راه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

بهره‌برداری از ۱۰ پروژه مسکونی با حضور رییس جمهوری در خراسان رضوی

به گزارش ساختمان آنلاین:   مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار در این آیین گفت: برای دومین بار در دولت دوازدهم در برنامه ای با حضور ویدیوکنفرانسی رییس جمهوری و مقام عالی وزارت، در شهر گلبهار از ۱۰ پروژه مسکونی شامل بهره برداری از هزارو ۵۲ واحد مسکونی، پارک موضوعی انرژی، یک مدرسه، یک مجتمع فرهنگی و مذهبی، مسیر دوچرخه سواری، ساخت خیابان و پیاده رو و بازسازی کانال جمعا با اعتبار ۱۴۳ میلیارد تومان در خراسان رضوی بهره برداری می شود.

هومن گریوانی افزود: همزمان با افتتاح این طرحها، عملیات اجرایی ۲ طرح دیگر شامل ساخت هزار و ۴۱۵ واحد مسکن طرح اقدام ملی مسکن و پارک محله گلشهر به مساحت ۲ هکتار در مجموع با اعتبار ۱۸۶ میلیارد تومان در شهر جدید گلبهار خراسان رضوی آغاز شد.

 در این مراسم همزمان با خراسان رضوی، عملیات اجرایی ۶۲ طرح روبنایی و زیربنایی و مسکونی در کشور و ۲۸ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر و مسکن اقدام ملی در کشور به بهره برداری رسید که اعتبار هزینه شده و یا اختصاص یافته برای مجموع آنها ۲۴ هزار و ۱۱۹ میلیارد تومان بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا