راه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

سهمیه مسکن خبرنگاران افزایش یافت

به گزارش ساختمان آنلاین: محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی ایران در جمع خبرنگاران گفت: برای حمایت از آثار هنری، هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه برنامه‌های متنوعی در دستور کار قرار دارد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: تکمیل زیرساخت‌های فرهنگ و هنر که هنرمندان سالیان متمادی در انتظار آن هستند به طور جدی در دستور کار قرار گرفته و در سفرهای رئیس جمهور این رویه ادامه دار خواهد بود.

وی بیان کرد: برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی و خریداری آثار هنرمندان در دستور کار قرار دارد و احیای خرید آثار ادبی، فرهنگی و هنری به تصویب دولت خواهد رسید و از این منظر از این قشر حمایت جدی خواهیم داشت.

مقام ارشد فرهنگ و هنر کشور درباره حمایت از خبرنگاران اظهار کرد: صندوق هنر برای تمام اهالی فرهنگ، هنر و رسانه است و بیمه هنرمندان نیز درحال پیگیری است و گسترش پیدا می‌کند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا