استارتاپ ها

آی هوم ihome – جامع ترین وبسایت املاک، خرید و فروش آپارتمان‎

درباره آی هوم:

وبسایت آی هوم ihome.ir، در سال ۱۳۹۴ به عنوان جامع ترین پرتال املاک فعالیت خود را آغاز کرد. این وبسایت به عنوان نخستین پلتفرم آنلاین املاک کشور بستر فعالیت مشاوران املاک در فضای اینترنت را فراهم آورد و توانست خدماتی فراتر از خرید، فروش، رهن و اجاره ملک را به افراد جویای ملک و مشاوران املاک ارائه دهد.

اگر خواهان استفاده از این وب‌سایت هستید، باید از قوانین و مقررات وب‌سایت که به طور خاص و با پیروی از اصول و قوانین کشوری و برای این وب‌سایت در نظر گرفته شده است پیروی کنید. در صورت عدم قبول این قوانین، از این وب‌سایت استفاده نکنید.
این قرارداد میان گروه طراحان وبسایت ihome.ir و شما به عنوان کاربر به توافق می رسد.

توضیحات

تاریخ اجرایی”– تاریخ اجرایی شدن قوانین و مقررات این وب‌سایت
“حقوق معنوی مالکیت “- تمام حقوق اعم از انتشار، اختراع، ثبت و طرح ثبت نشده، خزانه اطلاعات، علایم تجاری و کلیه خدمات و نرم‌افزارهای مربوط به هر کدام از موارد بالا، به‌علاوه تمام اطلاعات سری تجاری، حقوق مربوط به مالکیت صنعتی، معنوی و امنیتی در تمام دنیا.
“موضوعات”– موضوعات یا در وب‌سایت ihome.ir تولید و منتشر شده و یا در اختیار وب‌سایت قرار گرفته است. برای جلوگیری از شک و شبهه، موضوعات از هر نوع به طور کامل در وب‌سایت منتشر می‌شود.
“جزئیات ثبت نام “ – تمام اطلاعات از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس ایمیل، سن و آدرس منزل که فرد در زمان ثبت نام آنها را وارد می‌کند.
“خدمات” – ارایه این وب‌سایت به عنوان پرتال املاک و مستغلات.
غیر قابل قبول” – تمامی مواردی که با استناد به قوانین هر کشوری که به این وب‌سایت دسترسی داشته باشد و از انواع زیر به شمار رود:
غیرقانونی، غیراخلاقی، مستهجن، نژادپرستانه، آزاردهنده، توهین‌آمیز، برهنه‌نگاری، کذب، غیر قابل استناد، گمراه کننده، نقض کننده حقوق شخص سوم (در هر نوع و بدون محدودیت و با هر گونه حقوق معنوی مالکیت)،
شکستن هر یک از قوانین، اصول و استانداردها و کدهای اجرایی،
شکستن قانون، شامل استفاده بدون محدودیت از سلاح گرم، حیوانات و نوشابه‌های الکلی،
ممکن است به اعتبار ihome.ir صدمه وارد نماید.
“کاربر”– هر آنکس که از این وب‌سایت استفاده کند.
“وب‌سایت”– وب‌سایت ihome.ir به آدرس www.ihome.ir
“ihome “- وب‌سایتی ایرانی به مدیریت محمد حسین رفعت‌نژاد و به آدرس پستی: تهران، انتهای اتوبان ستاری، نرسیده به اتوبان آبشناسان (نیایش)، نبش کوچه ارکیده، ساختمان فراساز، پلاک ۳، طبقه دوم.
شرایط و مقررات برای کاربران
کاربر برای ثبت‌نام در این وب‌سایت الزام به ارایه اطلاعات درست، دقیق و کامل خود را دارد و در صورت هرگونه تغییر اطلاعات شخصی (به جز سن) در هر زمان و برای استفاده از خدمات آتی سایت ملزم به تصحیح آن در وب‌سایت می‌باشد.
کاربر در هنگام تکمیل اطلاعات ثبت نام ضمانت می‌دهد که حداقل هجده سال سن دارد و از نظر قانونی واجد شرایط تعهد به قرارداد است.
وب‌سایت ihome.ir این حق را برای خود قایل می‌شود تا بدون هشدار قبلی مطالب منتشر شده توسط کاربر را حذف کند و یا از انتشار مطالب کاربر جلوگیری کند.
جزئیات اطلاعات شخصی کاربر در هنگام ثبت‌نام در وب‌سایت توسط ihome.ir ذخیره می‌شود اما به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نمی‌گیرد و یا با هدفی بی‌ارتباط با اهداف وب‌سایت استفاده نخواهد شد.
وب‌سایت ihome.ir در هنگام استفاده کاربر از این وب‌سایت فایلی را برای وی می‌فرستد. این فایل باعث می‌شود تا وب‌سایت بتواند رایانه کاربر را شناسایی کرده و نوع رفتار کاربر نسبت به وب‌سایت را ارزیابی کند و نیز فضاهای مورد علاقه کاربر را برای سهولت استفاده‌های آتی وی بررسی نماید. این فایل وب‌سایت ihome.ir را قادر به شناسایی کاربر نمی‌سازد و نیز وب‌سایت متعهد است از این اطلاعات فقط در راستای ارتقای وب‌سایت ihome.ir استفاده نماید. همچنین کاربر می‌تواند از دریافت فایل خودداری کند و در این صورت کاربر قادر نخواهد بود از بعضی از قسمت‌های وب‌سایت استفاده کند.
کاربر در اینجا متعهد می شود به وبسایت۲٫۶٫ کاربر در اینجا متعهد می‌شود به وب‌سایت ihome.ir اجازه تام دهد تا از اطلاعات وی برای خبررسانی فایل‌های ویژه، ابراز تمایل شخص سوم به اعلامیه‌های کاربر و دیگر اهداف مرتبط تجاری، استفاده نماید. وب‌سایت ihome.ir متعهد می‌شود تا همانطور که در قرارداد قید شده است از اطلاعات شخصی کاربر استفاده دیگری ننماید، بجز موارد فوق و به جز زمانی‌که بر طبق قانون و بر اساس درخواست مقامات قضایی کشور موظف گردد.
اگر کاربر به هیچ عنوانی تمایلی به استفاده از اطلاعات شخصی‌اش توسط وب‌سایت ندارد باید قبل از ثبت نام، وب‌سایت را ترک نماید.
اگر کاربر تمایلی به دریافت اطلاعیه‌های مربوط به موارد تجاری مشابه از سمت وب‌سایت نداشته باشد باید در هنگام ثبت نام ایمیلی با عنوان خروج از لیست دریافت کنندگان را به وب‌سایت فرستاده و عدم تمایل خود را اطلاع دهد.
وب‌سایت ihome.ir اختیار تام دارد تا هر زمان به نامناسب بودن رفتار کاربر مظنون شود حساب کاربری کاربر را معلق یا لغو کند. در چنین زمانی وب‌سایت ihome.ir ایمیلی را برای هشدار به کاربر می‌فرستد تا کاربر برای ثبت‌نام مجدد اقدام ننماید.
برای برطرف کردن هرگونه ابهامی، وب‌سایت ihome.ir تنها ارایه دهنده خدمات است و نه کالا.
وب‌سایت ihome.ir مالک کلیه حقوق معنوی مربوط به وب‌سایت و خدمات اریه شده توسط این وب‌سایت شامل طرح، نوشته‌ها، گرافیک و انتخاب و تنظیم آنهاست.
وب‌سایت ihome.ir اطلاعات مربوط به سوء استفاده از حقوق معنوی و بروز جعل سند را دریافت می‌کند و با اینکه کاربر نمی‌تواند وب‌سایت ihome.ir را در هنگام بروز چنین شرایطی ذی‌نفع بداند، وب‌سایت ihome.ir از تمام کاربران خود درخواست می‌کند تا در صورت برخورد و مشاهده چنین رفتاری به سرعت به وب‌سایت اطلاع دهند.
از کاربران درخواست می‌شود تا در صورت مشاهده رفتار نادرست از سوی دیگر کاربران به وب‌سایت ihome.ir ایمیل بفرستند.
محدودیتهای زیر شامل تمام کاربران می‌گردد:
کاربر متعهد می‌شود تا از بارگذاری و فرستادن هر نوع فایل و اطلاعاتی که باعث ایجاد اختلال، خرابی، انهدام و محدودیت در انجام فعالیت وب‌سایت و ارایه خدمات می‌شود، جدا خودداری کند.
کاربر متعهد می‌شود تا از هیچ نرم‌افزاری برای ورود به وب‌سایت و دریافت خدمات استفاده ننماید.
کاربر متعهد می‌شود که از خدمات وب‌سایت تنها برای استفاده شخصی و به عنوان مشتری و یا مشاور آژانس مسکن و وارد کردن فایل‌های خانه برای فروش و اجاره و رهن استفاده نماید.
کاربر متعهد می‌شود بدون اطلاع وب‌سایت اقدام به مهندسی معکوس و کپی کردن اطلاعات وب‌سایت ihome.ir ننماید.
کاربر متعهد می‌شود از خدمات وب‌سایت برای فعالیت‌های غیرقانونی و غیر اخلاقی و آسیب‌رسان استفاده نکند.
کاربر متعهد می‌شود از خدمات ارایه شده در وب‌سایت انجام هر گونه تخطی از قوانین و مقررات وب‌سایت استفاده ننماید.
کاربر متعهد می‌شود از هیچکدام از هشدارها و اخطارهای مربوط به حق نشر تخطی نکند.
کاربر متعهد می‌شود از انتشار هرگونه اطلاعاتی که به تخطی از قوانین و مقررات وب‌سایت منجر شود پرهیز نماید.
کاربر متعهد می‌شود در علاقه‌مندیهای دیگر کاربران وب‌سایت و خدمات دخالت نکند.
کاربر متعهد می‌شود از اطلاعاتی که دارای حق نشر هستند بدون اجازه صاحب آن استفاده نکند.
کاربر متعهد می‌شود در زمان استفاده از وب‌سایت و خدمات رفتار سوءاستفاده‌گرانه و اهانت‌آمیز انجام ندهد.
با انتشار مطالب در وب‌سایت ihome.ir، کاربر دارای حق عمومی و اجازه استفاده، تولید، انتشار، نمایش و بازنگری مطالب در وب‌سایت ihome.ir می‌شود و وب‌سایت به کاربر هیچ‌وجهی به عنوان حق عضویت پرداخت نمی‌کند و حق کامل تغییر، حذف و بازنگری مطالب را برای خود قایل می‌شود. کاربر همچنین متعهد می‌شود تمام حقوق وب‌سایت ihome.ir را به رسمیت بشناسد
وب‌سایت ihome.ir به کاربران اجازه می‌دهد تا اطلاعات مرتبط را در وب‌سایت منتشر و استفاده کنند منوط بر اینکه مطالب غیرقانونی، غیراخلاقی، تهدیدآمیز یا انتقادی نباشند.

آی هوم ihome - جامع ترین وبسایت املاک ،خرید و فروش آپارتمان‎

محدودیت مسئولیت

وب‌سایت ihome.ir مسئولیت هرگونه ضرر غیرمستقیم، تصادفی، از دست دادن سود، درآمد، اطلاعات و یا شهرت و اعتبار حرفه ای کاربران را به عهده نمی‌گیرد.
در حالیکه وب‌سایت ihome.ir تمام تلاش خود را به کار خواهد برد تا وب‌سایت را از آلودگی به ویروس در امان دارد، اما در هر حال به کاربر توصیه می‌شود که تمام نکات ایمنی را پیش از دانلود اطلاعات از وب‌سایت به دقت بررسی کنند.
وب‌سایت ihome.ir مسئولیت تایید صحت اطلاعات موجود در وب‌سایت را به عهده ندارد و در صورتیکه کاربر بر اساس اطلاعات دریافتی از وب‌سایت اقدام به داد وستد مالی نماید، در قبال زیان احتمالی مسؤلیت کامل خواهد داشت.
وب‌سایت ihome.ir به هیچ عنوان مسئولیت وقفه در سرویس دهی وب‌سایت، چه با قصد قبلی و یا تصادف را بر عهده نمی‌گیرد.
وب‌سایت ihome.ir به هیچ عنوان عدم موفقیت در اجرای تعهداتش را در صورت بروز وقفه در روند اجرای نرم افزار و فراهم نبودن خدمات (مستقیم یا غیر مستقیم) به عهده نمی‌گیرد.
وب‌سایت ihome.ir به هیچ عنوان پیامدهای ناشی از ارتباط کاربر با دیگر سایت‌ها از طریق لینک‌های دیده شده در وب‌سایت ihome.ir را برعهده نمی‌گیرد.
هیچکدام از موارد مطرح شده در قوانین فوق امکان پیش‌بینی یا پیگیری به وقوع پیوستن مرگ و یا ایجاد جراحت کاربر را بر اثر بی‌توجهی وب‌سایت ihome.ir و یا عوامل دست اندکار این سایت، شامل نمی‌شود.
مهم نیست چه تعداد ادعای خسارت اعلام گردد و مبنای این ادعاها بر چه اساس شکل گرفته باشد. بیشترین میزان خسارتی که وب‌سایت ihome.ir در هنگام زیان مستقیم کاربر (و یا دیگر زیان‌ها در صورتی‌که میزان این ضرر در بند ۳٫۱-۳٫۶ و دیگر بندها مطرح نشده باشد) می‌پردازد بیش از دو برابر ارزش مبلغ پرداخت شده از سوی کاربر به وب‌سایت نخواهد بود و این در صورتی است که اعلام خسارت در قرارداد طرح شده باشد.
ضمانت و تعهدات
وب‌سایت ihome.ir ضمانتی در قبال صحت و به روز بودن اطلاعات موجود در وب‌سایت ندارد و همچنین مسئولیتی را در قبال نوع استفاده کاربر از اطلاعات موجود در وب‌سایت نمی‌پذیرد.
مطالب موجود در سایت با توجه به نیاز انفرادی کاربر نگاشته نشده است و از مسئولیت‌های هر کاربر است که پیش از شروع کنش‌های مالی و تصمیم‌گیری در ارتباط با مناسب بودن اطلاعات موجود در راستای اهداف شخصی‌اش خطرات احتمالی را نیز در نظر بگیرد.
هر ضمانت‌نامه دیگری که به نوعی بیان و متصور شده باشد، چه قانونی و غیره شامل وب‌سایت ihome.ir نمی‌شود.
کاربر موافقت خود مبنی بر بری دانستن وب‌سایت ihome.ir از تمامی مسئولیتها، ادعاها و مخارجی که خارج از قرارداد با کاربر است را اعلام میکند.
کلیات
بر اساس بند ۵٫۲ این قرارداد و دیگر مکتوبات شرکتی میان وب‌سایت ihome.ir و کاربر به منزله قرارداد رسمی بین طرفین است و بر همین اساس هیچ یک از طرفین نوعی دیگر از مفاد مکتوب را به رسمیت نخواهند شناخت، مگر اینکه به وضوح در همین قرارداد ذکر شده باشد. هیچ جمله‌ای در بند ۵٫۱ طرفین را از قبول مسئولیت کذب در توضیحات مبری نمی‌داند و نیز مسئولیت رفع هرگونه اشتباه یا کوتاهی سهوی بر عهده طرفین است در صورتیکه حل این مشکل از قدرت طرفین خارج باشد، به دادگاه مربوطه و یا مقام ارجح واگذار می‌شود.
وب‌سایت ihome.ir این حق را دارد که در طول زمان شرایط و قوانین تجاری خود را تغییر دهد. تاریخ اجرایی قرارداد در بالای آن قید شده است. کاربر قبل از استفاده مجدد از وب‌سایت باید تاریخ اجرایی را در نظر بگیرد. اگر تاریخ اجرایی تغییر کرده باشد کاربر باید شرایط و قوانین جدید را کاملا مطالعه کند و در صورت پذیرفتن قوانین جدید از وب‌سایت استفاده کند.
اگر قسمتی از این قرارداد از نظر قانونی به هر دلیل مشکل داشته باشد، حذف خواهد شد و باقی قرارداد اجرا خواهد شد.
وب‌سایت ihome.ir این حق را دارد که تمام یا برخی از حقوق و اختیارات خود را زیر مجموعه این قرارداد بداند.
کاربر نمی‌تواند بدون مجوز از طرف وب‌سایت ihome.ir حقوق و اختیارات خود را به عنوان بخشی از قرارداد درآورد.
هر هشدار یا اطلاعیه از طریق آخرین آدرس محل سکونت و آدرس ایمیلی که در اطلاعات شخصی کاربر ذخیره شده است در اختیار وی قرار می‌گیرد. از وظایف کاربر است تا در صورت تغییر آدرس محل سکونت و ایمیل به سرعت آن را در اطلاعات شخصی اش تغییر دهد. در پی هشدارهای ایمیلی که بدون جواب می‌مانند، ایمیل همانند دیگری پس از ۲۴ ساعت مجددا فرستاده می‌شود و در پی هشدارهای پستی بی جواب، پس از ۷۲ ساعت مجددا اخطار پستی ارسال خواهد شد.
وب‌سایت ihome.ir مسؤلیت ضرر و زیان طرف دیگر در صورتی که به دلیل دیرکرد، عملکرد اشتباه، رخداد خارج از اختیارات و کنترل وب‌سایت و مقررات دولت‌ها و مقامات بلندپایه ملی رخ داده باشد را نمی‌پذیرد.
هرگونه دیرکرد و اشتباه از طرف وب‌سایت ihome.ir در اجرای هر قسمت از قرارداد و حقوق کاربر به عنوان مستثنی آن بند و حقوق کاربر شناخته و اعمال می‌شود.
عناوین برگزیده شده برای هر بخش از این قرارداد صرفا برای سهولت خوانش قرارداد بوده و ویژگی ساختاری خاصی ندارد.
این قرارداد بر اساس قوانین دولت ایران نوشته شده است و طرفین این قرارداد را خارج از دادگاه عالی ایران تایید و اجرا خواهند کرد؛ با این استثنا که در هر زمان که حقوق معنوی مالکیت وب‌سایت ihome.ir به هر صورتی به مخاطره بیافتد از طریق ارجاع به دادگاه عالی ایران مرتفع خواهد شد.

زمانی‌که با ما تماس می‌گیرید به یاد داشته باشید که موضوع مورد نظر را مطرح کنید. به‌عنوان مثال اگر شما برای تبلیغات در وب‌سایت ما هستید، در قسمت موضوع کلمه “تبلیغات” را بنویسید و همچنین اگر سوالی در مورد خدمات ما دارید در قسمت موضوع کلمه “خدمات” را درج نمایید.

دانلود اپلیکیشن ihome:

اپلیکیشن ihome.ir را همراهتان داشته باشید . شما میتوانید این اپلیکیشن را از طریق  کافه بازار و google play دانلود کنید

آی هوم ihome - جامع ترین وبسایت املاک ،خرید و فروش آپارتمان‎

راه های ارتباطی با آی هوم:

آدرس: تهران، انتهای اتوبان ستاری، نرسیده به اتوبان آبشناسان (نیایش)، نبش کوچه ارکیده، ساختمان فراساز، پلاک ۳، طبقه دوم

تلفن: 02149721000

ایمیل: info@ihome.ir

وبسایت: https://www.ihome.ir

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا