راه و شهرسازیمجله خبری

آخرین مهلت واریز پول مسکن ملی

به گزارش ساختمان آنلاین:  براساس این تصمیم و اعلام استاندار بعد از تاریخ ذکرشده اگر متقاضیان واریز وجه نداشته باشند و مراحل تکمیل پرونده خودشان را طی نکرده باشند، دیگر امکان استفاده از این امتیاز برای آنها در همه پروژه‌های استان تهران وجود نخواهد داشت.

همچنین تعیین تکلیف نهایی حقوقی واحدهای باقیمانده مسکن مهر، تعیین تکلیف متقاضیان شهرهای مختلف شهرستان دماوند در طرح اقدام ملی، ورود بخش‌خصوصی به پروژه‌های نیمه‌ساخت و در حال اجرا مطابق با ضوابط طرح اقدام ملی تولید مسکن، تعیین تکلیف اعضای غیرموثر تعاونی‌های مسکن مهر با محوریت استانداری تهران و همکاری اداره کل تعاون و فرمانداری‌های استان تهران و برخی موارد دیگر از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و تصمیم لازم در مورد آنها اتخاذ شد.

براساس اعلام متولی مسکن ملی در استان تهران، تاکنون ۱۹ پروژه اقدام ملی تولید مسکن دولتی در شهرهای استان تهران تعریف شده است. همچنین پس از فراخوان‌های قانونی انجام‌شده ۱۹ انبوه‌ساز نیز وارد میدان شده‌اند که این ظرفیت ایجادشده بخش‌خصوصی نیاز به پشتیبانی همه نهادهای مرجع، بالاخص شورای مسکن دارد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا