مشکل مسکن مددجویان بوشهر رفع می‌شود

0

استاندار بوشهر گفت: نهضت ساخت مسکن توسط کمیته امداد که با مشارکت استانداری بوشهر همراه شده، سبب می‌شود که مشکل مسکن خانواده‌های تحت پوشش در روستاهای استان تا پایان امسال رفع شود.

به گزارش ساختمان آنلاین:   عبدالکریم گراوند در نشست با معاون کمیته امداد اظهار داشت: کمیته امداد برنامه‌ها و طرح‌های بسیار خوبی را در استان بوشهر اجرا کرده است و شاهد اقدامات مهمی هستیم.

استاندار بوشهر با تقدیر از تلاش و پیگیری مدیرکل کمیته‌امداد استان بیان کرد: پیگیری مدیرکل سابق کمیته امداد استان بوشهر در رفع مشکلات مددجویان جهادی عمل کرد که از زحمات ایشان تقدیر می‌کنم.

وی افزود: در ملاقات‌های عمومی، نقش کمیته‌امداد برای پیگیری و رفع دغدغه‌های مراجعین قابل اغماض نیست.

گراوند با اشاره به ساخت مشارکتی هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی بین کمیته‌امداد و استانداری بوشهر، تصریح کرد: نهضت ساخت مسکن توسط کمیته امداد که با مشارکت استانداری بوشهر همراه شده، سبب می‌شود که مشکل مسکن خانواده‌های تحت پوشش در روستاهای استان تا پایان امسال رفع شود.

استاندار بوشهر ادامه داد: در حوزه کارآفرینی و اشتغال نیز استان بوشهر جز استان‌های پیش رو در عرصه ارائه تسهیلات به خانواده‌های تحت حمایت امداد است.

وی ادامه داد: در جایگاه استاندار، تمامی تلاش‌هایمان را بر تقویت حوزه اشتغال و کارآفرینی متمرکز کرده و بانک‌های عامل را جهت ارائه تسهیلات به مددجویان تحت پوشش بسیج می‌کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.