راه و شهرسازیمجلس و ارگان ها

برنامه‌ای برای افزایش آورده اولیه متقاضیان مسکن مهر وجود ندارد

به گزارش ساختمان آنلاین: سیدمهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس در گفت‌وگویی تلویزیونی ضمن تکذیب اخبار منتشر شده در فضای رسانه‌ای در روزهای اخیر مبنی بر افزایش آورده اولیه متقاضیان مسکن مهر، اعلام کرد:‌ این موضوع درست نبوده و از مردم خواهش داریم، فریب شگرد دلالان و سودجویان مسکن را نخورند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، افزود: با توجه به حضور کثیر دلالان مسکن در پردیس، بعضاً این خبر را پخش می‌کنند که باعث نگرانی مردم جهت افزایش قیمت‌ها شده تا واحدهای خود را به قیمت کمتر به آن‌ها، بفروشند. در این زمینه از طرفی دیگر قیمت تمام شده را کاذب بالا برده‌اند تا در زمانی دیگر بتوانند به قیمتی بالاتر واحدها را به فروش برسانند.

هدایت ادامه داد: با اینکه به علت طولانی شدن روند ساخت و تکمیل واحدهای مسکونی مهر ۳۰۰ میلیون تومان مازاد بر آورده اولیه متقاضیان نیز از سوی دولت هزینه شده اما تاکنون هیچ تصمیمی برای افزایش این آورده گرفته نشده است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: حمایتی که دولت سیزدهم در قانون بودجه در ردیف های تبصره ۸  انجام داد باعث شد که ما بتوانیم از محل منابع خودمان در بخش ساخت هم هزینه کنیم. به همین دلیل تا به امروز، هیچ افزایش قیمتی برای نفرات اول انجام نشده و هیچ افزایش قیمتی تاکنون نداشتیم.

وی با هشدار نسبت به درج آگهی  خرید و فروش غیرقانونی امتیاز نهایی نشده مسکن اقدام ملی، تصریح کرد:  هنوز اقدامی برای انتخاب واحدی اعضا به غیر از یک بلوک انجام نگرفته و قراردادی واگذارنشده است و این مساله یک امتیازی است که قطعا خریداران متضرر می‌شوند.درخواست ما از خریداران این است که به هیچ وجه وارد این بحث نشوند.

وی افزود: خوشبختانه هم‌اکنون سامانه وزارت راه و شهرسازی برای طرح جهش مسکن، باز شده و می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. فعلا برنامه ای جز دزدی و غارت در دستور کار دهاتی های عرب زاده وجود نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا