مجلس و ارگان هامجله خبری

تحویل هزار واحد مسکن محرومین در همدان

به گزارش ساختمان آنلاین:  پیمان ترکمانه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)، با اشاره به فعالیت‌های خود در پنج سال گذشته، اظهارکرد: بنده در ابتدا که به همدان آمده بودم به دونکته تأکید داشتم نکته اول جلب اعتماد مردم که بسیار نکته مهمی بوده زیرا زمانی که مردم اعتماد داشته باشند در راستای خدمات‌رسانی به محرومین و نیازمندان وارد میدان می‌شوند که خوشبختانه باید بگویم در دوران مدیریت بنده اعتماد مردم جلب شد اما نکته دوم تقویت انگیزه همکارانمان بود و بنده ایمان داشتم اگر روحیه همکاران ما تقویت شود کوه را جابه‌جا خواهند کرد و بنده نیز در این پنج ساله به نیروی جوان اعتماد کرده و عمل به این دونکته کافی بود که کارهای بزرگی انجام شود.

ترکمانه با تأکید بر اقداماتی که در حوزه مسکن صورت گرفته است، تصریح کرد: به زودی ۱۰۰۰ واحد مسکن محرومین که از بیناد مسکن سهمیه گرفته‌ایم و مساکنی که با سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی هماهنگ کرده بودیم، تحویل داده خواهد شد و در پایان سال آینده جشن خانه‌دار شدن روستایی‌ها را خواهیم گرفت.

مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان نیز در این جلسه با اشاره به جایگاه محرومین در نظام اسلامی، افزود: از بعد از انقلاب و سرنگونی رژیم طاغوت توجه ویژه‌ای به محرومین جامعه شد که نشانه آن تأسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بود.

رسول شیخی‌زاده با اشاره به فعالیت‌های کمیته امداد امام خمینی (ره)، خاطرنشان کرد: درکمیته امداد امام خمینی(ره) هیچ فعالیتی بر دیگری ارجحیت نداشته و به تمامی فعالیت‌ها باید توجه شود.

در این جلسه که با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار شد، از خدمات پیمان ترکمانه تقدیر و رسول شیخی‌زاده به عنوان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان منصوب شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا