استارتاپ ها

ساختمان یار sakhtemanyur – برای ساختمان سازی، تبلیغات ساختمان

درباره ساختمان یار:

ساختمان یار از سال ۱۳۷۹ با تاسیس شرکت آجرپی کار خودمون را آغاز نمودیم و به سرعت راه توسعه و پیشرفت شرکت را در پیش گرفتیم. سرعت رشد به حدی بود که خودمون شگفت‌زده می‌شدیم ولی در ساختمان یار این راهی بود که شروع کرده بودیم پس باید تلاش می‌کردیم که بهترین باشیم و هر ماه رشد بیشتر از ماه قبل بود. پس از شروع رکود ساختمان در سال ۱۳۹۲ که مقداری بازار آرام گرفت و از فشردگی کارها کم شد این فرصت بوجود آمد که کمی تغییر بوجود آمده بازار را رصد کنیم و لازم بود سرعت شرکت خودمان را با بازار هماهنگ کنیم.پس کار تحقیق و بررسی را در بازار ساختمان شروع کردیم و متوجه شدیم عدم ارتباط اهالی صنعت ساختمان با یکدیگر و نبودن اطلاعات طبقه‌بندی شده راجع‌به محصولات ساختمانی و نیروی کار متخصص کاملا مشهود بود.

پس ایده یک پلتفرم جامع و کامل که بتواند عرضه و تقاضا را در صنعت ساختمان مدیریت کند و علاوه بر معرفی محصولات و تخصص بتواند کالاهای بی‌کیفیت، فروشنگان بی‌صداقت و متخصصین بی‌تخصص را کنار بگذارد مطرح شد.

جایی که هم خریداران و هم کارفرماها محصولات را با حداقل قیمت، بهترین کیفیت دریافت کنند و حق انتخاب زیادی داشته باشند و هم فروشندگان و نیروی کار واقعی و حرفه‌ای بتوانند فروش بیشتری داشته باشند و هم دلالان سیار و سودجویان حذف شوند یعنی در حقیقت بتوان راجع به تک تک فعالیت‌ها در این بازار امتیاز داد و تجربه خود را در رابطه با این فعالیت با دیگران به مشارکت گذاشت.

پس اپلیکیشن ساختمان‌یار در طول ۳ ماه متولد شد و با هدف تغییری اساسی در معاملات صنعت ساختمان در بهار ۹۷ کار خود را آغاز نمود.

ساختمان یار sakhtemanyur - برای ساختمان سازی ،تبلیغات ساختمان

مزایای ساختمان یار:

ساختمان یار با هدف ارتباط بین اهالی صنعت ساختمان بوجود آمده است و سعی ما بر این است که این بانک اطلاعاتی کامل ترین بانک صنعت ساختمان باشد و مرجعی برای داد و ستد کالا های ساختمانی و نیروی کار باشد

ساختمان یار برای کدام گروه از کاربران مفید میباشد؟

نیرو های کار

مهندسان ساختمان وپیمانکاران و استادکاران و کارگران وکاردان های فنی ومتخصصین و هر کسی که حرفه او در رابطه با ساختمان سازی و پروژه های عمرانی میباشد

خریداران

مدیران پروژه وسازندگان مسکن وانبوه سازان و پیمانکاران وصادرکنندگان ومهندسین ساختمان و هر کسی که به مصالح و تجهیزات ساختمانی و نیروی کار ساختمانی نیاز دارد.

تامین کنندگان

که شامل مصالح فروشان ونمایندگی های پخش وکارخانجات تولیدی و وارد کنندگان و فروشندگان و هرکسی که مصالح و تجهیزات ساختمانی بفروش میرساند.

 

ساختمان یار sakhtemanyur - برای ساختمان سازی ،تبلیغات ساختمان

دانلود اپلیکیشن ساختمان یار:

ساختمانیار استارتاپی است که فعالیت خود را در قالب اپلیکیشنی با هدف گردهم آوردن فعالان صنعت ساختمان شروع کرده تا به این ترتیب نیازهایشان را برطرف کرده و کارهای پروژه ساختمانی خود را سریع‌تر، مطمئن‌تر و با حداقل هزینه انجام دهند. همچنین شما میتوانید این اپلیکیشن را از طریق کافه بازار دانلود کنید

 

آموزش نصب و ثبت نام ساختمان یار

مرحله اول۱- اپلیکیشن کافه بازار را در گوشی خود اجرا کنید(در صورتیکه گوشی شما اپل با سیستم IOS میباشد مراحل نصب را در سیب اپ انجام دهید) مرحله دوم۲- در قسمت جستجوی کافه بازار که با علامت ذره بین…

 

ساختمان یار sakhtemanyur - برای ساختمان سازی ،تبلیغات ساختمان

راه های ارتباطی با ساختمان یار:

آدرس: تهران، جنت آبادمرکزی، بلوار مخبری، پلاک۲۲۴، واحد ۶

تلفن: 021۴۴۴۳۹۸۸۱

ایمیل: news@sakhtemunyar.com

اینستاگرام: http://instagram.com/sakhtemunyar

تلگرام: http://t.me/sakhtemunyar

وبسایت: https://sakhtemunyar.com

به این مطلب امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا