سریال بهره‌برداری از پروژه‌های ریلی از ماه آینده آغاز ‌شود

0

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در شش محور به صورت همزمان ریل گذاری انجام می شود که پیشرفت بالایی داشتند و زیرسازی انجام شده که امیدواریم با تأمین تجهیزات و تولید ریل ملی با روند خوبی روسازی انجام شود و طبق زمانبندی تحویل دهیم.

به گزارش ساختمان آنلاین: خیرالله خادمی دوشنبه ۱۲ آبان ماه در آیین آغاز عملیات ریل‌گذاری راه‌آهن همدان- سنندج، با بیان اینکه توسعه ریلی در گذشته با این وسعت نبوده است، اظهار کرد: این نقطه ایستگاه همدان است اما سرآغازی برای توسعه ریلی غرب کشور است.

وی با تأکید بر اینکه در بخش توسعه ریلی اقدامات بزرگی در حال انجام است، تصریح کرد: برای این پروژه ۶۰۰ میلیارد اعتبار لازم بوده و صورت وضعیت پیمانکارها مشخص است و سرتاسر مسیر در بخش زیرسازی فعال بوده و روسازی نیز انجام می شود.

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل با اشاره به اینکه ۱۲۰۰ کیلومتر آزادراه در کشور در دست اجرا داریم که اقدام بی نظیری است، خاطرنشان کرد: هشت پروژه آزاد راهی داریم که در حال انجام است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۸۷۰۰ کیلومتر بزرگراه در کل کشور در دست اجرا داریم، ادامه داد: برنامه ریزی شده ۱۸۶۰ کیلومتر را تحویل بدهیم.

خادمی در ادامه سخنانش بیان کرد: امیدواریم سریال بهره برداری از پروژه های ریلی از ماه آینده آغاز شود تا بتوانیم تا پایان ۱۴۰۰ به اتمام برسانیم.

وی در پایان با تأکید بر اینکه با وجود تنگناهای مالی و وضعیت اقتصادی، پروژه های عمرانی روند خوبی دارد، گفت: امیدواریم بتوانیم اهدافی که داریم تحویل مردم دهیم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.