بورس و بازارمجلس و ارگان هامجله خبری

لزوم آموزش سرمایه‌گذاری در بخش مسکن

به گزارش ساختمان آنلاین: “شهباز حسن پور” شامگاه سوم آبان ماه در جمع مسئولین و فعالین بخش مسکن شهرستان سیرجان اظهار کرد: اگر در حوزه سرمایه گذاری در بخش مسکن وارد نشویم و تنها به فکر دریافت سودهای مقطعی و پرریسک باشیم، قطعاً اقتصاد کشور پیشرفت نخواهد کرد.

وی بیان کرد: سرمایه گذاری در حوزه مسکن کمترین ریسک و بیشترین بازده را دارد که با یک برنامه ریزی جامع می‌توان نقدینگی را به سمتی هدایت کرد که در نهایت نفع آن همگانی می شود و عموم مردم از آن بهره می برند.

حسن پور مهم ترین هدف و اقدام دولت سیزدهم را تولید مسکن اعلام کرد و گفت: در اقدام نهضت ملی مسکن با در نظر گرفتن تمام جوانب امر، مسکن ارزان قیمت و متناسب با شرایط ایرانیان احداث و تحویل آن‌ها می شود.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در ادامه در خصوص پروژه عظیم اقدام ملی، تسریع در امور اداری و حذف بروکراسی های غیرضرور را متذکر شد و گفت: با توجه به اینکه ۱۳۵۰ واحد مسکونی در محدوده میدان شورا ساخته می شود، باید حمایت ویژه ای صورت گرفته و با حذف بروکراسی های اداری غیرضرور، پیمانکاران این پروژه سریع تر می توانند روند ساخت این پروژه عظیم را پیش ببرند.

وی پس از ارائه گزارش مسئولین شهری و مدیران تعاونی های مسکن شهرستان گفت: وظیفه اصلی مدیران تعاونی ها کنترل بسیار دقیق هزینه ها و مدیریت صحیح منابع است وشما باید از سرمایه هایی که مردم به رسم امانت به شما سپرده اند حفاظت کنید ودر کمترین زمان ممکن تبدیل به احسن نمایید.

“علی اکبر کریمی پور” شهردار سیرجان نیز در این جلسه اظهار کرد: پروانه های ساختمانی مربوطه سریع تر و در کمترین زمان ممکن صادر خواهند شد و تاجایی که زیرساخت ها اجازه بدهند به زودی روند صدور پروانه را به صورت الکترونیکی خواهیم کرد.

وی خطاب به انبوه سازان گفت: ساخت و سازها باید در چارچوب ضوابط و مقررات باشند و به گونه ای نباشند که امنیت شهروندان را با گودبرداری غیر اصولی به خطر بیندازند.

کریمی پور افزود: شهرداری سیرجان در راستای تعامل و همکاری با سرمایه‌گذاران و انبوه سازان از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهد کرد و تا حد ممکن از آنها حمایت خواهیم نمود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا