مجلس و ارگان هامجله خبری

نایب رییس مجلس خواستار رسیدگی بر قیمت فولاد و سیمان شد

به گزارش ساختمان آنلاین: «علی نیکزاد» در جلسه روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری به «حسینعلی امیری» معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: پیش از این نیز به آقای امیری گفته شده بود که کالای اساسی از جمله برنج در گمرکات دپو شده است. البته پیگیری‌هایی با تاخیر انجام شد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس برای تهیه قیر مصوبه‌ای داشت ولی بعد از آن، قیمت قیر از تنی چهار میلیون تومان به هفت میلیون رسید. اینکه وزیر نامه بنویسد و مدت‌ها طول بکشد تا رییس‌جمهوری نامه‌ای که مصوبه مجلس و تایید شده شورای نگهبان است را امضا کند، جای سوال دارد.

نیکزاد تاکید کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت وعده داده بود که قیمت فولاد کمتر از ۱۰ هزار تومان خواهد شد ولی چه شد که قیمت فولاد به بالای ۱۲ هزار تومان رسیده است؟ اینکه دولت بگوید این موضوعات مربوط به ما نیست و به بخش خصوصی و بورس ارتباط دارد پذیرفتی نیست و قبل از اینکه دیر شود، باید دولت در این باره نظارت کند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا