راه و شهرسازیمجله خبری

وزیر راه خواستار ساماندهی فرودگاه مهرآباد شد

 به گزارش ساختمان آنلاین:  محمد اسلامی در مراسم کلنگ زنی احداث مجموعه جدید سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه ساماندهی، بهسازی و ارتقای عملکرد فرودگاه مهرآباد از مهمترین برنامه‌های در دستور کار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران است بر ادامه تحولات و ساماندهی فرودگاه تاکید کرد.

وی در این مراسم که ۱۶ آذر با حضور تورج دهقان زنگنه، معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و سیاوش امیرمکری، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد، در سخنانی با تاکید بر اینکه ساماندهی، بهسازی و ارتقای عملکرد فرودگاه مهرآباد از مهمترین برنامه‌های در دستور کار شرکت است، عنوان کرد: امیدواریم برنامه‌ای مدون در این راستا با هدایت مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت تدوین شود.

اسلامی با تاکید بر ضرورت ادامه تحولات و ساماندهی فرودگاه مهرآباد گفت: سازمان هواپیمایی کشوری بخش مهم هوانوردی بین‌المللی را در بردارد و باید دارای ساختمانی در شأن باشد. امیدواریم در ساخت مجموعه جدید سازمان شاهد طراحی فاخر، اجرایی زیبا و ساختمانی باکیفیت باشیم.

همچنین در ابتدای این مراسم، سیاوش امیرمکری، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در سخنانی ضمن تبریک روز جهانی هواپیمایی به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و دست‌اندرکاران و کارکنان این حوزه عنوان کرد: کلنگ زنی ساختمان جدید ستادی سازمان هواپیمایی کشوری با موافقت وزیر راه و شهرسازی در راستای طرح توسعه فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود و امیدواریم شاهد افتتاح ساختمانی در خور جایگاه حاکمیتی سازمان به عنوان متولی صنعت هوانوردی کشور باشیم.

امیرمکری تاکید کرد: قرار گرفتن سازمان هواپیمایی کشوری در کنار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در هم افزایی هرچه بیشتر و ارائه خدمات مطلوب‌تر آنها به مردم عزیز کشورمان مؤثر خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا