راه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

جزئیات طرح جهش تولیدمسکن در مازندران

به گزارش ساختمان آنلاین: سید محمد نظری ضمن اعلام این خبر افزود: در طرح جهش تولید مسکن که نام نویسی از متقاضیان واجد شرایط آن آغاز شده، قرار است سالانه یک میلیون واحد مسکونی در کشور ساخته شود که سهم استان مازندران، هر سال ۳۸ هزار واحد است.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران بیان کرد: برای این تعداد واحد مسکونی در شهرهای مختلف استان به ۱۵۰۰ هکتار زمین نیاز است و مرحله اول ثبت نام در استان به مدت یک ماه آغاز شده است.

نظری ادامه داد: نداشتن مالکیت منزل مسکونی، استفاده نکردن از تسهیلات دولتی مسکن، متأهل و یا سرپرست خانوار بودن و داشتن سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا، بانوان با داشتن سن بالای ۳۵ سال، معلولین با ۲۰ سال سن نیز مشمول شرایط اصلی برای نام نویسی در این طرح است.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان مازندران، مدیرکل راه و شهرسازی استان اضافه کرد: متقاضیان واجد شرایط برای نام نویسی باید به سامانه اینترنتی http://www.saman.mrud.ir/ مراجعه و اطلاعات هویتی خانوار خود را ثبت کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا