مجلس و ارگان هامجله خبری

وزیر راه: تولید مسکن به یک جریان پایدار در کشور تبدیل شده است

به گزارش ساختمان آنلاین: محمد اسلامی روز دوشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی چهار هزار واحد مسکونی طرح شهید سلیمانی در کرمان افزود: طی این طرح در زمان بندی مشخص تمامی افراد بدون مسکن صاحب خانه می‌شوند.

وی اظهار داشت: در این طرح بیش از یکسال زمان برد که زمین آن را تامین کنیم و در این زمینه سازماندهی، اصلاحیه و فراخوان دادیم و همچنین  تمامی ظرفیت ها را به کار گرفتیم.

وزیر راه و شهرسازی افزود: امروز شاهد اجرای ۵۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور هستیم و همچنین اجرای چهار هزار پروژه عقب ماندگی کرمان را جبران می‌کند که در این راستا با همکاری و کمک ادارات آب تعداد بیشتری طرح مسکن را آغاز می‌کنیم.

وی با بیان اینکه مردم منابع مالی را به سرعت واریز کنند که تاخیری در اجرای پروژه به وجود نیاید گفت: پیمانکاران کاری با کیفیت در شان مردم کرمان و به نام بزرگ سردار دلها اجرا کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا