بورس و بازارمجلس و ارگان هامجله خبری

برای تحویل واحدهای مسکن مهر مراجعه کنید

به گزارش ساختمان آنلاین: محمدعلی حاجی‌زاده با یادآوری این‌که حدود 49 هزار مسکن مهر ساخته شده که حدود 35 هزار واحد آن متقاضی موثر داشته است، اظهار کرد: متقاضیان مسکن مهر هشتگرد باید 300 میلیارد تومان آورده خود را واریز می‌کردند که متاسفانه تاکنون این کار انجام نشده است.

وی با اشاره به این‌که بخش زیادی از واحدهای مسکن مهر آماده تحویل شده است، افزود: در صورت عدم مراجعه متقاضیان، این واحدها مشمول هزینه‌های نگهداری می‌شوند.

وی با تاکید بر این‌که برای مالکان واحدهای آماده مسکن مهر از طریق ارسال پیامک، اظهارنامه و… اطلاع‌رسانی لازم صورت گرفته است، تصریح کرد: در صورتیکه متقاضیان در این مرحله نیز برای فروش اقساطی و تحویل واحد خود اقدام نکنند بر اساس مصوبه شورای مسکن مشمول پرداخت مالیات خواهند شد.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران هشتگرد، گفت: در مرحله سوم چنانچه متقاضیان باز هم برای تحویل واحدهای خود مراجعه نکنند، آنها را به پروژه‌های با پیشرفت 30 درصد ارجاع داده و واحدهای آماده را به متقاضیان خوش حساب واگذار خواهیم کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا