مجلس و ارگان هامجله خبری

مخالفت وزیر راه با طرح تفکیک وزارت راه

به گزارش ساختمان آنلاین: محمد اسلامی در این‌باره گفت: مخالف تفکیک وزارتخانه هستم. افرادی که به تفکیک دامن بزنند خدمتی به وزارتخانه نخواهند کرد. هم‌اکنون زیرساخت‌های حمل و نقل وعمران و شهرسازی با هم آمیخته شده‌اند و در راستای وظایف هم نقش‌آفرینی می‌کنند. تفکیک وزارتخانه‌ها سبب به تاخیر افتادن تمامی وظایف این بخش‌ها می‌شود. همچنین هم اکنون تمامی زیرساخت‌های شهری با هم همخوانی دارند و بنابراین ۱۰۰ درصد مخالف تفکیک وزارتخانه هستم.

وی همچنین در بخش دیگری از اظهارات خود از تعیین تکلیف ۱۵ هزار واحد خالی در پردیس خبر داد‌.

وی در این‌باره گفت: وجود ۱۵ هزار خانه خالی در پردیس که واجد تمامی خدمات روبنایی و زیربنایی هستند، معضل است و برای بسیاری از ساکنان مشکل‌ساز شده است، به همین منظور از مدیرعامل پردیس خواستیم تا هشدارهای لازم و اخطار را برای تحویل این واحدها به متقاضیان بدهند چرا‌که خالی ماندن واحدها سبب خسارت به کسانی که در برج‌ها ساکن هستند خواهد شد.

وی همچنین به آمار دیگری درخصوص وضعیت بازار اجاره مسکن در دوره شیوع کرونا در سال‌جاری اشاره کرد و افزود: تاکنون از سوی مستاجران، یک‌هزار و ۳۰۰ شکایت به شورای حل‌اختلاف ارسال شده که از این تعداد فقط برای ۳۰۰ مورد حکم تخلیه صادر شده و برای یک‌هزار مورد دیگر بین مالک و موجر صلح ایجاد شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا