مجلس و ارگان هامجله خبری

کلنگ‌زنی ۱۰۰ هزار واحد مسکونی وزارت جهاد کشاورزی در ۴ استان

به گزارش ساختمان آنلاین: «کاظم خاوازی» روز شنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث ۱۰۰ هزار واحد مسکونی کارکنان وزارت جهاد کشاورزی براساس تفاهم‌نامه وزارت راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی که با حضور وزرای جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی برگزار شد، افزود: یکی از مهمترین رسالت‌ها و ماموریت های ما رسیدگی به وضعیت رفاهی کارکنان است.

وزیر جهاد کشاورزی اظهارداشت: ما در این راستا و برای خانه‌دار شدن همه مردم دو کار مشترک را با راهنمایی وزیر راه و شهرسازی پیگیری کردیم، اولین وظیفه ما این بود که کمک کنیم املاکی که در کشور وجود دارد و بدون استفاده است را با کمک سازمان جنگل ها و مراتع و سازمان امور اراضی کشور برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن شناسایی کنیم.

خاوازی تصریح کرد: مسوولیت اراضی غیر برخوردار که از لحاظ کاربری و برخورداری حق آبه در حاشیه شهرها وضعیت و کیفیت مناسبی ندارند را به وزارت راه و شهرسازی می دهیم که در اختیار مردم قرار بگیرد تا بتوانند از این اراضی در طرح اقدام ملی مسکن استفاده کنند.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه با همکاری وزیر راه و شهرسازی برای اجرای پروژه ۱۰۰ هزار واحدی مسکن به توافق رسیدیم،  اضافه کرد: کارگروه هایی برای شناسایی افراد ضعیف و شناسایی پیمانکاران تشکیل شده است.

وی افزود: برای این سه کارگروه از مهرماه سال گذشته تفاهم‌نامه امضا شد که اکنون در حال کار هستند و امروز در چهار استان خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و خراسان جنوبی کلنگ زنی شد.

خاوازی با بیان اینکه به سرعت نسبت به شناسایی املاک و اراضی برای پیگیری امور اقدام شود، اضافه کرد: کارکنان و پرسنل این وزارتخانه باید مطالبه‌گری داشته باشند تا این کار با سرعت انجام شود.

وزیر جهاد کشاورزی از وزیر راه و شهرسازی خواست تا به بانک مسکن اجازه بدهند در کنار وزارت جهاد کشاورزی همکاری لازم را داشته باشند تا خدمت کوچکی به مردم کنیم.

امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث ۱۰۰ هزار واحد مسکونی کارکنان وزارت جهاد کشاورزی براساس تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی قرارداد استان ها بین کارگزاران و سه شرکت پیمانکاری  در حضور دو وزیر به امضا رسید.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا