بورس و بازارراه و شهرسازیمجله خبری

ساخت‌وسازها به دلیل افزایش قیمت سیمان و آهن معلق شد

به گزارش ساختمان آنلاین:   رضا نادری در خصوص کاهش قیمت آهن اظهار کرد: در حال حاضر روند افزایش قیمت میلگرد متوقف شده و قیمت آن ریزشی شده و قیمت مواد اولیه آهن نیز به شدت در حال کاهش است.

وی با بیان اینکه به دلیل افزایش قیمت سیمان و آهن، بسیاری از پروژه‌های ساخت و ساز به حالت معلق درآمده است، افزود: قیمت هر کیلوگرم آهن مجددا به حدود ۱۷ هزار تومان رسیده که کاهش تقاضای خرید آهن در بازار دلیل این کاهش قیمت بوده است.

نایب‌رئیس اتحادیه آهن فروشان اهواز در خصوص آینده وضعیت بازار آهن گفت: به نظر می‌رسد تا پایان دولت دوازدهم وضعیت قیمت آهن ثابت بماند اما شرایط آینده این بازار به تصمیم‌های دولت جدید بستگی دارد.

نادری عنوان کرد: اگر چه بازار آهن به ثبات قیمتی رسیده است اما این ثبات نشانگر یک صعود و افزایش قیمت در آینده این بازار است.

وی تصریح کرد: متوقف شدن پروژه‌های عمرانی اصلا پیامد خوبی ندارد و بیانگر جابه‌جا شدن سرمایه‌ها به سمت بازار سکه و ارز است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا