مجلس و ارگان هامجله خبری

بررسی جزئیات طرح مسکن ملی در سبزوار

به گزارش ساختمان آنلاین: علی اصغر استیری با بیان این مطلب افزود: در مجموع چهار هزار و ۲۸۷ نفر برای دریافت مسکن ملی در سبزوار ثبت نام کرده بودند.

وی اضافه کرد: ۴۷۹ نفر از متقاضیان گشایش حساب داشتند که از این تعداد ۴۱۹ نفر آورده اولیه ۴۰۰ میلیون ریالی نهایی را واریز کردند.

رییس اداره راه و شهرسازی سبزوار گفت: سهم اولیه این شهر در طرح اقدام ملی مسکن ۵۰۰ مورد اعلام شده بود که این واحدها در قالب ۱۳ بلوک در سایت مسکن مهر توحید شهر احداث می شود.

استیری با اشاره به پیگیری احداث طرح اقدام ملی مسکن در سبزوار افزود: هم اینک کارگاه ساختمانی پروژه فعال و تجهیز شده و پیمانکار عملیات خاکبرداری پروژه را آغاز کرده است.

برنامه‌ریزی برای ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در چارچوب اجرای “طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن” در کشور صورت گرفته است که بر این اساس ۲۰۰ هزار واحد در شهرهای جدید با مشارکت بخش خصوصی، ۱۰۰ هزار واحد در مناطق بافت فرسوده شهری توسط شرکت بازآفرینی شهری و ۱۰۰ هزار واحد نیز توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخته می‌شود.

شهر ۲۵۰ هزار نفری سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

1.5/5 - (2 امتیاز)

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا