راه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

وزیر کشور جدید حکم زاکانی به عنوان شهردار تهران را صادر می‌کند

به گزارش ساختمان آنلاین:   پرویز سروری روز سه شنبه در حاشیه ششمین جلسه شورا شهر در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت صدور حکم علیرضا زاکانی به عنوان شهردار تهران افزود: امیدواریم طی یک یا ۲ روز آینده این کار انجام شود.

وی افزود: البته ما جلساتی با وزارت کشور در ارتباط با مباحث حقوقی داشتیم و جمع‌بندی این شد که هیچ مشکلی برای صدور حکم وجود ندارد و چنانچه وزیر فعلی به هر دلیلی نتواند این حکم را صادر کند قطعاً وزیر کشور جدید این حکم را صادر خواهد کرد.

سروری  با اشاره به برگزار جلسه شورای شهر تهران با آیت‌الله ابراهیم رئیسی ، رییس جمهوری نیز گفت: قطعاً این جلسه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به دعوتی که رئیس جمهوری از  زاکانی برای حضور در هیات دولت داشتند، قطعاً شاهد آینده روشن و تعامل و همکاری بین دولت و شهرداری خواهیم بود.

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران عنوان کرد: بنا داریم در این دوره از مدیریت شهری شاهد تعامل بین شهرداری تهران و سه قوه باشیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا