بورس و بازارمجلس و ارگان هامجله خبری

تعرفه مشاوران املاک واقعی خواهد شد

به گزارش ساختمان آنلاین:  محمدرضا رضایی کوچی با بیان اینکه در کمیسیون عمران طرحی برای واقعی کردن تعرفه‌های مشاورین املاک داریم گفت: تاکنون بر اساس اینکه هر میزان که قیمت ملک بیشتر باشد درصدی از آن‌ها به بنگاه‌ها تعلق می‌گیرد، این موضوع خود عاملی برای افزایش قیمت مسکن به شمار می‌رود.

رضایی کوچی ادامه داد: بر اساس جلسات، تحقیقات و بررسی‌ها در کمیسیون عمران و مرکز پژوهش‌های مجلس، ما به دنبال واقعی کردن تعرفه‌ها هستیم و یک حق مشاوره برای املاک‌ها و بنگاه داران قرار است در این طرح در نظر بگیریم.

رئیس کمیسیون عمران مجلس درباره اینکه آیا این طرح تا پایان امسال اجرایی خواهد شد گفت: هم اکنون طرح‌های زیادی در انتظار صحن مجلس هستند، اما با توجه به موضوع مسکن که یکی از ملزومات اساسی مردم در جامعه به شمار می‌رود، برخی از طرح‌های دیگر مانند جذب نقدینگی مردم برای سرمایه گذاری و اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها در کنار این طرح از اولویت‌های ما به شمار می‌رود که امیدواریم موضوع واقعی کردن تعرفه‌ها با امضای بیش از ۵۰ نماینده مجلس در اولویت کاری صحن قرار گیرد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. از رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی جهت بررسی طرحی به دنبال واقعی کردن دریافت تعرفه‌های مشاورین املاک صمیمانه ومخلصانه تقدیروتشکرمیکنیم.وامیدواریم که ایشان به اتفاق نمایندگان محترم بتوانند برای این زخم کهنه مستاجران راه حل مناسبی ارائه دهند.واین بساط بنگاه وبنگاه داری املاک راکه فقط گرفتن پول مفت ازمردم است رابرچینندویک راه حل منطقی وحلال برای بنگاه داران ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا