد. چشم انداز این مجموعه تبدیل شدن به قطب فایلینگ در سطح کشوری و بین المللی می باشد.

هومینگ homing - خرید و فروش ، اجاره خانه و آپارتمان و ملکمزایای هومینگ:

از مزایای استفاده از این سایت و اپلیکیشن  می‌توان به این موارد اشاره کرد:
امکان ثبت رایگان ملک از طریق اپلیکیشن هومینگ یا اپلیکیشن آپ یا تماس تلفنی
شما می‌توانید از طریق دانلود اپلیکیشن هومینگ یا از طریق اپلیکیشن آپ، ملک خود را به صورت رایگان به مجموعه‌ی بزرگ فایل‌های ثبت شده  اضافه کنید. در صورت تمایل می توانید ثبت ملک خود را تلفنی انجام دهید.
۱- امکان ارتباط مستقیم با خریدار نهایی
با سپردن مسکن و مستغلات خود به این مجموعه می‌توانید روزانه در معرض دید بسیاری از مشتریانی که هر لحظه برای اجاره یا خرید ملک و مغازه دلخواه‌شان در حال جست‌وجو هستند، قرار بگیرید. که به صورت روزانه، تعداد بازدید از آگهی را با پیامک به شما اعلام می کند.
۲- کاهش تماس‌های بیهوده به دلیل ثبت اطلاعات کامل ملک
با ثبت عکس و اطلاعات کامل ملک و پر کردن تمامی قسمت‎‌های مربوط به آپارتمان، زمین یا مغازه می‌توانید با کمترین اتلاف وقت مشتری نهایی ملکتان را پیدا کنید.
۳- نمایش ملک شما روی اپلیکیشن آپ (آسان پرداخت)
علاوه بر این  سایت و اپلیکیشن ، ملک شما از طریق اپلیکیشن آپ در دسترس بیش از ۳۰ میلیون کاربر فعال است و خریدان و مستاجران می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن به فایل‌های ثبت شده در هومینگ دسترسی داشته باشند.
۴- ایجاد تجربه‌ی بیشترین بازدید ملک برای شما
با بیشترین بازدید در زمینه خرید، فروش، رهن و اجاره خانه، مسکن و ملک شما را به مشتریان نشان می‌دهد. علاوه بر این،  ملک شما را با توجه به ویژگی‌ها و کاربردش در دسته‌بندی‌های مربوطه قرار می‌دهد و این مورد امکان دیده شدن ملک‌تان را افزایش می‌دهد. «تلاش بی وقفه» به عنوان شعار اصلی سازمان، از روحیۀ دلسوزی و رفتار حرفه ای اعضای هومینگ سرچشمه گرفته است. این مجموعه موفقیت خود را در همبستگی تیمی می داند.

هومینگ «همکاری، هم فکری و هم دلی» حاصل از روحیۀ تیمی کارکنان خود را به عنوان دلایل پیشرفت شگرف خود تا به امروز می داند.

اعضای این تیم همگی تشنۀ یادگیری هستند و از انتقال دانش و تجربۀ فردی به یکدیگر لذت می برند.

در هومینگ برنامه ریزی و انجام به موقع کارها از اهمیت بالایی برخوردار است. شرح وظایف کارکنان این مجموعه به گونه ای است که فضای آزاد بیشتری را در اختیار اعضای سازمان برای خلاقیت و نوآوری و پیشرفت آنها فراهم می کند.

هومینگ homing - خرید و فروش ، اجاره خانه و آپارتمان و ملکامکان جست‌وجوی ملک در بیش از ۵۰ شهر ایران

هومینگ در بیش از ۵۰ شهر ایران نمایندگی دارد. شما می‌توانید ثبت یا جست‌وجوی ملک و زمین را علاوه بر شهر تهران، در شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز، آبادان، آستانه، آمل، اراک، اردبیل، اهواز، ایلام، بابل، بابلسر، بندرانزلی، بندرعباس، بوشهر، بهشهر، تبریز، تنکابن، چالوس، خرمشهر، دزفول، رامسر، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سنندج، شهرضا، فریدون کنار، قائم شهر، قزوین، قم، کاشان، کرج، کرمان، کیش، گرگان، لاهیجان، محمودآباد، ملایر، نکا، نوشهر، نهاوند، همدان، یزد و … انجام دهید.
۱- فیلترهای تخصصی برای جست‌وجو
فیلترهای تخصصی مربوط به ملک در هومینگ به شما کمک می‌کند که به راحتی و بر اساس اولویت‌هایتان ملک‌های متناسب را انتخاب کنید و زمان زیادی را برای جست‌وجوهای بی‌نتیجه هدر ندهید و قیمت خرید و اجاره املاک را مقایسه کنید.
۲- دسترسی به جزییات کامل و تصاویر ملک
شما می‌توانید از این طریق ملک درخواستی‌تان را از میان املاک ثبت شده با جزییات و اطلاعات کامل و دقیق انتخاب کنید. این اطلاعات دقیق به شما امکان مقایسه‌ ملک‌ها را می‌دهد و شما می‌توانید با دیدن تصاویر کامل ملک انتخاب بهتری داشته باشید
۳- دسترسی به فایل‌های اجاره توریستی
شما می‌توانید در زمان سفر از گزینه ملک‌های توریستی  استفاده کنید. ابتدا شهر خود را وارد کرده و پس از انتخاب محله‌ی موردنظرتان، موارد اجاره ویلا و سوییت روزانه را ببینید و خانه دلخواهتان را برای اقامت یک یا چند روزه انتخاب کنید.

فرهنگ کاری شرکت هومینگ

 بهترین فضا را در اختیار کارکنان خود قرار می دهد تا از پس چالش های محیط کار برآیند. در چنین فضایی، اعضای این مجموعۀ با روحیه و تلاش بی وقفۀ خود، «پیشرفت فردی و سازمانی» را به ارمغان می آورند. برای هومینگ مهم است که نیروی انسانی مجموعه، در شرایط ایده آل کاری فعالیت های خود را به انجام رساند و به دنبال آن، بالاترین راندمان را برای مجموعه داشته باشد.

تک تک کارکنان هومینگ به نوبۀ خود در پیشرفت این مجموعه دست دارند و اثر انگشت خود را در تمام مراحل موفقیت مشاهده می کنند. مجموعۀ هومینگ با «آموزش های مستمر و احساس رضایت کاری در افراد»، محیط کاری کارکنان خود را بهبود می بخشد.

هومینگ homing - خرید و فروش ، اجاره خانه و آپارتمان و ملکراه های ارتباطی با هومینگ:

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از نیایش، خیابان ارمغان غربی، نبش کوچه مهرداد، پلاک 8 غربی

تلفن: 021۹۶۶۲۲۰۰۰۰

ایمیل: info@homing.ir

وبسایت: www.homing.ir

به این مطلب امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا