استارتاپ ها

چیدانه Chidaneh – طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

درباره چیدانه:

به چیدانه، راهنمای آنلاین معماری و دکوراسیون داخلی خوش آمدید!
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید!

چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما!

چیدانه یک فروشگاه یا شرکت طراحی دکوراسیون نیست!
چیدانه خودش طراحی و اجرای دکوراسیون و معماری انجام نمی دهد و کالایی به صورت مستقیم به فروش نمی رساند. شما می توانید شرکت های این حوزه را در اهالی فن چیدانه ببینید و برای رفع نیازهای خود با آنها ارتباط برقرار کنید!

فرقی نمی کند که شما می خواهید یک ساختمان بسازید یا می خواهید یک میز تلویزیون برای گوشه نشیمن تهیه کنید، چیدانه به شما برای پیدا کردن بهترین معماران و شرکت ها برای پروژه شما و فروشندگان وسایلی که دنبالشان می گردید کمک می کند. وقتی شما آماده شروع یک تغییر هستید چیدانه بهترین محل برای گرفتن ایده، پیدا کردن و انتخاب وسایل و کار کردن با معماران، دکوراتورها و ارائه دهندگان خدمات است.

چیدانه Chidaneh-طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی

چگونه از چیدانه استفاده کنیم؟

عکس ها
عکس های پروژه های برجسته اهالی فن و شرکت های ایرانی را ببینید، از آنها ایده بگیرید و با طراحان و سازندگان آنها ارتباط برقرار کنید.

مطالب
اطلاعات مربوط به پروژه های شرکت های ایرانی و ایده های کوچک و بزرگ برای بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی را ببینید، ایده بگیرید، طراحان و سازندگان ایرانی را بشناسید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

اهالی فن و شرکت ها
مجموعه ای از شرکت های فعال در حوزه معماری و دکوراسیون، ساختمانی، تاسیساتی و فروشندگان کالا و اثاثیه در سراسر ایران را با نمونه کارها، شرح فعالیت ها و تجارب و اطلاعات تماس آنها مشاهده و از خدمات و محصولات آنها استفاده کنید.

کالاها
محصولات مورد علاقه خود را از بین محصولات متنوع با اطلاعات دقیق ببینید و با هم مقایسه کنید، برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول با فروشندگان آنها تماس بگیرید.

مستند قوانین مربوط به سامانه درخواست برخط وب‌سایت چیدانه
قوانین مربوط به اهل فن (متخصص در خدمت یا فروشنده محصول درخواستی)

اطلاعات درج شده در پروفایل اهالی فن شامل (سابقه کار، گارانتی، بیمه، عکس پروژه ها و محصولات، لیست خدمات اعلام شده، لیست قیمت های اعلام شده، شماره تماس، شماره تلگرام، نام مدیر فروش شرکت، دامنه ی کسب و کار، مناطق و شهرهای تحت سرویس دهی و …) می‌بایست دقیق باشند؛ در صورت مغایرت در اطلاعات مسئولیت مشکلات احتمالی آینده در تعامل بین مشتری و اهالی فن بر عهده مشتری خواهد بود.
چیدانه اجازه انتشار عمومی اطلاعات پروفایل اهالی فن را در قسمت‌های مختلف وب سایت خواهد داشت.
در صورت تغییر در اطلاعات اهالی فن، ایشان می‎بایست در اولین فرصت تغییرات را در پروفایل خود اعمال نموده و یا چیدانه را نسبت به تغییرات مطلع نمایند. در غیر اینصورت به هنگام وقوع مشکلات در آینده، اطلاعات پروفایل اهل فن در هنگام ثبت درخواست (توسط مشتری) مبنای قضاوت خواهد بود.
درج پروفایل مربوط به یک شخصیت حقیقی یا حقوقی توسط افرادی که ارتباطی به آن شخصیت ندارند مصداق جعل هویت بوده و در صورت احراز، پیگیری قضایی را به دنبال خواهد داشت.
چیدانه حق مسدود نمودن دسترسی کاربرانی (اهالی فنی) که در این سامانه به ایجاد پروفایل‌های دروغین اقدام نموده و یا به درخواست‌های مشتریان پاسخ نامناسب می‌دهند (غیراخلاقی) را خواهد داشت.
اهل فن منتخب توسط چیدانه، موظف است نام و شماره تماس مشتری را محرمانه تلقی نموده و در حفظ حریم خصوصی مشتری بکوشد. بدیهی است استفاده از اطلاعات مشتری در هر زمینه‌ای به جز مشاوره و فروش کالا یا محصول درخواستی وی، نقض حریم خصوصی تلقی شده و می تواند مورد پیگیرد قضایی قرار گیرد.
اطلاعات مربوط به پیشنهادات و تعاملات اهالی فن با مشتریان به شکلی امن نزد چیدانه حفظ و نگهداری خواهد شد.
هرگونه تعامل بین اهالی فن منتخب و مشتری که از طریق سامانه صورت می‌گیرد باید مبتنی بر اخلاق و قوانین کسب و کار حاکم بر کشور باشد؛ بدیهی است در صورت مشاهده موارد تخلف، چیدانه حق مسدود نمودن تعاملات و بستن حساب‌های مرتبط را داشته و پرداخت هیچ‌گونه خسارتی را متعهد نخواهد شد.
چیدانه به علت در اختیار داشتن اطلاعات درخواست و تاریخچه تعاملات بین مشتری و اهالی فن، حق داوری میان مشتری و اهالی فن را به منظور حل و فصل اختلافات احتمالی در آینده خواهد داشت.

چیدانه Chidaneh-طراحی دکوراسیون داخلی منزل، معماری و طراحی داخلی
خدمت ارایه شده توسط چیدانه به اهالی فن، معرفی تعدادی مشتری متناسب با خدمات یا محصولات هر اهل فن می‌باشد. اهل فن منتخب در ارایه کیفیت و قیمت پیشنهادی کاملاً مختار بوده و چیدانه هیچ مسئولیتی در باب چگونگی تعاملات بعدی (خارج از سامانه) نخواهد داشت.
چیدانه تلاش دارد تا برترین اهالی فن را متناسب با درخواست مشتری به وی پیشنهاد نماید؛ اما امکان افشای سازوکار رتبه‌بندی اهالی فن پیشنهادی وجود نخواهد داشت و ایشان هیچگونه حقی برای پرسش در این زمینه نخواهند داشت. مگر در مواردی که چیدانه طبق قرارداد تضمین معرفی مشتریان را پس از بررسی کیفی اهالی فن به ایشان ارایه نماید.
تعامل صحیح با مشتریان از اصول بنیادین این سامانه بوده و از این رو نظرات و نمرده دهی مشتریان گذشته یک اهل فن، بر انتخاب مجدد وی در درخواست‌های بعدی موثر خواهد بود.
بدیهی است که تصمیم‌گیری در مورد هزینه آینده استفاده از این سرویس -که در حال حاضر مبتنی بر اعتبار اهالی فن کار می کند- در اختیار وب‌سایت چیدانه می‌باشد.
اهالی فن پیش از ورود به سامانه قوانین مربوط به افزایش و کسر اعتبار را کاملا مطالعه نموده و نسبت به سازوکار اجرایی سامانه آگاهی کامل دارد.
قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.
قوانین مربوط به مشتری (درخواست‌دهنده خدمت یا محصول)
اطلاعات فردی درج شده توسط مشتری در فرم درخواست خدمت می‌بایست دقیق باشند؛ در صورت مغایرت در اطلاعات مسئولیت مشکلات احتمالی آینده در تعامل بین مشتری و اهالی فن بر عهده مشتری خواهد بود.
ثبت درخواست با اطلاعات فردی دیگر، مصداق جعل هویت بوده و در صورت احراز، پیگیری قضایی را به دنبال خواهد داشت.
چیدانه حق مسدود نمودن دسترسی کاربرانی (مشتریانی) که از طریق این سامانه به ارسال درخواست‌های دروغین به اهالی فن می‌پردازند را خواهد داشت.
پس از نهایی‌شدن تصمیم مشتری در انتخاب اهالی فن جهت همکاری، چیدانه تنها نام و شماره تماس مشتری را (به منظور تعامل هر چه بهتر) در اختیار اهل فن منتخب قرار خواهد داد.
اطلاعات فردی ارسالی توسط مشتری در هنگام پر نمودن فرم درخواست به شکلی امن نزد چیدانه حفظ و نگهداری خواهد شد.
هرگونه تعامل بین مشتری و اهالی فن پیشنهادی که از طریق سامانه صورت می‌گیرد باید مبتنی بر اخلاق و قوانین کسب و کار حاکم بر کشور باشد؛ بدیهی است در صورت مشاهده موارد تخلف، چیدانه حق مسدود نمودن تعاملات و بستن حساب‌های مرتبط را خواهد داشت.
چیدانه به علت در اختیار داشتن اطلاعات درخواست و تاریخچه تعاملات بین مشتری و اهالی فن، حق داوری میان مشتری و اهالی فن را به منظور حل و فصل اختلافات احتمالی در آینده خواهد داشت.
خدمت ارایه شده توسط چیدانه به مشتری، معرفی تعدادی اهالی فن متناسب با نیاز وی است. مشتری در زمینه همکاری یا عدم همکاری با اهالی فن پیشنهادی کاملاً مختار بوده و چیدانه هیچ مسئولیتی در باب چگونگی تعاملات بعدی (خارج از سامانه) و یا کیفیت همکاری (خدمت یا محصول) نخواهد داشت.
چیدانه تلاش دارد تا برترین اهالی فن را متناسب با درخواست مشتری به وی پیشنهاد نماید؛ اما امکان افشای سازوکار رتبه‌بندی اهالی فن پیشنهادی برای مشتری وجود نخواهد داشت.
از آن‌جا که استفاده از این سرویس در چیدانه برای مشتریان رایگان است از ایشان تقاضا می‌شود تا پس از پایان تعامل خود با اهالی فن، بازخورد (نظرات و پیشنهادات) خود را در مورد همکاری در سامانه ثبت نمایند.
بدیهی است که تصمیم‌گیری در مورد هزینه آینده استفاده از این سرویس -که در حال حاضر رایگان است- در اختیار وب‌سایت چیدانه می‌باشد.
قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

راه های ارتباطی با چیدانه:

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، روبروی حسینیه ارشاد، کوچه شمشک (هدیه)، پلاک 14، طبقه دوم

تلفن: 021۲۳۰۵۱۱۷۳

ایمیل: info@chidaneh.com

اینستاگرام: https://instagram.com/chidaneh

وبسایت: https://www.chidaneh.com

به این مطلب امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا