راه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

نهمین دوره انتخابات هیات‌مدیره نظام‌مهندسی‌ساختمان برگزار شد

به گزارش ساختمان آنلاین: از وزارت راه و شهرسازی، «علی‌محمد عبدی‌قهرودی» افزود: نهمین دوره انتخابات اعضای هیات‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور امروز هشتم مهر در ۹ استان کشور شامل قزوین، اردبیل، هرمزگان، همدان، اصفهان، آذربایجان‌غربی، چهارمحال‌وبختیاری، سیستان‌وبلوچستان و بوشهر به شکل الکترونیکی برگزار شد.

وی اظهار داشت: میزان مشارکت در ایلام برای سال ۹۷ معادل ۲۱ درصد و هم‌اکنون به بیش از ۷۰ درصد، در خراسان رضوی در ۱۳ درصد و امسال حدود ۳۶ درصد، در خراسان‌شمالی بیش از ۲۸.۵ درصد و هم اکنون به ۴۴.۵ درصد، در خراسان‌جنوبی در سال ۹۷ معادل ۲۶ درصد و هم‌اکنون به حدود ۳۰ درصد رسیده است.

عبدی‌قهرودی ادامه داد: میزان مشارکت در کردستان در سال ۹۷ معادل ۱۰.۳ درصد و هم‌اکنون حدود ۴۱ درصد، در کرمانشاه در سال ۹۷ معادل ۱۵.۵ درصد و هم اکنون ۳۱.۵ درصد، در کهگیلویه و بویراحمد حدود ۳۲ درصد برای سال ۹۷ و هم اکنون به ۵۴.۵ درصد، در گلستان در سال ۹۷ معادل حدود ۲۵ درصد و هم اکنون ۴۷.۶ درصد، در مازندران در سال ۹۷ معادل ۲۰ درصد و هم اکنون به ۴۰.۴ درصد، در مرکزی برای سال ۹۷ معادل ۱۷.۳۶ درصد و امسال به ۴۱.۸ درصد و برای استان البرز نیز رقم ۱۹.۷۵ درصد مشارکت ثبت شده هم‌اکنون به ۴۰.۶ درصد رسیده است.

وی گفت: انتخابات اعضای هیات‌مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور دوم مهر در خراسان‌شمالی، چهار مهر در کرمانشاه، هفت مهر در  ٩ استان ایلام، خراسان‌جنوبی، خراسان‌رضوی، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، مازندران، و مرکزی برگزار شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا