برگزاری فراخوان عمومی در حوزه معماری شهری کیش

0

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری فراخوان عمومی با هدف دعوت از متخصصان تراز اول کشور در حوزه معماری شهری کیش خبر داد.

به گزارش ساختمان آنلاین:  غلامحسین مظفری گفت: اعلام این این فراخوان در راستای انجام مطالعات و تحقیقات راهبردی و استخراج اطلاعات مورد نیاز برای عملیات و اجرای طرح های معماری در یک چارچوب اصولی و کاربردی در دستور کار سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفته است.

وی افزود: تا کنون طرح های معماری مناسبی در جزیره ارائه شده است و ظرفیت های موجود از منظر شهری، زمینه انجام کارهای بزرگ و با کیفیت را در این منطقه فراهم کرده است. با این حال باید به هر میزانی که می توانیم توجه به معماری شهری و طراحی المان های دقیق و اصولی را در اولویت کاری خود قرار دهیم.

رایس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به برنامه‌های شرکت عمران، آب و خدمات در حوزه معماری شهری گفت: برگزاری چهار دوره “ساخت المان و مجسمه سازی” با هدف ایجاد جذابیت و جاذبه های منظر شهری در کیش، الگوی مناسبی در زمینه معماری شهری در کشور به حساب می‌آید.

مظفری بر تاکید بر استفاده از ظرفیت های فنی و هنری کشور تصریح کرد: برای بهره مندی از آثار بسیار ارزشمند هنرمندان تراز اول کشور و ظرفیت های موجود این منطقه می توانیم فعالیت های معماری شهری قابل توجهی را اجرا کنیم و شاهد بهترین های دنیا در این منطقه باشیم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.