مجلس و ارگان هامجله خبری

جزئیات وام ودیعه مسکن در آذربایجان‌غربی

به گزارش ساختمان آنلاین:   سیدمحسن حمزه‌لو در ادامه افزود: براساس آخرین اطلاعات ثبت‌شده این میزان تسهیلات به حدود هفت هزار نفر در این استان کمک ودیعه اجاره مسکن دریافت کرده‌اند.

وی اضافه کرد: تسهیلات ودیعه مسکن برای تامین قسمتی از هزینه اجاره واحدهای مسکونی در زمان شیوع بیماری کووید ۱۹ پرداخت می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی افزود: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا به منظور حمایت از افراد فاقد مسکن در برابر مشکلات اقتصادی، کمک ودیعه اجاره مسکن برای تامین مسکن مستاجران پرداخت می‌شود.

حمزه‌لو گفت: گروه‌های مشمول دریافت تسهیلات وام ودیعه مسکن، کارگران و حقوق‌بگیران ثابت با اولویت ازدواج‌های جدید و خانواده‌های پنج نفر و بیشتر، مشمولان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی‌(ره) و سازمان بهزیستی کشور و همچنین زنان سرپرست خانوار هستند.

وی تاکید کرد: متقاضیان باید پس از یک‌سال اصل ودیعه را به بانک عامل پرداخت کنند.

وی اظهار داشت: بر اساس آمارها از مجموع ٢۴ هزار ثبت‌نام کننده برای دریافت تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن، ١١ هزار و ٨۵٨ متقاضی حائز شرایط دریافت تسهیلات شناسایی شده‌اند.

تسهیلات ودیعه اجاره مسکن بر اساس ارزش ریالی اجاره‌نامه تا حداکثر ١۵٠ میلیون ریال با نرخ سود ١٣ درصد در آذربایجان‌غربی تعیین شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا