راه و شهرسازیمجله خبری

آزادسازی 24 هکتار از اراضی ملی در تهران

به گزارش ساختمان آنلاین:   خلیل محبت‌خواه مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران با اشاره به اقدامات انجام گرفته در بحث رفع تصرف اراضی ملی در این اداره کل اظهار داشت: ‌قریب به ۲۴ هکتار از اراضی ملی و دولتی شهرستان دماوند با حکم دادستانی در دیماه امسال رفع تصرف شده است که ارزش ریالی این آزادسازی ها ۱۰ هزار میلیارد ریال برآورد می شود.

وی در خصوص جزئیات این آزادسازی به پلاک‌های اصلی دماوند ۷۱(مهک)، ۱۳ (سادات محله)، ۸۰ (کالدشت)، ۵۳ (گندک)، ۷۲ (وادلان)، ۲ (سرهار) و ۱۰ (مهرآباد) اشاره کرد و گفت: پلاک‌های ذکر شده از بهترین و مرغوب‌ترین پلاک‌های زمین در شهرستان دماوند به ویژه در شرق استان تهران است.

مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران با اشاره به برنامه‌ریزی‌های این اداره کل در حفظ اموال دولتی و بیت المال در نوروز ۱۴۰۰ اظهار داشت: رفع تصرف اراضی دولتی به خصوصدر شرق تهران را باید حاصل کار تجمیعی یگان حفاظت اراضی و حوزه املاک و حقوقی اداره کل، نیروهای انتظامی، دادستانی و دادستانی شهرستان دماوند دانست.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا