مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران:

عملیات اجرایی پروژه تهرانسر تا هفته آینده به حد مطلوب می‌رسد

0

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در بیست و چهارمین بازدید خود به همراه سازندگان، مدیران، مهندسان و کارگران، از روند اجرای پروژه تهرانسر بازدید و ضمن حضور در محور زردبند-فشم از پیشرفت پروژه پل گلوکان ابراز رضایت کرد.

به گزارش ساختمان آنلاین:  خلیل محبت‌‌‌‌خواه، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به تفاهم‌‌نامه همکاری بین این اداره‌‌کل و آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، گفت: در هفته جاری، طبق تفاهم‌نامه منعقدشده، نماینده این آزمایشگاه در تمام پروژه‌های مشارکتی تهرانسر حاضر خواهد شد.

وی افزود: با افزایش ۳۰ نفر به عوامل اجرایی این پروژه، انتظار می‌رود تا هفته آینده وضعیت عملیات اجرایی به حد مطلوب برسد. در همین خصوص ایرادات در یکی از پروژه‌ها مورد بررسی قرار گرفته است که به تعویض ناظر منجر خواهد شد.

محبت‌‌خواه با تاکید بر اینکه مستندسازی پروژه‌ها از هفته جاری آغاز خواهد شد، خاطرنشان کرد: در خصوص پروانه ساخت شخصا از شهردارمنطقه ۲۱ پیگیر هستم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در ادامه به بازدید از محور زردبند- فشم و پیشرفت پروژه پل “گلوکان” اشاره کرد و ضمن رضایت از مراحل اجرای این طرح، اظهار داشت:‌ این پروژه، وضعیت خوبی دارد و تمام قطعات فلزی با پیگیری‌های انجام‌‌شده به محل کارگاه منتقل شد. انتظار داریم علی‌رغم وضعیت نامناسب جوی با تلاش‌هایی که انجام شده در دو هفته آینده، سرعت خوبی پیدا کند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.