استارتاپ ها

دودوتا dodota – یک وبگاه اینترنتی برای جستجوگران و فروشندگان ملک

درباره دودوتا:

دودوتا یک وب گاه اینترنتی است که جستجوگران ملک، فروشندگان ملک و اجاره دهندگان میتوانند از امکانات آن به صورت رایگان بهره مند شوند.

در اینجا لازم به ذکر است که دودوتا مشاور املاک نیست و از طرف هیچ یک از مشاورین املاک پشتیبانی نمی شود. مشاورین املاک نیز مانند عموم مردم می توانند به صورت رایگان از تمام امکانات وب سایت دودوتا استفاده نمایند.

نحوه استفاده و نگهداری اطلاعات در دودوتا؟

کلیه اطلاعات و داده های کاربران در دودوتا به صورت کاملا ایمن نگهداری می شوند، بعضی اطلاعات حساس به گونه ای رمز گذاری می شوند که حتی برنامه نویسان اصلی دودوتا نیز به آنها دسترسی ندارند. داده هایی که به درخواست خود کاربر برای نمایش روی وب سایت قرار می گیرند نیز فقط از طریق وبگاه دودوتا قابل نمایش و از طریق جستجوگرهای اینترنتی محبوب قابل جستجو می باشند. دودوتا این دادها را در اختیار هیچ سازمان، گروه، موسسه و یا شرکتی نخواهد گذاشت. و از این داده ها برای پروژه های تبلیغاتی استفاده نخواهد کرد.

دودوتا dodota - یک وبگاه اینترنتی برای جستجوگران و فروشندگان ملک

آیا میدانید؟

استفاده شما از سرویس های دودوتا برای ما هیچ گونه منفعت مالی ندارد!!! چراکه دودوتا هم برای خریدار و هم برای فروشنده کاملا رایگان است.
مهمترین فاکتورها برای خرید و یا اجاره ملک به ترتیب عبارتند از: قیمت، موقعیت جغرافیایی، نقشه و طرح ساخت، مساحت، قدمت و امکانات ملک. و دلیل اکثر بازدیدهای حضوری خریداران از ملک فقط برای بررسی موقعیت جغرافیایی و نقشه ساخت ملک است. طبق آمار در بیش از ۹۰ درصد از بازدیدها،خریداران در همان نگاه اول از معامله صرف نظر می کند. حال چه بسا برای ترتیب دادن این بازدید ساعت ها وقت صرف شده باشد.

مزایای دودوتا:

نمایش محل دقیق املاک روی نقشه: کاربر میتواند به راحتی منطقه مورد نظر را انتخاب کرده و درون همان منطقه به دنبال موارد مورد نظر باشد. طبق آمار استفاده از نقشه برای جستجو چندین برابر به بهبود نتایج به دست آمده کمک می کند. با استفاده از نقشه، جستجو در وب سایت برای کاربران جذاب تر شده و درک دقیق تری نسبت به قیمت هر منطقه پیدا می کنند. این قابلیت فقط و فقط مخصوص دودوتا است و در هیچ یک از نرم افزار های مشابه موجود نیست.
امکان اضافه کردن عکس ملک به فایلینگ: به علت حس بصری که در هنگام دیدن عکس در ناخودآگاه انسان به وجود میاید، وجود عکس در فایلینگ تاثیرپذیری آن را بالا برده و تصمیم گیری را برای خریدار بسیار آسان می کند. عکس همچنین آمار بازدیدکنندگان از آگهی را چندین برابر افزایش می دهد.

بیش از ده درصد از خریداران و پانزده درصد اجاره کنندگان ملک، در شهری به غیر از شهر محل سکونت خود به دنبال ملک میگردند. دانشجویان، کارمندان دولت و یا سازمان های بزرگ، سرمایه گذاران و کسانی که به دلیل پیشرفت کاری محل سکونت خود را تغییر میدهند، از این جمله هستند.
در بیش از نیمی از موارد، خریداران و یا اجاره کنندگان به دنبال املاکی هستند، که فاصله قابل توجهی با محل سکونت فعلی خود دارد. و چه بسا برای هر بار بازدید باید ساعت ها وقت صرف نمایند.
میانگین سنی کسانی که به دنبال خرید و یا اجاره ملک هستند، بین ۳۰ تا ۴۰ سال است. و این گروه سنی به خوبی با نحوه استفاده از اینترنت آشنایی دارند.
به علت کمبود وقت و امکانات، بیشتر مشتریان حداکثر میتوانند در یک و یا دو محله در جستجوی ملک باشند.

سهولت استفاده: شاید مهمترین و بی رقیب ترین مولفه ای که دودوتا را از دیگران متمایز مینماید سادگی استفاده از این سرویس است. ما بیشترین وقت را صرف بهبود عملکرد سیستم رابط کاربری و سهولت کاربران در استفاده از سیستم کرده ایم. به گونه ای که در بعضی موارد مالک در کمتر از یک دقیقه و به راحتی میتواند ملک خود را ثبت کند. و جستجوگران ملک نیز به راحتی میتوانند به دنبال ملک مورد نظر خود باشند.
مخزن کاملی از اطلاعات مربوط به هر ملک: در پایگاه داده های دودوتا بالغ بر۴۱۵ مورد از اطلاعات مربوط به هر ملک ثبت و دسته بندی شده و قابلیت فیلترینگ براساس تمامی این مولفه ها موجود میباشد. بدینوسیله خریدار میتواند کوچکترین اطلاعات هر ملک را مورد بررسی قرار دهد. این یکی از نقاط قوت دودوتاست که قابل مقایسه با بقیه نرم افزار های مشابه نمی باشد.
سرویس اینترنتی: با استفاده از سرویس بر پایه وب دیگر احتیاجی به اتلاف وقت برای بازدید از املاک مختلف نیست، مشتری میتوانند با جستجو در بین املاک موجود در بازار، چند مورد را با بهترین شرایط انتخاب کرده وفقط برای تصمیم گیری نهایی به بازدید حضوری ازهمین موارد بپردازد.
نمایش محل دقیق ملک: یکی از دلایل اصلی مشتریان برای بازدید حضوری از ملک، بررسی موقعیت ملک میباشد. که این کار به وسیله جستجو و نمایش دقیق ملک روی نقشه، بررسی عکس های ملک و برخورداری از اطلاعاتی مانند طرز ساخت، نورگیری، دید و منظر، نوع نما، دسترسی و … به راحتی امکانپذیر است .
امکان بازدید مجازی از ملک: با استفاده از عکس و در آینده ای نزدیک فیلم ، کاربر اینترنتی به راحتی میتواند فضای ملک را در ذهن خود شبیه سازی نماید.
کارمزد مشاورین املاک در کلیه معاملات، مبلغ قابل توجهی است. این کارمزد اصولا توسط مالک پرداخت می گردد، که متعاقبا بر قیمت ملک و یا اجاره بها تاثیر گذاشته و برای طرفین انجام معامله را سخت تر می کند. حال اگر از این کارمزد صرف نظر کنیم:
مالک می تواند ملک خود را ارزانتر عرضه کند و متعاقبا زمانی را که باید برای پیدا شدن مشتری در انتظار بماند کاهش دهد.
خریدار می تواند با همان بودجه ملک مناسب تری پیدا کند.
تمام سرویس های دودوتا به کاربران، رایگان است و رایگان می ماند.

بسیاری از کسانی که در جستجوی ملک هستند، ترجیح میدهند که لیست املاک موجود در بازار را در فرصتی مناسب، به شخصه مورد بررسی قرار دهند، تا بتوانند از میان موارد موجود بهترین گزینه را انتخاب کنند.
درصد بسیار بالایی از مشتریان، از توضیحات اضافه مالک و یا مشاور در مورد محاسن ملک ناخوشنودند و از این تبلیغات به عنوان تبلیغ منفی یاد می کنند.
تور بازدید از املاک مختلف از طرف مشاورین محدود و از حوصله بسیاری از مشاورین خارج است.
تعداد فایلینگ هر مشاور محدود است و برای یافتن بهترین گزینه، خریداران به اجبار باید به چندین مشاور مراجعه کنند.
تمام سرویس های دودوتا رایگان است: استفاده و یا عدم استفاده شما از سرویس املاک برای ما هیچگونه سود مالی ندارد. بنابراین دلیلی برای ارائه اطلاعات غلط، تملق و عوام فریبی از طرف دودوتا وجود ندارد و سعی شده کلیه اطلاعات موجود خالی و عاری از هرگونه بزرگنمایی باشد. و مسئولیت صحت و سقم این داده ها بر عهده آگهی دهنده می باشد.
سرویس ۲۴ در۷: به دلیل ماهیت اینترنتی دودوتا، این سرویس می تواند ۲۴ ساعت در روز و ۷ روز در هفته به بازدید کنندگان سرویس دهد. بنابراین خریداران و اجاره کنندگان می توانند در هر فرصتی و به صورت نامحدود تمامی فایلینگ های موجود در دودوتا را مورد بررسی قرار دهند.
واقعیت در دستان شماست: در بسیاری موارد توضیحات اضافه مالک و یا مشاور املاک باعث گمراهی خریدار شده و در موارد زیادی باعث قرار گرفتن خریدار در موقعیتی ناخوشایند برای تصمیم گیری می شود. با دودوتا شما به کلیه اطلاعات مفید و صحیح ملک به صورت طبقه بندی شده دسترسی دارید.
تجمیع فایلینگ ها: به دلیل اینکه فایلینگ های دودوتا هم از طریق مشاوران املاک و هم از طریق مالکان به صورت بی واسطه دریافت میگردد، لیست املاک فایل شده در دودوتا بسیار بزرگتر و جامع تر از لیست هر مشاور است.

دودوتا dodota - یک وبگاه اینترنتی برای جستجوگران و فروشندگان ملک

سوالات متداول:

سرویس املاک دودوتا چیست؟
سرویس املاک دودوتا سرویسی است تخصصی برای جستجوی املاک کل کشور بر روی نقشه که بر پایه اینترنت و وب شکل گرفته است. مالکین میتوانند برای فروش و یا رهن/ اجاره ملک خود به صورت رایگان ثبت نام کنند و ملک خود را بدون هیچ گونه هزینه به فایلینگ دودوتا اضافه نمایند. تا مورد بازدید میلیونها کاربر اینترنتی قرار گیرد. با این کار مسئولیت جذب بازدید کننده را به دودوتا میسپارند.

خریداران و یا اجاره کنندگان میتوانند با استفاده ازموتورجستجوی قدرتمند املاک دودوتا که دارای قابلیت هایی از جمله جستجو بر روی نقشه, فیلترینگ چند بعدی و مرتب سازی سریع است. بدون اتلاف وقت و بدون نیاز به همراهی یا مراجعه به مشاور به اطلاعات کامل, محل دقیق و عکس های مربوط به املاک کل کشور دسترسی پیدا کنند.

هزینه سرویس های دودوتا چقدر است؟
تمام سرویس های دودوتا کاملا رایگان است.

چگونه میتوانم برای سرویس دودوتا ثبت نام کنم؟
برای ثبت نام در دودوتا فقط به یک آدرس ایمیل و یک شماره تماس (ترجیحا موبایل) احتیاج دارید. خریداران و یا جستجو کنندگان املاک احتیاجی به ثبت نام ندارند. ولی در صورت ثبت نام میتوانند از دیگر سرویسها که نیاز به ثبت نام دارند استفاده نمایند.

صحت فایلینگ ها چقدر است؟
تمام فایلینگ های دودوتا معتبر هستند. در دودوتا تمام اطلاعات املاک دریافتی جدید توسط افراد با تجربه بررسی شده و پس از تایید, با آگهی دهنده تماس حاصل میشود تا از صحت اطلاعات تماس هم اطمینان حاصل شود. پس از تاییدیه آگهی و تاییدیه شماره های تماس و ایمیل مربوطه , فایلینگ در موتور جستجوی دودوتا برای عموم قابل نمایش میگردد.

آیا مشاورین املاک نیز میتوانند از سرویس دودوتا استفاده نمایند؟
بله, مشاورین املاک میتوانند با ثبت نام به صورت مشاور املاک از امکانات سرویس املاک دودوتا به صورت رایگان و نامحدود استفاده کنند.

مزیت ثبت نام به صورت مشاور چیست و چرا مشاورین املاک باید به عنوان مشاور ثبت نام کنند؟
کاربرانی که به صورت عادی (اغلب مالکین و یا وکلای مالک) ثبت نام میکنند میتوانند در هر زمان فقط سه فایلینگ در حال نمایش داشته باشند ولی کاربرانی که به صورت مشاور ثبت نام میکنند محدودیتی در تعداد فایلینگ قابل نمایش ندارند.

چگونگی حفاظت از اطلاعات فایلینگ متعلق به مشاور به منظور جلوگیری از ارتباط مستقیم بازدید کنندگان و یا دیگر مشاورین با مالک ؟
دلیل اصلی مشاورین املاک برای عدم استفاده از سیستم های اینترنتی بالاخص سیستم هایی که آدرس دقیق ملک را مشخص میکنند, فاش شدن مشخصات مالک و آدرس دقیق ملک میباشد بدین گونه که پس از فاش شدن آدرس و یا مشخصات تماس مالک, خریدار و یا دیگر مشاورین با مالک تماس گرفته و مستقیما وارد معامله میشوند.

برای چیره شدن بر این مشکل دودوتا از سیستمی استفاده میکند که مشاور میتواند در هنگام سپردن ملک از دودوتا بخواهد تا آدرس دقیق ملک و یا محل دقیق ملک را نمایش ندهد و این اطلاعات کاملا بین دودوتا و مشاور مربوطه محرمانه میماند. برای استفاده از این امکانات و اطلاعات بیشتر میتوانید به بخش آیا امکان دارد که محل دقیق ملک روی نقشه مشخص نباشد؟ و آیا امکان دارد که آدرس دقیق ملک در هنگام بازدید نمایش داده نشود؟ رجوع کنید.

هزینه ثبت نام مشاورین املاک در دودوتا؟
سرویس دودوتا برای مشاورین املاک نیز کاملا رایگان است.

آیا امکان دارد که محل دقیق ملک روی نقشه مشخص نباشد؟
بله, این گزینه بیشتر مورد استفاده مشاورین قرار میگیرد تا بازدید کننده و یا دیگر مشاورین نتوانند با پیدا کردن آدرس دقیق ملک مستقیما با مالک تماس حاصل نمایند. مالک و یا مشاور میتواند در هنگام سپردن ملک و پس از مشخص کردن محل دقیق ملک روی نقشه , گزینه عدم نمایش محل دقیق ملک روی نقشه واقع در زیر فیلد آدرس را انتخاب کند به این صورت هنگام جستجو و نمایش به دیگران محل حدودی ملک روی نقشه نمایش داده میشود.

مهم:
-هنگام درج آگهی، مشخص کردن محل دقیق ملک روی نقشه بسیار مهم میباشد. اگر محل دقیق ملک درست مشخص نشده باشد گروه بازبینی آگهی ها نمی تواند آدرس ملک را با محل ملک روی نقشه تطبیق دهد بنابر این آگهی تایید نخواهد شد و قابل نمایش نیست.
-مشاورین املاک از مشخص کردن دفتر مشاور خود روی نقشه به جای محل ملک جدا خودداری نمایند. همانگونه که گفته شد، گروه بازبینی آگهی نمی توانند آدرس ملک را با محل ملک روی نقشه تطبیق دهند و آگهی تایید و نمایش داده نخواهد شد و متعاقب آن پس از تکرار چنین عملی حساب کاربری شما مسدود می گردد.
آیا امکان دارد که آدرس دقیق ملک در هنگام بازدید نمایش داده نشود؟[بازگشت به سوالات ↑] بله, این گزینه بیشتر مورد استفاده مشاورین قرار میگیرد تا بازدید کننده و یا دیگر مشاورین نتوانند با پیدا کردن آدرس دقیق ملک مستقیما با مالک تماس حاصل نمایند. مالک و یا مشاور میتواند در هنگام سپردن ملک و پس از مشخص کردن آدرس دقیق ملک , گزینه عدم نمایش آدرس ملک واقع در زیر آدرس را انتخاب کند به این صورت هنگام نمایش آگهی به دیگران آدرس دقیق ملک نمایش داده نخواهد شد.

مهم:
-هنگام درج آگهی، مشخص کردن آدرس دقیق ملک تا حد کوچه بسیار مهم میباشد. اگر آدرس دقیق ملک درست ذکر نشده باشد گروه بازبینی آگهی ها نمی تواند آدرس ملک را با محل ملک روی نقشه تطبیق دهد بنابر این آگهی تایید نخواهد شد و قابل نمایش نیست.
-مشاورین املاک از وارد کردن آدرس دفتر مشاور خود به جای آدرس ملک جدا خودداری نمایند. همانگونه که گفته شد، گروه بازبینی آگهی نمی توانند آدرس ملک را با محل ملک تطبیق دهند و آگهی تایید و نمایش داده نخواهد شد و متعاقب آن پس از تکرار چنین عملی حساب کاربری شما مسدود می گردد.
تاییدیه آگهی چیست؟[بازگشت به سوالات ↑] به منظور صحت آگهی داده شده, هر مورد آگهی ثبت شده, به صورت مورد به مورد توسط گروه بازبینی آگهی ها در دودوتا بررسی میگردد. در این بررسی نسبت قیمت به مشخصات و موقعیت جغرافیایی ملک, آدرس دقیق ملک, محل مشخص شده برای ملک روی نقشه, عکس های مرتبط و مشخصات تماس آگهی دهنده بررسی و در صورت لزوم با آگهی دهنده تماس گرفته میشود. پس از انجام این بررسی ها و تایید شدن تمام موارد بالا, آگهی آماده نمایش و جستجو در سیستم میگردد. آگهی هایی که مورد تایید قرار نگیرند قابل نمایش و جستجو در دودوتا نیستند.

فعال سازی ایمیل چیست؟
هر ایمیلی که در سیستم ثبت میشود، باید فعال شود. در هنگام ثبت ایمیل جدید، دودوتا یک ایمیل برای آدرس ایمیل ثبت شده ارسال میکند که حاوی دستور العمل فعال سازی ایمیل است.

این نکته بسیار مهم است که تایید شدن ایمیل به سهولت تایید شدن آگهی کمک خواهد کرد.

فعال سازی شماره موبایل چیست؟
هر شماره موبایلی که به عنوان شماره تماس آگهی دهنده در سیستم ثبت میشود اول باید فعال شده تا قابلیت نمایش برای عموم داشته باشد. برای تایید شدن شماره, سیستم دودوتا به صورت اتوماتیک به شماره موبایل مربوطه یک پیامک حاوی کد فعال سازی میفرستد.

اگر به هر دلیلی پیامک حاوی کد فعال سازی به دست شما نرسید و یا قادر به فعال سازی شماره تماس نبودید. به راحتی میتوانید با فرستادن یک پیامک حاوی کلمه dodota به شماره ۳۰۰۰۸۶۹۹۱۱ ، شماره موبایل خود را فعال نمایید.

توجه به این نکته ضروری است که متاسفانه بسیاری از پیامک ها با تاخیر ارسال میگردد و یا گاهی به دست مخاطب نمیرسد. به همین دلیل ساده ترین راه برای فعال سازی موبایل ارسال یک پیامک حاوی کلمه dodota به شماره ۳۰۰۰۸۶۹۹۱۱ است.

این نکته بسیار مهم است که تایید شدن شماره موبایل به سهولت تایید شدن آگهی کمک خواهد کرد.

مناطق تحت پوشش فایلینگ دودوتا کجاست؟
دودوتا در حال حاضر تمام مناطق ایران را تحت پوشش دارد.

آیا میتوان از دودوتا برای خرید و یا فروش ملک استفاده کرد؟
بله, از دودوتا میتوانید برای خرید, فروش, رهن و یا اجاره املاک مسکونی, اداری, تجاری (مغازه), مستغلات و زمین استفاده کنید.

آیا میتوان از دودوتا برای خرید و فروش مغازه , دفتر کار, زمین و دیگر مستغلات نیز استفاده کرد؟[بازگشت به سوالات ↑] بله

آیا میتوان از دودوتا برای رهن و اجاره نیز استفاده کرد؟
بله, از دودوتا میتوانید برای رهن و یا اجاره املاک مسکونی, اداری (دفتر کار), تجاری (مغازه) و مستغلات استفاده کنید.

محرمانه بودن اطلاعات شما برای دودوتا
اطلاعات شما به صورت کاملا محرمانه در اختیار ما میماند. درجه اهمیت این موضوع به قدری است که هیچکس حتی برنامه نویسان اصلی دودوتا نیز به اطلاعات محرمانه شما از جمله رمز عبور دسترسی ندارند. این اطلاعات به گونه ای کدگذاری و ثبت شده اند که قابل فهم برای هیچ انسانی نیست.

اطلاعات مربوط به فایلینگ ها فقط در پایگاه داده دودوتا میماند و تنها از طریق وب سایت دودوتا قابل نمایش و جستجوست و همچنین قابل جستجو از طریق دیگر موتورهای جستجوی محبوب اینترنتی می باشد, دودوتا این اطلاعات را به هیچ شرکت, سازمان, ارگان, موسسه و یا مشاور املاکی نمیفروشد.

چگونه مکان ملک را روی نقشه مشخص نماییم؟
برای تاییدیه آگهی و اطمینان دودوتا از صحت ملک آگهی داده شده، موقعیت دقیق ملک بر روی نقشه باید مشخص گردد. برای این منظور لازم است که:

۱ – محل حدودی ملک روی نقشه را پیدا نمایید. برای پیدا کردن محل حدودی ملک می توانید از یکی از راه های زیر استفاده نمایید:
الف-می توانید از جستجوگر آدرس دودوتا استفاده نمایید. بدین صورت که در قسمت آدرس پستی، آدرس دقیق پستی ملک را وارد نموده و سپس بر روی دکمه کلیک نمایید تا فرمی مانند زیر ظاهر شود:

در این مثال کلمه خیابان آبان – کوچه اولجستحو شده و جستوگر موارد پیشنهادی را نمایش می دهد. شما نیز ممکن است بر اساس محل ملک خود چند پیشنهاد دریافت نمایید، بر روی بهترین پیشنهاد کلیک کنید تا نقشه بر روی محل مورد نظر زوم نماید. اگر این محله مورد نظر شما نبود دوباره می توانید با کلیک بر روی دوباره جستجو نمایید

ب-می توانید از مکان یاب دودوتا استفاده نمایید. اگر هم اکنون در ملک مورد نظر و یا در فاصله کمی از آن هستید و از مرور گرهای اینترنتی جدید استفاده می نمایید. با کلیک کردن بر روی دکمهواقع در گوشه چپ نقشه، مکان یاب به صورت اتوماتیک بر روی محل کنونی شما روی نقشه زوم می نماید. این نکته بسیار مهم است که پس از فشار دادن دکمه مکان یاب مرورگر از شما اجازه می خواهد تا موقعیت مکانی شما را نشان دهد. این پیغام اصولا در بالای صفحه مرورگرها و دراینترنت اکسپلورر در پایین صفحه ظاهر می شود. شما باید با فشردن یکی از کلیدهای (Allow، Yes و یا …) این درخواست را تایید نمایید. در غیر این صورت مکان یاب کار نخواهد کرد.

پ-اگر با کار با نقشه آشنایی دارید و محل دقیق ملک خود را می دانید، می توانید با کشیدن نقشه توسط ماوس و زوم کردن بر روی نقشه محل تقریبی ملک را پیدا نمایید.

۲- محل دقیق ملک بر را بر روی نقشه را مشخص نمایید. پس از پیدا کردن موقعیت تقریبی ملک باید مکان دقیق آن را روی نقشه علامت گذاری نمایید. برای این منظور نقشه باید به اندازه کافی زوم شده باشد تا شما بتوانید نقطه دقیق ملک را مشخص نمایید. اگر نقشه به اندازه کافی زوم نباشد علامت ماوس بر روی نقشه چیزی شبیه به است و شما باید آنقدر در محل دقیق ملک زوم نمایید (برای زوم کردن می توانید با ماوس بر روی مکان مورد نظر کلیک کنید.) تا علامت ماوس روی نقشه به صورت شود. هم اکنون شما می توانید با کلیک دوباره ماوس بر روی محل کاملا دقیق ملک، نقطه مورد نظر را مشخص نمایید. توجه بفرمایید که اگر این نقطه را درست مشخص کرده باشید آیکون روی نقشه ظاهر می شود. برای تغییر مکان ملک می توانید آیکون خانه را با ماوس جابجا کنید و برای پاک کردن نقطه مشخص شده میتوانید از دکمه استفاه نمایید.
توجه:

مشاورین املاک و یا مالکینی که نمی خواهند محل دقیق ملک بر روی نقشه برای عموم قابل نمایش باشد. می توانند گزینه : عدم نمایش محل دقیق ملک روی نقشه را انتخاب نمایند. این نکته بسیار مهم است که در صورت استفاده از این گزینه، برای تاییدیه آگهی، آدرس دقیق پستی ملک و محل دقیق ملک روی نقشه باید مشخص شود. با انتخاب این گزینه، فقط هنگام بازدید دیگر کاربران از ملک آگهی داده شده، مکان ملک مورد نظر به صورت حدودی بر روی نقشه نمایش داده می شود.

چرا و چگونه ایمیل و یا شماره های تماس را فعال سازی (تایید) نماییم؟
-فعال سازی ایمیل و شماره موبایل چیست؟

در فرآیند فعال سازی، وب سایت دودوتا از مالکیت آدرس ایمیل و شماره موبایل کاربر اطمینان حاصل می نماید.
-چرا ایمیل و شماره موبایل باید فعال شوند؟

برای اینکه کسی نتواند از آدرس ایمیل و یا شماره موبایل دیگران سوء استفاده نماید. شماره موبایل و ایمیل باید فعال گردند.
مهم: برای تایید و نمایش آگهی، آگهی دهنده حتما باید شماره موبایل و ایمیل خود را فعال نماید.
فرآیند فعال سازی شماره موبایل چگونه است و دودوتا چگونه از مالکیت شماره موبایل اطمینان حاصل می نماید؟

برای فعال سازی موبایل یک پیامک حاوی کد فعال سازی برای شماره موبایل مذکور ارسال می گردد. این کد فعال سازی فقط و فقط در اختیار مالک شماره موبایل قرار می گیرد و به غیر از سامانه دودوتا و مالک موبایل کسی از این کد اطلاع ندارد. اگر مالک بتواند این کد را از طریق اینترنت برای سامانه دودوتا باز فرستد. دودوتا از مالکیت این موبایل اطمینان حاصل کرده و شماره مذکور فعال می گردد.
در روش دوم که بسیار ساده تر است، میتوانید با فرستادن یک پیامک حاوی کلمه dodota به شماره ۳۰۰۰۸۶۹۹۱۱ ، موبایل خود را فعال نمایید.
-فرآیند فعال سازی آدرس ایمیل چگونه است و دودوتا چگونه از مالکیت ایمیل اطمینان حاصل می نماید؟

برای فعال سازی آدرس ایمیل دودوتا یک ایمیل که حاوی لینک فعال سازی است، به آدرس ایمیل مذکور ارسال می کند. این لینک فعال سازی فقط و فقط در اختیار مالک ایمیل قرار می گیرد و به غیر از سامانه دودوتا و مالک ایمیل کس دیگری از این لینک اطلاع ندارد. بنابراین اگر مالک بتواند بر روی این لینک کلیک کند. سامانه دودوتا از مالکیت این ایمیل اطمینان حاصل کرده و ایمیل مذکور فعال می گردد.

دودوتا dodota - یک وبگاه اینترنتی برای جستجوگران و فروشندگان ملکشرایط و مقررات کلی (مربوط به تمامی سرویس ها):

کاربران علاوه بر رعایت شرایط و مقررات کلی موظف به رعایت شرایط و قوانین سرویسی که از آن استفاده می کند هم می باشد.
کاربران حق استفاده نامحدود از کلیه سرویس های دودوتا را فقط از طریق وب سرویس دودوتا دارند. این بدین معناست که کاربران فقط می توانند از طریق کاوشگرهای متداول اینترنتی (Chrome, Firefox, IE, …) به آدرس وب سایت دودوتا و دیگر زیر آدرس ها رفته و از امکانات دودوتا استفاده کنند. استفاده از وب سرویس های دودوتا به هر طریق دیگر از جمله استفاده از ربات های وب نورد و یا هر روشی که در آن درخواست ها به جای کاربر انسانی از طرف ماشین صادر شود، غیر قانونی بوده و دودوتا حق دارد که دسترسی کاربر(ان) را به وب سایت برای مدتی مشخص و یا همیشه قطع کرده و یا حتی در مواردی متخلفان را تحت پیگرد قانونی قرار دهند.
استفاده از مطالب دودوتا با شرط ذکر منبع و لینک دائم به صفحه منبع در دودوتا، به شرطی که لینک دائم قابل کلیک باشد، و همچنین مشخصات تماس افراد اعم از نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره های تماس و آدرس ایمیل حذف گردد، بلامانع است.
کاربران مجاز نیستند برای افرادی که مشخصات خود را در دودوتا ثبت کرده اند، ایجاد مزاحمت از هر نوع نمایند. دودوتا حق دارد که با اینگونه افراد برخورد قانونی نماید.
کاربران حق سوء استفاده از مشخصات افراد اعم نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره های تماس و آدرس ایمیل را نداشته و با اینگونه موارد به شدت برخورد قانونی می گردد.
کاربران حق ندارند که اطلاعات دودوتا را جمع آوری کرده و از اطلاعات به دست آمده هرگونه استفاده ای غیر از مصارف عمومی تعریف شده انجام دهند. به عنوان نمونه نمی توانند از آگهی های موجود در دودوتا برای ایجاد فایلینگ های جدیداستفاده نمایند. و یا نمی توانند با جمع آوری اطلاعات دودوتا، آمارگیری نموده و این آمار را منتشر نمایند.
دودوتا حق دارد که در هر زمان و به هر دلیل از دسترسی کاربر(ان) به سرویس های دودوتا، جلوگیری نماید.
با وجود آنکه اکثر مطالب موجود در دودوتا قبل از انتشار روی وب سایت باید تایید گردند، ولی مسوولیت تمام اطلاعات وارد شده توسط کاربر بر عهده خود کاربرمی باشد. و در صورت بروز مشکل و یا شکایت، دودوتا می تواند طبق قوانین کشور متبوع کاربر و یا کشور متبوع شکایت کننده عمل کند و در صورت لزوم، اطلاعات مربوط به کاربر را در اختیار مراجع قانونی قرار دهد.
هیچ کاربری حق نداردکه به هر عنوان سرویس های دودوتا را به دیگران بفروشد.
دودوتا اطلاعات مربوط به کاربران را به هیچ گروه، دسته، سازمان، شرکت و یا موسسه خصوصی و یا غیر خصوصی نمی فروشد.
حفظ و نگهداری رمز عبور کاربران بر عهده خود کاربر می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل که پیامد این سهل انگاری کاربر باشد، دودوتا هیچ گونه مسوولیتی ندارد.
دودوتا در حفظ و نگهداری اطلاعات مشتری تمام سعی خود را انجام می دهد. به طوری که اطلاعات کاربر به صورت کاملا محرمانه در اختیار دودوتا میماند. درجه اهمیت این موضوع به قدری است که هیچکس حتی برنامه نویسان اصلی دودوتا نیز به برخی اطلاعات محرمانه کاربر از جمله رمز عبور دسترسی ندارند. این اطلاعات به گونه ای کدگذاری و ثبت شده اند که قابل فهم برای هیچ انسانی نیست. ولی در صورت بروز هرگونه مشکل که باعث از بین رفتن و یا دزدیده شدن اطلاعات کاربر شود، مسوولیتی بر عهده دودوتا نخواهد.
با آنکه دودوتا تمام تلاش خود را در حفظ و و نگهداری اطلاعات کاربران انجام می دهد، ولی کاربر نباید به عنوان آرشیو از سیستم دودوتا استفاده نماید. چرا که دودوتا هیچ مسوولیتی نسبت به اطلاعات از دست رفته ندارد.
در صورت سوء استفاده افراد حقیقی یا حقوقی از اطلاعات کاربر(ان)، هیچگونه مسئولیت قانونی بر عهده دودوتا نخواهد بود.
این حق مسلم دودوتاست تا در هر زمان و یا به هر دلیلی سرویس های خود را محدود و یا کاملا متوقف کند، بنابراین هرگونه ادعایی از طرف کاربر(ان) در این مورد غیر قابل قبول می باشد.
دودوتا محق است که در آینده و بر حسب لزوم، ارائه سرویس ها را منوط به پرداخت حق سرویس نماید.
دودوتا اختیار تام دارد تا شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و وب سایت هایش را تغییر دهد.
در هنگام ثبت هر نوع اطلاعات توسط کاربر در دودوتا، کاربر قبول می نماید که:
الف: اطلاعات خود را در معرض نمایش دیگران قرار دهد.

ب: دودوتا هیچ مسوولیتی در قبال تماس گیرندگان و کسانی که از طریق اینترنت می توانند اطلاعات مربوط به کاربر را مشاهده کنند ندارد.

پ: تمام اطلاعاتی را که در هر مورد در اختیار دودوتا میگذارد کامل ،صحیح و عاری از هرگونه تبلیغات خارج عرف عموم است.

ت: کلیه اطلاعات ثبت شده توسط کاربر، هیچگونه مغایرتی با قوانین کشور متبوع کاربر ندارد.

ث: دودوتا در استفاده یا عدم استفاده، نوع و طرز استفاده و نمایش این اطلاعات کاملا محق و تصمیم گیرنده است.

ج: کلیه شرایط و مقررات مربوطه، مندرج در این متن و باقی متون دودوتا را مطالعه و تایید نموده است.

شرایط مقررات مربوط به سرویس املاک:
کاربر و یا مشاور سرویس املاک دودوتا، علاوه بر شرایط وقوانین کلی موظف به رعایت شرایط و مقررات مربوط به سرویس املاک نیز هست.
فقط مالکین، مشاورین املاک و وکلای مالکین می توانند برای نمایش املاک خود به کاربران اینترنتی و به صورت نامحدود از سرویس املاک دودوتا استفاده نمایند.
هیچ یک از کاربران اعم از مشاورین املاک و یا کاربرانی که به عنوان واسطه مشغول به کارند، به هیچ عنوان حق استفاده شخصی از فایلینگ های دودوتا که به نام دیگر مشاورین و یا مالکین ثبت شده است، را نداشته و همچنین نمی توانندبا صاحب فایلینگ (آگهی) به هر دلیلی تماس حاصل نمایند. دودوتا محق است دسترسی اینگونه کاربران را به سیستم قطع و آنان را مورد پیگرد قانونی قرار داده و در برخی مواقع نیز درخواست خسارت نماید
هیچ فرد یا گروهی حق ندارد که به هر دلیلی، بابت استفاده از سرویس املاک دودوتا مبلغی دریافت کند و یا این سرویس را به هر نحوی بفروشد. برای مثال مشاورین حق ندارند بابت به ثبت رساندن ملک مشتریان خود، در سیستم املاک دودوتا از آنان هزینه اضافه تر دریافت نمایند. چراکه استفاده مشاورین از سیستم دودوتا یک امتیاز برای آنان محسوب می شود که قابل فروش نیست.
در هنگام ثبت هر نوع آگهی در سیستم املاک دودوتا، کاربر و یا مشاور قبول می نماید که:
الف: کلیه متون مربوط به سیستم مشاور املاک دودوتا را مطالعه کرده و از طرز کار سیستم اطلاع کامل دارد.

ب: فقط و فقط اطلاعات ملکی را وارد سیستم دودوتا کرده و ثبت می نماید که مالک یا وکیل قانونی مالک و یا مشاور رسمی ملک مذکور باشد.

پ: اطلاعات مربوط به ملک خود را با دودوتا به اشتراک گذاشته، تا دودوتا از طریق سیستم جستجوی املاک، اطلاعات ملک را به نمایش عموم بگذارد.

ت: دودوتا در نمایش و یا عدم نمایش آگهی ها و اطلاعات وارد شده کاملا اختیار تام دارد. بنابراین کاربر حق هیچگونه ادعایی ندارد.

ث: تمام اطلاعاتی را که در مورد ملک و اطلاعات تماس در اختیار دودوتا میگذارد کامل ،صحیح و عاری از هرگونه تبلیغات و مضامین خارج از عرف عمومی است.

ج: در مورد نمایش عمومی در اینترنت وپیامدهای ناشی از آن آگاهی کامل دارد، و اگر بنا به دلایلی این اطلاعات از طرف افراد و یا موسسات دیگر مورد سوء استفاده قرار گرفت. هیچ مسوولیتی بر عهده دودوتا نیست. و کاربرفقط و فقط محق است که سوء استفاده کنندگان را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

چ: کلیه شرایط و مقررات مربوطه، مندرج در این متن و باقی متون دودوتا را مطالعه و تایید نموده است.

راه های ارتباطی با دودوتا:

اینستاگرام: https://www.instagram.com/dodota.site/

تلگرام: https://telegram.me/dodota

وبسایت: http://dodota.com

 

3/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا