نیاز به خرید niazbekharid – اولین سایت درخواست خرید بی واسطه در صنعت ساختمان

0

چرا نیاز به خرید؟

نیاز به خرید اولین سایت بی واسطه تخصصی است که جهت درج آگهی خرید در صنعت ساختمان فعالیت می کند.

گروهی کوچک گرد هم امدیم تا انقلابی در خرید و فروش مصالح و درخواست خدمات ساختمانی ایجاد کرده و روش سنتی این صنعت را در بستر اینترنت فراهم کنیم. قصد داریم تا با ارتباط دادن خریداران و شرکت های ساخت و ساز با کارخانجات و تامین کنندگان مصالح محیطی رقابتی ایجاد کرده و برای فروشندگان مصالح و ارائه دهندگان خدمات مشتریانی وفادار و واقعی بیابیم.

با درج آگهی در این سایت می توانید بدون زحمت به تولیدکنندگان و فروشندگان مصالح و ارائه دهندگان خدمات دسترسی پیدا کنید و با توجه به اینکه فروشندگان خود پیگیر آگهی شما بوده و با شما تماس برقرار می کنند بدون صرف وقت و انرژی ضمن استعلام قیمت ها به آسانی به بهترین های بازار دسترسی پیدا خواهید کرد.

تولید کننده ها و فروشنده های مصالح و ارائه کنندگان خدمات که در پی جستجوی مشتریان و متقاضیان بیشتر برای کالا و خدمات خود هستند می توانند با عضویت در سایت نیاز به خرید به درخواست خریداران پاسخ داده و با آن ها تماس بگیرید. با توجه به اینکه سایت نیاز به خرید اولین سایت تخصصی درج آگهی خرید می باشد و مورد توجه مستقیم خریداران است درج آگهی تبلیغاتی در این سایت مفید می باشد.

نیاز به خرید niazbekharid - اولین سایت درخواست خرید بی واسطه در صنعت ساختمان

قوانین و مقررات سایت نیاز به  خرید:

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری اشتراک از سایت نیاز به خرید را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید اشتراک از سایت کنند.
عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱
افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام تامین کنندگان مراجعه کنند. در این مرحله باید با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام تجاری، دسته بندی مرتبط، شهر و استان و …و درنهایت زدن دکمه ذخیره پروفایل خود را تشکیل دهند.عضویت در سایت بعد از تایید ناظر انجام می شود و از همان لحظه کاربران حق فعالیت دارند.

بند ۲
فرایند خرید اشتراک از سایت توسط کاربر به این شرح است:
قسمت اول: بازدید از پلن های اشتراکی ارائه شده در سایت و انتخاب یکی از آن ها
قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار
قسمت سوم: تایید توسط ناظر سایت
قسمت چهارم: ثبت نام و عضویت و فعال شدن در سایت

تبصره ۱
چنانچه تامین کننده (خریدار اشتراک) با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، سایت نیاز به خرید حق دارد عضویت را باطل کند.

بند ۳
کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد

بند ۴
سایت نیاز به خرید هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش های انجام شده در سایت ندارد و فقط به عنوان معرف فعالیت می کند , بنابراین در قراردادهای خود نهایت دقت را اعمال کنید.

نیاز به خرید niazbekharid - اولین سایت درخواست خرید بی واسطه در صنعت ساختمان

تماس با نیاز به خرید:

در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد در جهت ارتقای سایت نیاز به خرید و خدمات با ما در تماس باشید.

همچنین تولید کنندگان و فروشندگان عزیز می توانند برای تبلیغ بنر خود در سایت با ما در ارتباط باشند.

آدرس: بلوار فردوس شرق, نبش خیابان حسن آباد ساختمان گل مریم واحد ۱۲

تلفن: ۴۴۰۴۴۲۱۲ , ۴۴۰۲۰۷۷۹

موبایل: ۰۹۳۸۵۵۹۷۸۴۸

ایمیل: Niazbekharid@gmail.com

وبسایت: http://www.niazbekharid.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.