راه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

ابلاغ حکم تعلیق پروانه مهندسان دارای تعارض منافع ۲۳ استان

به گزارش ساختمان آنلاین:  رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در راستای اجرای بخشنامه‌های تعارض منافع در سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان تا دیروز 6 مهرماه 1400 پروانه اشتغال به کار مهندسان دارای تعارض منافع 8 استان را تعلیق کرد.

کرمانشاه، مرکزی، البرز،‌ خراسان رضوی، خراسان جنوبی، مازندران، کردستان و کهگیلویه و بویراحمد 8 استانی بوده‌اند که وزیر راه طی نامه‌هایی به مدیران کل راه و شهرسازی آنها، دستور تعلیق پروانه اشتغال به‌کار آنها را صادر کرده است.

بر اساس جدول زمانبندی نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان امروز 7 مهر 1400 انتخابات در استان‌های البرز،‌ایلام، خراسان جنوبی، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران و یزد برگزار می‌شود. در روزهای جمعه 2 مهر و 4 مهرماه نیز انتخابات در استان‌های خراسان شمالی و کرمانشاه برگزار شده بود.

فردا پنجشنبه 8 مهر 1400 نیز انتخابات در استان‌های آذربایجان‌های شرقی و غربی،‌ اردبیل، اصفهان،‌بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان،‌ قزوین، کردستان،‌کرمان،‌ گلستان،‌ مرکزی، هرمزگان و همدان برگزار خواهد شد.

روز جمعه 9 مهر نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان در استان‌های خوززستان،‌ زنجان،‌ فارس،‌ قم، گیلان و لرستان برگزاری می‌شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا