مجلس و ارگان هامجله خبری

لزوم تعیین‌تکلیف مساکن مهر باقیمانده

به گزارش ساختمان آنلاین: محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن در مراسم نشست هم‌اندیشی مدیرعامل، معاونان مدیرعامل و مدیران شعب منطقه شرق کشور همزمان با هشتاد و دومین سالگرد تاسیس بانک مسکن در ابتدای اظهارات خود یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی و مرحوم رحیمی انارکی مدیرعامل فقید بانک مسکن را گرامی داشت.

وی با بیان اینکه امیداریم نتایج خوبی از این دست جلسات حاصل شود، به افتتاح سالن جدید برگزاری همایش‌های بانک مسکن اشاره کرد و گفت: همکاران زیادی در پشت صحنه بازسازی و احداث این سالن زحمت کشیدند که جا دارد از تلاش همه آنها تشکر و قدردانی کنم.

مدیرعامل بانک‌مسکن با اشاره به اولین سالگرد شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: آن شهید، خداباوری، اخلاص، تواضع، فروتنی، محبت، خدمت بدون منت و شبانه‌روزی را همراه مورد توجه داشتند ضمن اینکه مقام عظمای ولایت هم روز گذشته در سخنرانی تلویزیونی خود به برخی از ویژگی‌ها و روحیه خستگی‌ناپذیر آن شهید، اشاره کردند.

شایان با تاکید بر اعتماد به نفس و ولایت‌مداری کامل شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: امیدوارم رفتار و ویژگی‌های شخصی آن شهید درسی برای ما باشد تا رهرو این مسیر باشیم.

مدیرعامل بانک مسکن به ایام باقی‌مانده تا پایان سال و همچنین عملکرد بانک اشاره کرد و گفت: کمتر از دو ماه و حتی به نظر من یک ماه بیشتر تا پایان سال باقی نمانده است. ما باید تمام تلاش خود را در جهت بهبود عملکرد بانک در سال جاری نسبت به سال گذشته داشته باشیم.

مدیرعامل بانک مسکن، همچنین به موضوع لزوم اعتماد بخشی به مشتریان اشاره کرد و گفت: در جهت اطمینان‌بخشی به مشتریان از صحت و سلامت پرسنل باید از تمام پرسنل در سطوح مختلف تعهدنامه گرفته شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه رفتار مالی کارمندان بانک مسکن مورد تایید است اما برای اینکه به مشتریان بانک این اطمینان را بدهیم که حساسیت ویژه‌ای بر اطلاعات مالی مشتریان دارد، رفتار مالی کارکنان باید توسط شعب مورد توجه باشد.

مدیرعامل بانک مسکن در بخش دیگری از اظهاراتش به برنامه اقدام ملی مسکن به عنوان طرح ملی دولت برای خانه‌دار کردن اقشار متوسط اشاره کرد و گفت: بانک مسکن یک ویژگی مهم نسبت به بانک‌های تجاری دارد که مصارف بانک مشخص است و به هدف اصابت می‌کند.

شایان با بیان اینکه بانک‌مسکن در زمینه تامین تسهیلات ۱۴۰ هزار واحد مسکونی از برنامه اقدام ملی مسکن مشارکت می‌کند، گفت: در این زمینه تفاهم‌نامه‌هایی با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ستاد کل نیروهای مسلح و کمیته امداد امام (ره) منعقد شده تا بانک مسکن به سهم خود در این طرح ملی در خانه‌دار کردن بخشی از اقشار جامعه که نقش کلیدی در سبد خانوار دارد، اثرگذار باشد.

مدیرعامل بانک‌مسکن در بخش دیگری از اظهاراتش به لزوم تعیین‌تکلیف هر چه سریعتر مسکن مهر اشاره کرد و گفت: هرچه زودتر باید ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر باقیمانده تعیین‌تکلیف شود که در این صورت هم سرفصل مطالبات معوق خارج شود و هم تکلیف بسیاری از خانوارها برای خانه‌دار شدن مشخص خواهد شد.

شایان در پایان به تکریم ارباب رجوع و خدمت‌رسانی مناسب به مشتریان تاکید کرد و افزود: حفظ مشتریان همواره سرلوحه کارکنان ما بوده و خواهد بود و رضایتمندی مشتریان و رعایت انتظارات به حق آنان برای تامین مطالبات قانونی، از وظایف اصلی کارکنان بانک مسکن است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا