مجلس و ارگان هامجله خبری

95 مددجوی زنجانی خانه‌دار می‌شوند

به گزارش ساختمان آنلاین: هدایت صفری در مراسم بهره برداری از مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در خرمدره افزود: یکی از مهمترین، اثرگذارترین و ماندگارترین خدمات کمیته امداد تامین مسکن مناسب برای خانواده های تحت حمایت است.

وی با بیان اینکه گفتمان غالب کمیته امداد در حوزه خدمت رسانی به خانواده های تحت حمایت توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای جامعه هدف است، اظهار داشت: تامین مسکن مناسب برای خانواده های تحت حمایت در کنار ارائه خدمات اشتغالزایی، فرهنگی و تحصیلی به جامعه هدف از ارکان مهم توانمندسازی بوده و با همین رویکرد با بهره گیری از ظرفیت های موجود خدمات مورد نیاز مددجویان در بخش مسکن در قالب ساخت، تعمیر، تکمیل و خرید مسکن به آنان ارائه می شود.

صفری با اشاره به اینکه بر اساس آمارهای موجود بیش از ۲۰ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان در قالب خدمات ساخت، خرید، تعمیر، تکمیل مسکن به مددجویان استان از ابتدای سالجاری تاکنون هزینه شده است، تصریح کرد: با برنامه ریزی و اقدامات کمیته امداد استان زنجان ۹۵ مددجوی تحت حمایت با بهره مندی از خدمات این نهاد در بخش مسکن در قالب ساخت و خرید مسکن تا پایان امسال صاحب خانه می شوند.

وی با بیان اینکه برای این منظور، ۵۸ مسکن خریداری شده و احداثی برای مددجویان در دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید، گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده عملیات ساخت و تکمیل ۳۷ مسکن باقیمانده نیز در جریان است و تا پایان امسال تحویل خانواده های تحت حمایت می شود.

گفتنی است بیش از ۲۸ هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۵۵هزار نفر از خدمات کمیته امداد در قالب کمک معیشت بگیر و غیر کمک معیشت بگیر در استان زنجان بهره مند هستند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا