راه و شهرسازیمجله خبری

رفع تصرف سه میلیون مترمربع از اراضی ملی

به گزارش ساختمان آنلاین: خلیل محبت‌خواه مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان تهران درخصوص آخرین اقدامات انجام گرفته در بحث رفع تصرف اراضی دولت در استان اظهار کرد: مجموعه اقدامات در کشور را درخصوص رفع تصرف باید بی‌نظیر خواند و در استان تهران این مساله بیشتر در حوزه‌های شرق بوده است.

وی ادامه داد: این حوزه‌ها در شرق بیشتر در دماوند، پردیس و شمیرانات بوده است. در همین زمینه تا پایان آبان ماه ۹۹ شاهد ۱۴۸ مورد گزارش رفع تصرف بوده‌ایم. این مساله نشان‌دهنده تلاش یگان حفاظت از اراضی این اداره کل و تعامل با حوزه املاک و حقوقی و دستگاه‌های اجرایی و انتظامی استان است.

وی افزود: حوزه املاک و حقوقی و یگان حفاظت از اراضی در تمام وضعیت‌های قرمز و نارنجی یا تعطیلات رسمی و نوروزی مشغول ‌کار هستند و حفظ بیت‌المال و حراست از اموال عمومی کشور خط قرمز این اداره‌کل است.

محبت خواه در پایان خاطرنشان کرد: با معرفی سرهنگ پیروندی، فرمانده جدید یگان حفاظت از اراضی اداره‌کل، طی هفته‌ جاری و در تعامل با یگان‌های حفاظت از اراضی جهاد کشاورزی ومنابع طبیعی فصل جدیدی از کار در حوزه راه‌وشهرسازی استان تهران در چهار ماه باقی مانده تا پایان سال‌جاری آغاز شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا