انتخاب فرد اصلح در گرو مشارکت حداکثری

0

 کاندید ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران گفت:   اعتقاد داریم استفاده از متخصصین در مراکزی که تصمیم ساز و تصمیم گیرنده هستند می تواند شهروند و شهر سالم ما را تضمین کند.

*دکتر مجید نوری جهان متولد سال 1358 در  تهران اظهار کرد: پس از سالها تجربه ، تحقیق و پژوهش بر این باور هستم که شهر سالم در گرو شهروند سالم می باشد ، برای اینکه شهروند سالم داشته باشیم باید بستر سلامت را در جامعه مهیا کنیم داشتن این بستر به چند عامل بستگی داره که شامل کیفیت ساختمان هایی که شهروندان در آن ساکن هستند، رفع آلودگی هوا و صوتی و رفع مشکلات ترافیکی است.

وی ادامه داد:  چگونگی حل این همه مشکلات در پایتخت مستلزم داشتن متخصصین این امر در سازمان هایی است که تصمیم ساز و تصمیم گیرنده می باشد، از جمله شورای شهر تهران، بنابراین ما اعتقاد داریم استفاده از متخصصین در مراکزی که تصمیم ساز و تصمیم گیرنده هستند می تواند شهروند و شهر سالم ما را تضمین کند.

این کاندید ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای داشتن کیفیت ساختمان نیازمند یک سری سلسله مراتب از جمله داشتن شناسنامه فنی ملکی ساختمان هستیم، این شناسنامه  گواهی داشتن یک ساختمان ایمن است.  شهروندی که شب برای استراحت در منزل خود است نیازمند آرامش روانی می باشد و این آرامش هم مستلزم ساخت ساختمان توسط سازنده صاحب صلاحیت است بنابراین برای استفاده از متخصصین صاحب نظر نیازمند مشارکت حداکثری مردم برای انتخاب فرد اصلح می باشیم.

دکتر مجید نوری جهان کارشناس ارشد رشته عمران گرایش زلزله، دانشجوی دکتری رشته عمران گرایش زلزله، موسس و نائب رئیس انجمن مسکن و ساختمان شهر تهران، عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، رئیس هئیت مدیره شرکت های صاحب صلاحیت، موسس هلدینگ ساختمانی گلستان، فعال صنفی و … است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.