راه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

برنامه‌ریزی برای تزریق واکسن کرونا به کارکنان بانک مسکن

به گزارش ساختمان آنلاین: محمود شایان با اشاره به خطرات مضاعف شیوع ویروس کرونا برای کارکنان بانک‌ها ، یادآور شد: اواخر سال گذشته شورای هماهنگی بانک‌ها به دبنال این بود که با استفاده از ظرفیت بیمارستان بانک ملی و با هزینه بانک‌ها واکسن موردنیاز کارکنان را وارد کشور کنند.

وی افزود: به این ترتیب کارکنان بانک‌ها که در صف مقدم کار قرار دارند در برابر کرونا واکسینه شوند.

وی بیان کرد:‌به دلایلی که معلوم نیست با این درخواست موافقت نشود. خیلی از گروه‌ها را مشمول تزریق واکسن کردند اما وزیر بهداشت کارکنان بانک را برای در اولویت قرار گرفتن کارکنان شعب‌بانک‌ها قبول نکرده بود.

مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به این‌که بانک‌ها در مراکز بهداشتی و درمانی گاها شعبه داشتیم، گفت: جالب این بود که پرسنل بیمارستان واکسن تزریق می‌کردند اما به کارمند بانک که در محیط بیمارستان با مردم در ارتباط بودند تزریق نمی‌شد.

شایان بیان کرد: پس از پیگیری‌های فراوان مدیران عامل بانک‌ها و مکاتبه آنها با رئیس‌جمهور و معاون اول رئیس‌جمهور ، دیروز وزارت بهداشت با اولویت قرار گرفتن کارکنان بانک‌ ها برای تزریق واکسن کرونا موافقت کرد.

وی گفت:‌بخش رفاهی بانک در حال پیگیری است که به چه نحو و کجا تزریق واکسن انجام شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا