راه و شهرسازیمجله خبری

گودبرداری ناایمن یک ساختمان را آوار کرد

به گزارش ساختمان آنلاین: جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره ریزش آوار در یک ساختمان مسکونی در خیابان بقایی تهران گفت: ظهر امروز احتمال ریزش یک ساختمان در خیابان بقایی، تقاطع مسلم به علت گودبرداری مجاور آن از طریق سامانه 125 به نیروهای آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

او افزود: سه دقیقه پس از تماس با نیروهای آتش نشانی ایستگاه مورد نظر به محل حادثه اعزام شدند و مشخص شد که هر لحظه احتمال تخریب این ساختمان وجود دارد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه این ساختمان دو طبقه یکی از طبقات آن مسکونی و دیگر طبقه یک مغازه فروش لوازم جشن تولد بود، گفت: این ساختمان خالی از سکنه بوده ولی با این حال ایمن سازی های لازم انجام گرفته و ساختمان های مجاور دیگر نیز خالی از سکنه شد.

او عنوان کرد: دقایقی پس از ایمن‌سازی محل جلوی چشم همگان این ساختمان ریزش کرد و خوشبختانه با اقداماتی که به موقع توسط آتش نشانی صورت گرفته بود، حادثه مصدوم و تلفات جانی به همراه نداشت.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا