استارتاپ ها

موج نو mojeno – سامانه آنلاین ارائه خدمات منزل

درباره موج نو:

شرکت خدماتی پندار موج نو اولین شرکت خدماتی آنلاین بدون واسطه گری در ایران می باشد که با تکیه بر علم و تجربه خود در زمینه ارائه انواع خدمات منزل و خدمات مجالس به صورت تخصصی به فعالیت می پردازد.

خدمات قابل ارائه از سوی این شرکت شامل طیف وسیعی از خدمات بوده که مدیران باتجربه و نیروهای متخصص، نقشی محوری و مستقیم در این طیف ایفا می نمایند. شرکت خدماتی موج نو در حال حاضر در زمینه های خدمات نظافت منزل ، خدمات مراقبت از سالمند و کودک، خدمات تشریفات و پذیرایی، اعزام مهماندار، خدمات باغبانی و طراحی فضای سبز، خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، خدمات مبل شویی و موکت شویی، خدمات جابجایی اثاثیه و خدمات تامین نیروی انسانی به صورت تخصصی به ارائه سرویس می پردازد.

با توجه به متحول شدن سبک زندگی، ارائه خدمات نظافت به صورت یک حرفه در آمده و ارائه خدمات نظافتی مورد نیاز مردم جامعه نیازمند مهارت و تخصص می باشد. نگهداری سالمند از جمله دغدغه های روزمره بسیاری از افراد جامعه می باشد. مدیران مجموعه موج نو با در نظر گرفتن نیازهای سالمندان و کودکان عزیز، نیروهای مراقب خود را به صورت روزانه و یا به صورت شبانه روزی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. همه این نیروها با شرکت در دوره های تخصصی که توسط نماینده هلال احمر در مکان شرکت برگزار می گردد، شرکت نموده و مدرک معتبر پایان دوره را دریافت نموده اند.

شرکت پندار موج نو درسال ۱۳۸۶در اداره ثبت شرکت‌ها با شماره ثبت ۳۱۱۷۶۳ و شماره ملی ۱۰۱۰۳۵۰۸۷۷۴ به ثبت رسید و موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت از وزارت کار و عضویت در انجمن صنفی کارفرمایان و شرکت‌های خدماتی شده است. و در راستای تعهد تخصص گرایی به فعالیت ادامه می‌دهد. از جمله محورهای اصلی فعالیت شرکت موج نو شامل خدمات نظافت عمومی و صنعتی، بخش پرستاری از سالمند و کودک به صورت روزانه و شبانه روزی ، بخش تشریفات و پذیرایی، تامین نیروی انسانی مجرب جهت اجرای پروژه های ارگان ها، بخش تاسیسات، بخش موکت شویی و مبل شویی، بخش اثاث کشی، بخش دکوراسیون، بخش باغبانی و طراحی و اجرای فضای سبز، آموزش نیروهای متخصص در زمینه های مختلف و سایر خدمات می باشد. هر یک از بخش های این شرکت به صورت مجزا و کاملا تخصصی و با بیش از ۲۰۰ پرسنل به صورت مستقیم و بدون واسطه در حال ارائه خدمات می باشند. با توجه به شرایط عصر حاضر و گرایش مردم به دسترسی به خدمات آنلاین، سامانه سرویک به منظور هوشمندسازی و سهولت در ارائه خدمات طراحی گردید. با سامانه هوشمند خدمات(سرویک)، می توانید با طی چند مرحله ساده، از غرب تا شرق تهران و از شمال تا جنوب تهران به سادگی خدمات خود را ثبت کرده و با بهترین کیفیت ممکن خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

شرکت خدماتی پندار موج نو، با سال‌ها تجربه در زمینهنظافت منزل، نظافت مشاعات (راه پله)، نظافت ادارات و شرکت‌ها

خدمات پذیرایی و تشریفات ( پذیرایی از مجالس و اعزام مهماندار، عقد و عروسی و تولد و جشن ها ، کلیه تشریفات ارگانی و سازمانی و برگزاری کنفرانس ها و همایش ها )
خدمات مراقبت از سالمند و کودک
خدمات رزرو سرای سالمندان
خدمات تاسیساتی و ساختمانی ( تاسیسات آبی و گازی، لوله کشی ، سیم کشی ، بنایی و تخریب و نو سازی)
خدمات موکت شویی و مبل شویی
خدمات جابجایی اثاثیه
خدمات تامین نیروی انسانی
آموزش و تربیت نیرو های متخصص

موج نو mojeno- سامانه آنلاین ارائه خدمات منزل
ویژگی های خاص

اعتماد و جذب نیروهای متخصص

اخذ گواهی های مختلف اعم از گواهی سلامت، گواهی عدم اعتیاد و گواهی عدم سوء پیشینه جهت اشتغال در این مجموعه الزامی است. بعد از کسب گواهی های مزبور، مهارت‌ها و دانش های افراد در زمینه کاری مربوطه مورد بررسی قرار می‌گیرد و بعد از تایید، در این مراحل به مجموعه پندار موج نومحلق خواهد شد. نتیجه روند تحقیقات گرایی و نیروهای مورد اعتماد موجب شده مشتریان سابق تبدیل به معرف برای مجموعه ما باشند.

کیفیت

ارائه خدمات با کیفیت از اصلی‌ترین اهداف مجموعه خدماتی موج نو می‌باشد. این امر از طریق آموزش های پیوسته و به روز و همچنین استفاده حداکثری از بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات مشتریان در مورد روند کلی کار نیروهای اعزامی، صورت می‌پذیرد. آموزش‌های تئوری و آموزش‌های عملی جز برنامه‌های اصلی این شرکت بوده و نیروهای خدماتی از طریق همسویی با دانش روز دنیا سعی در ارتقاء سطح اطلاعات خود در زمینه کاری مربوطه می‌ نمایند.

پشتیبانی

کادر پشتیبانی شرکت موج نو به صورت شبانه‌ روزی در کلیه روزها و بدون تعطیلی آماده ثبت رزرو و انجام هماهنگی های لازم تا اتمام خدمات هستند.
عملکرد نیروها مستقیما و از طریق تماس تلفنی رصد می گردد.کادر پشتیبانی با بهره گیری از نظرات مشتریان، در جهت بالا بردن سطح کیفی خدمات گام برمی دارند. در صورت نارضایتی مشتریان از خدمات ارائه شده، تجدید خدمات به صورت رایگان انجام خواهد شد. در صورت عدم رضایت، وجه دریافتی به صورت کامل به مشتری بازخواهد گشت.
با تماس با شماره پنج رقمی ۷۴۴۰۲-۰۲۱ (۳۰ خط ویژه) می‌توانید در هر زمان به رزرو نیروی خدماتی حرفه‌ای بپردازید .

مزایای موج نو:

۱٫ یکی از دغدغه های اصلی مشتریان، انتخاب نیروی قابل اطمینان می باشد. شرکت خدماتی موج نو به منظور رفع این مهم، به هنگام استخدام نیروهای خود تضامین مالی و هویتی متعددی از آنها دریافت می نماید.
۲٫مسئولین شرکت خدماتی موج نو برای اخلاق و انضباط کاری نیروهای خود اهمیت زیادی قائل می باشند. در این راستا، کلاس های آموزشی تخصصی با محوریت مشتری مداری برای نیروها برگزار می گردد.
۳٫ از آنجا که برخورداری از ظاهری آراسته و مناسب در جذب مشتریان تاثیر بسزایی دارد، شرکت خدماتی موج نو با تهیه لباس های فرم زیبا و یکدست برای پرسنل خود، در جهت برندسازی این مجموعه گام برداشته است.
۴٫حضور به موقع نیروهای خدماتی در محل کار و منازل مشتریان، منجر به اعتماد هر چه بیشتر مشتریان به مجموعه موج نو می گردد. به همین دلیل، مسئولین این شرکت همواره نیروهای خود را ملزم به وقت شناسی به هنگام ارائه خدمات می نماید.

سوالات متداول:

ارائه خدمات نظافت منزل با توجه به چه عواملی به بهترین نحو ممکن صورت می پذیرد؟

خدمات نظافت شامل این موارد می باشد: ۱- خدمات نظافت منزل خالی یا مبله ۲- خدمات نظافت محل کار ۳- خدمات نظافت مشاعات( راه پله). با توجه به انتخاب نوع خدمات نظافت می توانید مطلوب ترین متخصص را به لحاظ جنسیت و شرایط جسمی انتخاب کنید. به عنوان مثال، برای خدمات نظافت منزل خالی، با توجه به سختی و حجم کار (دیوار شویی و نظافت شیشه و پنجره) انتخاب نیروی نظافتی آقا مناسب‌تر است.

توجه داشته باشید زمانی که می خواهید از نیروی نظافتی خانم برای ارائه خدمات نظافت منزل استفاده کنید، حداقل یک خانم در محل حضور داشته باشد. به منظور آسودگی خاطر، پیشنهاد می شود حداقل از دو روز قبل‌، برای ثبت سفارش خدمات نظافت خود اقدام نمایید.

در چه صورتی هزینه خدمات نظافت منزل شامل هزینه ایاب و ذهاب شده و حدود این هزینه چقدر می باشد؟

زمانی که محل ارائه خدمات نظافت دور از محدوده شهری باشد.

زمانی که ساعت اتمام خدمات نظافت با توجه به فصول مختلف سال، از ساعت مشخص شده بگذرد.

معمولا هزینه ایاب و ذهاب نیروی ارائه دهنده خدمات نظافت ، در حد هزینه آژانس (تا سقف ۲۰ هزار تومان) می باشد.

مناسب‌ترین زمان برای ثبت سفارش خدمات نظافت و رزرو نیروهای ارائه دهنده خدمات نظافت چه زمانی می باشد؟

بهترین زمان برای رزرو نیروهای متخصص ارائه دهنده خدمات نظافت منزل ، حداقل دو روز پیش از اعزام نیرو میباشد. همچنین، به منظور ثبت سفارش خدمات نظافت در همان روز، نیاز به حداقل دو ساعت زمان برای انجام هماهنگی های لازم می باشد.

آیا امکان اعزام نیروی ارائه دهنده خدمات نظافت در شیفت شب امکان پذیر می باشد؟
مرسوم‌ترین زمان اعزام نیروی ارائه دهنده خدمات نظافت در شیفت‌های صبح و عصر می باشد. ولی در صورت ضرورت (مثلا هنگام درخواست خدمات نظافت برای مکان‌های پر رفت و آمد که در طول روز امکان نظافت آنها وجود ندارد) امکان اعزام نیروی ارائه دهنده خدمات نظافت در تمام طول شبانه روز امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است که هزینه اعزام نیرو از ساعت ۱۰ شب به بعد، بیست درصد بیشتر از حالت عادی می باشد.

چرا به هنگام ارائه سرویس نظافت منزل هزینه‌ نیروهای خدماتی خانم از نیروهای خدماتی آقا بیشتر می باشد؟

نظافت منزل و ظریف کاری توسط خانم ها با سلیقه‌تر و با کیفیت‌تر از آقایان انجام می گردد. همچنین، خانم ها برای انجام کارهای فیزیکی نظافت منزل انرژی بیشتری صرف می نمایند. به علاوه، کم بودن نیروهای نظافتی خانم، موجب شده هزینه نیروی نظافتی خانم نسبت به نیروی نظافتی آقا بالاتر باشد.

متوسط هزینه نظافت منزل چقدر است؟
هزینه نظافت منزل توسط آقا: هشت ساعت کاری ۹۵ هزار تومان و چهار ساعت کاری ۵۷ هزار تومان و هر ساعت اضافه کاری ۱۲ هزار تومان هزینه دارد.
هزینه نظافت منزل توسط خانم: هشت ساعت کاری ۱۰۰ هزار تومان و چهار ساعت کاری ۶۰ هزار تومان و هر ساعت اضافه کاری ۱۳ هزار تومان هزینه دارد.

به هنگام نظافت منزل آیا تهیه غذای نیروی نظافتی بر عهده مشتری می باشد؟
فقط در نظافت منزل ۸ ساعته تهیه یک وعده غذایی بر عهده مشتری می باشد.در نظافت منزل ۴ ساعته و کمتر، مشتری مسئولیتی برای تامین غذای نیروی خدماتی اعزامی ندارد.

تهیه تجهیزات نظافت منزل بر عهده چه کسی می باشد؟
تجهیزات مورد نیاز برای نظافت منزل عمدتا حجیم بوده و حمل آنها دشوار می باشد. بنابراین، ترجیحا تامین تجهیزات و مواد شوینده مورد نیاز برای نظافت منزل بر عهده مشتری می باشد. ولی در صورتی که مشتری برای تامین تجهیزات و مواد شوینده نظافت منزل درخواستی ثبت کند، شرکت می تواند با ارائه فاکتور خرید، اقلام درخواستی را ارسال نماید.

نظافت مشاعات (راه پله) چیست؟ تفاوت نظافت مشاعات (راه پله) کنتراتی و مشاعات ساعتی در چیست؟

نظافت مشاعات (راه پله) شامل نظافت کلیه مکان‌های عمومی یک ساختمان از جمله راه پله، پارکینگ، پشت بام، حیاط و … میشود.

به هنگام نظافت مشاعات (راه پله) کنتراتی بر اساس موارد نظافتی که مشتری مد نظر دارد قیمت تعیین شده و مدت زمان کار برای آن مشخص نمی گردد. مواردی که مشمول نظافت مشاعات (راه پله) کنتراتی می گردد،عبارت است از: کف راه پله، نرده، لبه قرنیز، کلید و پریز، آسانسور، شیشه سکوریت، درب ورودی حیاط و پارکینگ و راه پله، درب واحدها، پادری و سایر موارد.

برای نظافت منزل خالی،استفاده از چه نیرویی توصیه می گردد؟
در بیشتر مواقع بخش اعظم نظافت منزل خالی، شامل دیوار شویی و نظافت شیشه و پنجره می باشد. با توجه به سنگین بودن کارهای ذکر شده، نیروی خدماتی آقا دارای عملکرد بهتر و بازدهی بالاتری خواهد بود.همچنین، استخدام نیروی خدماتی آقا هزینه کمتری نیز در بر خواهد داشت.

هزینه نظافت مشاعات (راه پله) کنتراتی را چه عواملی تعیین می کنند؟
عوامل بسیاری در تعیین هزینه نظافت مشاعات (راه پله) تاثیر گذار هستند. ولی مهمترین عوامل تاثیر گذار بر هزینه نظافت مشاعات (راه پله) تعداد طبقات و واحدها، مساحت حیاط و پارکینگ و پشت بام و همچنین مواردی چون آسانسور، درهای شیشه‌ای، پنجره‌ها و … می باشند.

آیا نیروهای نظافتی اعزامی از سوی شرکت خدماتی کارهایی از قبیل نصب پرده و همچنین کارهای جزئی تاسیسات را انجام می دهند؟

نصب پرده و خدمات جزئی تاسیساتی زیر شاخه خدمات تاسیساتی بوده و به منظور دریافت خدمات در این زمینه، به مشتریان پیشنهاد می گردد که از متخصصین تاسیساتی استفاده نمایند. اما در صورتی که مشتری درخواست نیروی نظافتی دارای مهارت فنی جزئی نماید، شرکت خدماتی قادر به اعزام نیروی مورد نظر می باشد.

مشتریان به هنگام ثبت سفارش نظافت منزل توسط خانم چه مواردی را می بایست مد نظر قرار دهند؟

با توجه به اینکه عمدتا خانم ها در جریان جزئیات امور منزل می باشند، پیشنهاد می گردد که خانم خانه برای ثبت سفارش نظافت منزل توسط خانم اقدام نمایند.

به هنگام نظافت منزل توسط خانم، تناسب نوع کار با نیروی نظافتی خانم می بایست مد نظر قرار گیرد. انجام اموری چون تخلیه چاه و نظافت مشاعات (راه پله) برای نیروی نظافتی خانم توصیه نمی گردد.

به هنگام نظافت منزل توسط خانم، به جهت معذب نبودن نیروی نظافتی خانم، بهتر است دست کم یک خانم در منزل حضور داشته باشد.

آیا نیروی نظافتی اعزامی قابل اطمینان می باشد؟ آیا می توان وی را در منزل تنها گذاشت؟

شرکت خدماتی پیش از استخدام نیروی نظافتی و در مرحله ثبت نام، تمامی مدارک هویتی به انضمام گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد را استعلام و از وی دریافت می نماید. همچنین، با توجه به تجربه بیش از یک دهه شرکت خدماتی موج نو در امر ارائه خدمات نظافت، این شرکت سعی در گزینش بهترین نیروهای واجد شرایط می نماید. همچنین، پس از طی مراحل اولیه استخدام نیروی نظافتی، نیروها تا مدتی صرفا برای نظافت مکان های عمومی مانند مشاعات اعزام شده و این مدت، عملکرد نیروها دائما از طریق مشتریان مورد ارزیابی قرار می گیرد. نیروی نظافتی پس از جلب اعتماد شرکت خدماتی و مشتریان، به منازل نیز اعزام می گردد. با این وجود، به جهت نظارت بر عملکرد نیروی نظافتی و نیز پیشگیری از هر گونه سوء تفاهمی، پیشنهاد می گردد که به هنگام حضور نیروی نظافتی، در منزل خود حضور داشته باشید.

در صورت عدم رضایت مشتری از نیروی ارائه دهنده خدمات نظافت رضایت نداشته باشد، چه کاری می بایست انجام دهد؟

کلیه نیروهای ارائه دهنده خدمات نظافت شرکت موج نو چه به لحاظ کاری و چه به لحاظ رفتاری در سطح مطلوبی قرار داشته و همچنین، به طور دوره ای و پیوسته مورد آموزش های تئوری و عملی قرار می گیرند. با توجه به تجربه چندین ساله شرکت خدماتی موج نو در زمینه ارائه خدمات نظافت به مشتریان، عمده نارضایتی های به وجود آمده، مربوط به تفاوت سلیقه مشتری و نیروی نظافتی اعزامی می باشد. با این وجود، اگر نارضایتی مشتری در ساعت اول به شرکت اعلام گردد، شرکت به صورت رایگان اقدام به تعویض و جایگزین نمودن نیروی نظافتی خواهد نمود. اما اگر در انتهای کار مشتری اعلام نارضایتی نماید، شرکت به طرق مختلف (مانند عودت بخشی از مبلغ و یا تجدید ارائه خدمات نظافت به صورت رایگان) سعی در جلب رضایت مشتری خواهد نمود.

تجدید خدمات نظافت چیست و در چه مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد؟

تجدید خدمات نظافت به معنای اعزام مجدد نیرو به صورت رایگان به منظور جلب رضایت مشتری می باشد. به هنگام ارائه خدمات نظافت به صورت کنتراتی، اگر کار ناتمام مانده باشد و کیفیت خدمات نظافت برای مشتری مطلوب نباشد، شرکت نظافتی در اسرع وقت نیروی نظافتی جدیدی برای تجدید خدمات نظافت اعزام خواهد نمود. به هنگام ارائه خدمات نظافت به صورت ساعتی نیز اگر کیفیت خدمات ارائه شده مورد رضایت مشتری واقع نگردد، روند تجدید خدمات نظافت به صورت رایگان با هماهنگی شرکت خدماتی طی خواهد شد.

وجود حیوانات خانگی در منزل مشتریان چه تاثیری بر انتخاب نیروی نظافتی خواهد داشت؟

برخی شرایط مانند وجود حیوانات خانگی در منزل مشتری، بر نحوه عملکرد نیروی نظافتی به ویژه نیروی نظافتی خانم اثرگذار می باشد. به همین دلیل، مشتریان می بایست به هنگام ثبت سفارش، شرایط منزل خود را به وضوح برای شرکت خدماتی شرح دهند تا شرکت بتواند مناسب ترین نیروی نظافتی را اعزام نماید.

سفارش دوره ای خدمات نظافت چیست و چه مزیتی دارد؟

در صورتی که دریافت خدمات نظافت در حوزه نظافت منزل و یا نظافت محل کار مشتری دارای روندی تکرار شونده باشد، مشتری می تواند سفارش خدمات نظافت خود را به صورت خودکار و در بازه های زمانی مشخص تکرار نماید. مزایای سفارش دوره ای خدمات نظافت عبارت است از:

برنامه ریزی دقیق و آسودگی خاطر مشتری
نیروی نظافتی مطلوب مشتری به صورت ثابت در رزرو مشتری باقی می ماند.
مشتری به منظور دریافت خدمات نظافت نیاز به تماس و هماهنگی مجدد نداشته و شرکت خدماتی اقدام به انجام تمامی هماهنگی های لازم خواهد نمود.
آیا نیروهای نظافتی اعزامی برای نظافت منزل، نظافت محل کار و نظافت مشاعات (راه پله) با یکدیگر متفاوت می باشند؟

نظافت منزل، نظافت محل کار و نظافت مشاعات (راه پله) سه مقوله متفاوت می باشند. شرکت ارائه دهنده خدمات نظافت به منظور جلب رضایت مشتریان و نیز بهبود و ارتقاء عملکرد نیروهای نظافتی، پرسنل خود را در زمینه های مختلف خدمات نظافت تخصص بندی نموده است. بدین ترتیب، به منظور ارائه هر یک ار انواع خدمات نظافت، نیروی متخصص در آن زمینه را اعزام خواهد نمود.

به هنگام ارائه خدمات نظافت، آیا حضور مشتری ضروری می باشد؟

به هنگام ارائه خدمات نظافت به صورت کنتراتی، به دلیل مشخص بودن مسیر کار از نقطه شروع تا پایان، عمدتا نیاز به حضور مشتری نبوده و نیروی نظافتی اعزامی می تواند کار خود را طبق برنامه از پیش تعیین شده انجام داده و در انتها کار را به مشتری تحویل دهد. اما هنگام ارائه خدمات نظافت به صورت ساعتی، مشتری می بایست در محل حضور داشته باشد تا نیروی خدماتی بتواند با توجه به خواست و سلیقه مشتری، به ارائه خدمات نظافت پرداخته و رضایت مشتری را جلب نماید.

نیروی خدماتی مورد علاقه (مطلوب) چیست و مشتری به منظور رزرو نیروی خدماتی مورد علاقه می بایست چه کاری انجام دهد؟

نیروی خدماتی مورد علاقه نیرویی است که مشتریان نسبت به عملکرد وی رضایت داشته باشند. این رضایتمندی ممکن است مستقیما توسط مشتری و از قبل کسب شده باشد و یا دوستان و آشنایان مشتری چنین نیرویی را به وی معرفی کرده باشند. با توجه به اینکه ممکن است برنامه کاری نیروی مزبور پر باشد، مشتری به منظور دریافت خدمات نظافت از نیروی خدماتی مورد علاقه، می بایست از چند روز قبل اقدام به رزرو نیروی مورد نظر خود نماید.

آیا پس از ارائه خدمات نظافت، از سوی شرکت خدماتی در خصوص چگونگی ارائه خدمات پیگیری صورت می گیرد؟

از آنجایی که رضایتمندی مشتری از اولویت های شرکت خدماتی موج نو می باشد، عموما یک روز پس از ارائه خدمات نظافت به مشتری، از سوی شرکت خدماتی با وی تماس برقرار شده و میزان رضایت وی از ارائه خدمات و همچنین، پیشنهادات و انتقادات وی در خصوص چگونگی ارائه خدمات نظافت مورد بررسی قرار می گیرد. در صورت نارضایتی مشتری، شرکت خدماتی سعی در جلب رضایت وی خواهد نمود.

آیا پس از تحویل کار به مشتری، شرکت خدماتی مسئولیتی به عهده خواهد گرفت؟

از آنجا که جلب رضایت مشتری و نیز ارائه خدمات نظافت در بالاترین سطح کیفی سرلوحه کار شرکت خدماتی موج نو می باشد، همواره پس از حصول اطمینان از جلب رضایت مشتری، شرکت اقدام به تسویه حساب با نیروی نظافتی خواهد نمود. با این وجود، اگر پس از تسویه حساب نیز مشتری نارضایتی خود را به شرکت خدماتی اعلام نماید، شرکت در جهت رفع نواقص و جلب رضایت مشتری گام بر خواهد داشت.

آیا نیروی نظافتی پس از اتمام ساعت کاری نظافت منزل در صورت نیاز اضافه کاری نیز انجام می دهد؟

نیروی نظافتی اعزامی در صورت نیاز، با هماهنگی شرکت قادر به انجام اضافه کاری نیز می باشد. به مشتریان عزیز پیشنهاد می گردد که در خصوص زمان مورد نیاز برای نظافت منزل، تخمین درستی انجام دهند تا هنگام ثبت سفارش خدمات نظافت، بتوانند به درستی هماهنگی های لازم را با شرکت خدماتی به عمل آورند.همچنین، توجه به این نکته ضروری است که نیروی نظافتی خانم در قیاس با نیروی نظافتی آقا با محدودیت زمانی مواجه می باشد.

چرا بر خلاف تصور عموم، برای نظافت منزل تخلیه در قیاس با نظافت منزل مبله نیاز به زمان بیشتری می باشد؟

به هنگام نظافت منزل تخلیه به دلیل آثار به جا مانده از اسباب کشی و بازسازی منزل، نیاز به صرف زمان و انرژی بیشتری برای نظافت منزل می باشد. همچنین، برخی قسمت ها در منازل مبله برای نظافت در نظر گرفته نمی شوند. اما در نظافت منزل تخلیه، می بایست تمامی شیشه ها، دیوارها و سایر قسمت های منزل تمیز شوند. همچنین، در نظافت منزل تخلیه می بایست پس از نقاشی، با کاردک به لکه گیری پرداخت. و این فرایند، زمان بر می باشد.

به منظور رزرو دوره ای نیروی نظافتی، چه بازه زمانی پیشنهاد می گردد؟

رزرو دوره ای نیروی نظافتی می تواند در هر بازه زمانی صورت پذیرد. اما به منظور ثابت ماندن روز رزرو(به عنوان مثال یکشنبه ها) و همچنین عدم تلاقی با برنامه کاری نیروی نظافتی، بهتر است بازه زمانی هفتگی مانند ۲۸،۲۱،۱۴،۷ استفاده گردد. در این صورت، یک نیروی ثابت در روز معینی بدون هیچ گونه تداخلی برای مشتری رزرو می گردد.

آیا دادن انعام به نیروی نظافتی جزء وظایف مشتری است؟

شرکت خدماتی کلیه نیروهای نظافتی خود را از درخواست انعام از مشتری منع نموده است. اما در صورتی که مشتری پس از دریافت خدمات نظافت و خدمات منزل مورد نیاز خود، خواهان پرداخت انعام به نیروی نظافتی اعزامی باشد، دریافت انعام مانعی ندارد.

آیا جابجایی اثاثیه در داخل واحد مسکونی جزء کار تخصصی خدمات جابجایی اثاثیه محسوب می گردد؟ این عمل در چه مواردی هزینه اضافی برای مشتری در بر خواهد داشت؟

در صورت نیاز به جابجایی اثاثیه در حین نظافت منزل، این کار توسط نیروی نظافتی اعزامی بدون هیچ گونه هزینه اضافی صورت می پذیرد. ولی به منظور افزایش بهره وری و کیفیت کار، بهتر است مشتری به هنگام ثبت سفارش خدمات نظافت، موضوع را با شرکت در میان بگذارد تا شرکت خدماتی نیروی مناسب این کار را اعزام نماید. ولی جابجایی های خارج از واحد مسکونی، جزء خدمات جابجایی اثاثیه بوده و در چنین شرایطی مشتری ملزم به پرداخت هزینه جابجایی خواهد بود.

آیا نیروی نظافتی آقا قادر به انجام کارهای ظریف نظافت منزل می باشد؟

بر خلاف تصور عموم مبنی بر ارجحیت نیروهای نظافتی خانم در ارائه خدمات نظافت و انجام کارهای ظریف منزل، شرکت خدماتی موج نو اقدام به آموزش و تربیت نیروهای نظافتی آقا با کیفیت خدمات نظافت قابل رقابت با خانم ها نموده است. این نیروهای نظافتی قادر به انجام امور ظریف منزل مانند آشپزی می باشند.

آیا به هنگام نظافت منزل، انجام اموری چون شستشوی فرش، موکت، سقف و … مشمول هزینه اضافی می گردد؟

در حوزه خدمات نظافت، برخی خدمات نظافتی سنگین تر و فراتر از خدمات نظافت عمومی می باشند. از جمله این موارد عبارتند از : شستشوی فرش، موکت، سقف و مواردی از این دست. در صورتی که نیروی نظافتی به ارائه این خدمات نظافت به مشتری بپردازد، هزینه نظافت به صورت متری و بر اساس مساحت فرش، موکت و سقف محاسبه شده و این هزینه، به دستمزد ساعتی کار نیروی نظافتی اضافه خواهد شد.

آیا به هنگام ارائه خدمات نظافت، انجام اموری چون دیوارشویی و نظافت پنجره توسط نیروی نظافتی خانم قابل انجام می باشد؟

ارائه خدماتی چون دیوارشویی و نظافت پنجره ها برای نیروی نظافتی آقا راحت تر بوده و این نیرو به هنگام نظافت منزل مشتری، می توانند چنین خدماتی را نیز ارائه نماید. اما تنها تعداد اندکی از نیروهای نظافتی خانم قادر به ارائه خدمات نظافت در حوزه دیوارشویی و نظافت پنجره می باشند. همچنین، دستمزد نیروی نظافتی خانم به هنگام ارائه چنین سرویس هایی، بیشتر از نیروی نظافتی آقا می باشد. به عنوان مثال، هزینه ۸ ساعت نظافت منزل توسط خانم جوان به همراه دیوارشویی و نظافت شیشه ها، ۱۲۰ هزارتومان می باشد.

محدوده سنی نیروهای نظافتی شرکت خدماتی موج نو چه میزان می باشد؟

نیروهای نظافتی شرکت خدماتی موج نو عمدتا در محدوده سنی ۲۲ تا ۴۰ می باشند. این محدوده سنی، مناسب ترین بازه به منظور ارائه خدمات نظافت می باشد. با توجه به تنوع و کثرت نیروهای نظافتی شرکت خدماتی موج نو، در صورت نیاز مشتری، شرکت قادر به اعزام نیروی نظافتی خانم جوان و یا نیروی نظافتی آقای میانسال به منزل مشتری می باشد.

در حین ارائه خدمات نظافت، به منظور افزایش قدرت پاک کنندگی مواد شوینده، آیا می توان شوینده ها را با هم ترکیب نمود؟

برخی از نیروهای نظافتی به هنگام نظافت منزل به منظور افزایش تاثیر پاک کنندگی مواد شوینده، اقدام به ترکیب این مواد با یکدیگر می نمایند. لازم به ذکر است که این ترکیب می بایست به صورت اصولی و با بهره گیری از دانش و تجربه نیروی نظافتی متخصص صورت پذیرد. در غیر این صورت، ترکیب شوینده ها نه تنها در فرایند نظافت منزل موثر نخواهد بود، بلکه خطرناک نیز بوده و ممکن است منجر به تولید گازهای سمی گردد. به عنوان مثال، ترکیب جرمگیر (جوهر نمک) با سایر شوینده ها (به ویژه سفید کننده) بسیار خطرناک می باشد.

نیروی نظافتی به منظور نظافت منزل، نظافت محل کار و نظافت مشاعات (راه پله) به چه تجهیزاتی نیاز دارد؟

دستمال های حوله ای و توری، تی، جارو و سطل آب تجهیزات عمومی برای ارائه خدمات نظافت می باشند. در موارد خاص، تجهیزاتی چون کاردک، اسکاچ، اسفنج و … نیز مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از شوینده ها در فرایند ارائه خدمات نظافت می تواند به صورت اختصاصی و یا عمومی و با توجه به جنس و نوع سطوح صورت پذیرد. به عنوان مثال برای نظافت سطوح چوبی می توان از اسپری مخصوص چوب و یا اسپری چند منظوره استفاده کرد.

تجهیزات نظافتی چه تاثیری بر کیفیت ارائه خدمات نظافت دارد؟

به هنگام ارائه خدمات نظافت به مشتریان، نیروهای نظافتی اعزامی می بایست از تجهیزات کامل و مناسب استفاده نمایند. کامل بودن تجهیزات علاوه بر افزایش کیفیت خدمات نظافت، سرعت ارائه خدمات نظافت را نیز افزایش داده و در نتیجه هزینه کمتری برای مشتری در بر خواهد داشت. لازم به ذکر است که تجهیزات نظافتی دارای عمر مفید بوده و پس از گذشت این عمر مفید، می بایست با تجهیزات جدید جایگزین گردند.

نظرسنجی از مشتریان در خصوص چگونگی ارائه خدمات نظافت به چه منظوری انجام می گردد؟

دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات مشتریان در خصوص خدمات نظافت ارائه شده و نیز عملکرد نیروها، موجب پیشرفت کار شرکت خدماتی می گردد. در این راستا، یک روز پس از اتمام کار نیروی نظافتی، از سوی شرکت خدماتی با مشتری مورد نظر تماس گرفته شده و نظر وی را در خصوص خدمات نظافت ارائه شده، جویا می گردند. سپس شرکت خدماتی بلافاصله در جهت جلب رضایت مشتری و بهبود روند کاری پرسنل خدماتی خود اقدام خواهد نمود.

آیا انتقاد از نیروهای نظافتی و دادن امتیاز منفی به آنها موجب اخراج آنها می گردد؟

کلیه انتقادات صورت گرفته از نیروهای نظافتی، گرداوری شده و در جلسات و کلاس های آموزشی مطرح می گردند. بدین ترتیب، نیروهای نظافتی سعی در رفع نواقص و بهبود عملکرد خود می نمایند. بدیهی است در صورت بروز رفتار نامناسب از نیروهای نظافتی، شرکت به آنها تذکر داده و با این نیروها برخورد خواهد نمود.

آیا شرکت خدماتی در خصوص داد و ستد میان نیروی خدماتی و مشتری، مسئولیتی به عهده دارد؟

شرکت خدماتی صرفا در خصوص ارائه خدمات نظافت هماهنگ شده با مشتری مسئول بوده و در خصوص سایر موارد چون معامله و داد ستد نیروی نظافتی با مشتری، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده ندارد. در ضمن، با توجه به تجربه شرکت خدماتی موج نو ، این نوع داد و ستد توصیه نمی گردد.

آیا به منظور رزرو دوباره یک نیروی خدماتی، می توان از طریق خود آن نیرو اقدام نمود؟

کلیه هماهنگی ها در خصوص اعزام نیروی نظافتی صرفا از طریق شرکت خدماتی صورت می پذیرد. هماهنگی با شخص نیروی نظافتی، مورد تایید شرکت نبوده و شرکت خدماتی در چنین مواردی، هیچ گونه مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.

هزینه کنسلی خدمات نظافت در چه مواقعی بر عهده مشتری می باشد؟

مشتری می تواند تا دو ساعت قبل از موعد مقرر حضور نیروی نظافتی در منزل خود، نسبت به لغو سفارش خود اقدام نماید. در صورت لغو سفارش در مدت زمان کمتر از دو ساعت مانده به موعد مقرر، هزینه کنسلی خدمات نظافت بر عهده مشتری می باشد. این هزینه با توجه به شرایط حداکثر تا ۲۰ هزار تومان می باشد.

موج نو mojeno- سامانه آنلاین ارائه خدمات منزلقوانین موج نو:

ماده ۲ – دریافت خدمات

۲-۱- مشتری با ثبت درخواست در موج نو می‌پذیرد که قوانین و مقررات موج نو را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، ثبت درخواست در موج نو به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
۲-۲- برای دریافت خدمات کاربر باید مشخصات خود را به صورت کامل و صحیح وارد نماید.

ماده ۳ – استفاده از موج نو

۱-۳- موج نو متهد می شود که در حین انجام کار عملی که موجب آزار و اذیت مشتریان شود هرگز انجام نگیرد.
۲-۳- با استفاده از سرویس موج نو مشتری می‌پذیرد که از موج نو برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند. کاربر حق ندارد اشیاء غیر مجاز مانند مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح یا سایر اشیاء یا حیواناتی که طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست همراه داشته باشد.
۳-۳- مشتری متعهد است در صورت داشتن هرگونه تقاضای نامتعارف و هر گونه پرنده یا حیوانات دیگر در منزل، موضوع را قبل از توافق بر انجام کار به متخصص اعلام کند در غیر اینصورت چنانچه پس از پذیرش درخواست خدمت و عزیمت متخصص نقطه مبدا، مواجه با موارد فوق شود، مجاز به امتناع از انجام خدمت بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده برعهده ی مشتری است.
۴-۳- مشتری متعهد می‌شود هیچ‌گاه از سرویس موج نو به صورتی که به موج نو یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند.
۵-۳- مشتری متعهد می شود که زمان حضور و جنسیت متخصص مورد نظر را از قبل اعلام کند تا موج نو بتواند با برنامه ریزی و طبق درخواست مشتری، متخصص به محل اعزام کند.
۶-۳-مشتری متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب مناسب در هنگام استفاده از موج نو، است.
۷-۳- مشتری می‌پذیرد که قوانین ثبت درخواست موج نو را مطالعه کرده است و مورد قبول وی است.
۸-۳- مشتری می‌پذیرد که موج نو مجری خدمات نیست بلکه تنها یک خدمات نرم‌افزاری است که ارتباط بین مشتریان و متخصص را جهت توافق بر انجام یک خدمت فراهم می‌کند.
۹-۳- مشتری می پذیرد که اسناد، مدارک و اشیای مهم و گرانبهای خود اعم از طلا، ارز، جواهرات و سایر اشیای قیمتی خود را بدون مواظبت در معرض متخصص قرار ندهد و بر نگهداری آنها نظارت داشته باشد. همچنین قبل از خروج متخصص تمامی لوازم منزل خود را کنترل نموده و هرگونه کاستی احتمالی را قبل از ترک متخصص اطلاع دهد.
۱۰-۳- بدیهی است که متخصص می پذیرد در حفظ و نگهداری تمامی اشیای منزل مشتری نهایت تلاش خود را بکند و در صورت هرگونه آسیب باید خود جوابگوی مشتری باشد.
۱۱-۳- کاربران پذیرفته اند که موج نو به عنوان یک نرم افزار عمل کرده و دو طرف را به هم معرفی و مرتبط می نماید. مسئولیت هرگونه آسیب به اموال طرفین بر عهده فرد خاطی بوده و طرفین می توانند در مراجع ذی صلاح حقوقی و قضایی علیه یکدیگر اقامه دعوی نمایند.

ماده ۴ – هزینه‌ها و پرداخت

۱-۴- مشتری می پذیرد امکان استرداد هزینه‌هایی که به موج نو می‌پردازد وجود ندارد.
۲-۴- مشتری می‌پذیرد هزینۀ سرویس از قبل از طرف موج نو مشخص می‌شود و پس از استفاده از آن اعتراضی نسبت به هزینۀ سرویس نمی‌تواند داشته باشد.
۳-۴- پرداخت هزینۀ سرویس فقط از طریق روش‌هایی که توسط موج نو مشخص می‌شود، می تواند صورت گیرد. این روش‌ها عبارتند از پرداخت کارت به کارت ، آنلاین و پرداخت نقدی به متخصص.
۴-۴- مشتری می‌پذیرد هزینۀ سرویس ارائه شده ممکن است بسته به ویژگی‌های سرویس ارائه شده از جمله نوع سرویس، زمان سرویس، مکان سرویس یا عوامل دیگر متغیر باشد.
۵-۴- کاربر متخصص متعهد می شود که تقاضای هیچ گونه وجهی علاوه بر مقدار از پیش اعلام شده را نداشته باشد و هرگونه مطالبه وجه اضافه به هر عنوان ربطی به موج نو ندارد.
۶-۴- مشتری نیازی به پرداخت هر گونه وجه اضافه به هر عنوان از قبیل سختی کار، کمک بلاعوض یا قرض و غیره ندارد و پرداخت اضافی به انتخاب شخصی او بوده و ربطی به موج نو ندارد. موج نو این پرداخت اضافه را به هیچ عنوان تایید یا تشویق نمی کند و از مشتری می خواهد که این موارد را حتما به موج نو اطلاع دهد.

ماده ۵ – مسئولیت موج نو

۱-۵- موج نو با تمام امکانات خود از جمله واحدهای خدمات مشریان تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائۀ و استفادۀ خدمات موج نو بین کاربران و ایجاد صلح و سازش فی مابین آنها می‌کند.

۲-۵- موج نو با استفاده از نظارت‌های خود تلاش می‌کند سرویس با کیفیت به مشتری، سلامت ، زمان ارائۀ سرویس و یا کیفیت و سلامت محصولاتی که با استفاده از سرویس‌های موج نو خریداری شود ارائه دهد.
۳-۵- موج نو تلاش خود را جهت استفاده از سرویس ارائه شده توسط مشتریان محترم می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) نخواهد داد.
۴-۵- تمامی اطلاعات کاربران بعنوان اطلاعات محرمانه نزد موج نو محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام صالح.
۵-۵- چنانچه هر یک از کاربران موج نو در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق واحدهای خدمات مشتریان ۲۴ ساعته و صدای مشتریان موج نو مطرح و موج نو پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

ماده ۶ – مسئولیت کاربران

۱-۶- مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران مشتری و متخصص که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام انجام خدمت) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربر) باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و موج نو هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و موج نو می‌تواند از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی موج نو بعمل آورد.
۲-۶- هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار موج نو شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و موج نو حق اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.
۳-۶- کاربر متخصص متعهد می‌شود تنها از علایم و اقلام سازمانی استفاده کند که توسط موج نو تهیه و در اختیار او گذاشته شده است (لباس کار یا ابزار نظافت) و مسئولیت استفاده از اقلام و علایمی که سبب ایجاد مشابهت و یا ایجاد اشتباه برای کاربران مشتری و یا سایر اشخاص اعم از حقیقی و یا حقوقی کند بر عهدۀ کاربر متخصص بوده و در صورت لزوم موج نو به قطع سرویس با نامبرده و پیگیری قانونی اقدام خواهد نمود و شخص متخلف مکلف به جبران خسارات وارده به موج نو خواهد بود.

ماده ۷ – شرایط وسائل همراه کاربر بشرح زیر است:

۱-۷- وسایلی که مشتری نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو.
۲-۷- وسایلی که متخصص نباید در محل داشته باشد عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو، هر گونه سلاح گرم و سرد و مواد مخدر و مشروبات الکلی و هر مواد دیگری که نامتعارف یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
۳-۷- درخواست خدمت بدون حضور مشتری (مالک یا مستاجر یا وکیل ایشان) توسط مشتری ممنوع است و کاربر حق درخواست و انجام خدمت را نخواهد داشت، در صورت عدم رعایت، همۀ مسئولیت‌های ناشی از این تخلف برعهدۀ اقدام کنندگان آن است و موج نو حق دارد نسبت به قطع دسترسی اقدام و مبادرت به پیگیری قانونی از جمله مطالبۀ خسارت از شخص متخلف کند.

اپلیکیشن موج نو:

تجربه ۱+۱۰ ساله موج نو را در اپلیکیشن سرویک به خانه های شما آورده ایم با سامانه هوشمند ارائه خدمات (serviQ) میتوان با چند حرکت ساده تمام خدمات مورد نیاز خود را از جمله نظافت منزل، نظافت محل کار، تشریفات و پذیرایی ، خدمات نگهداری از سالمند و کودک ،خدمات تاسیساتی، قالیشویی اثاث کشی و غیره و غیره را ثبت کنید و کارهایتان را با خیال راحت به سرویک بسپارید سرویک با تکیه بر پیشینه ای خود قادر هست تمام نیازهای خدماتی شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت مرتفع سازد سرویک موج نو زندگی که شما می توانید از طریق گوگل پلی و بازار و آپ استور آن را دانلود کنید.

موج نو mojeno - سامانه آنلاین ارائه خدمات منزل

راه های ارتباطی با موج نو:

آدرس: تهران، متروی علم و صنعت، خیابان دردشت، جنب کوچه خاموشی، پلاک 430

تلفن: 021۷۴۴۰۲

ایمیل: info@mojeno-co.com

اینستاگرام: https://www.instagram.com/mojeno.co/

تلگرام: https://t.me/mojeno_co

وبسایت: https://www.mojeno-co.com/

به این مطلب امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا