راه و شهرسازیمجله خبری

تحویل 170 مسکن به توانخواهان سمنانی

به گزارش ساختمان آنلاین:  علیرضا ایزدپور افزود: بهزیستی استان سمنان از ابتدای سال ۹۹ تا پایان آذر ۱۷۰ واحد را به توانخواهان تحت حمایت تحویل داد و از سال ۸۶ و با آغاز نهضت مسکن تا کنون بهزیستی استان سمنان موفق به واگذاری ۲ هزار و ۸۹ واحد به مددجویان تحت حمایت شد.

مدیرکل بهزیستی استان سمنان با اشاره به اینکه اکنون ۳۴۰ واحد مددجویی در استان سمنان در حال ساخت است ابراز داشت : به طور میانگین این واحدها پیشرفت ۶۰ درصدی در ساخت دارد و امیدواریم با تامین زیرساخت های لازم بتوان بخشی از این واحدها را تا پایان سال و بخش دیگر را در سال آینده تحویل جامعه هدف داد.

وی با اشاره به تحویل ۲۸ واحد مسکن مددجویی بهزیستی استان سمنان دردهه فجر گفت: این واحدها در قالب تحویل همزمان ۲ هزار و ۳۸۱ واحد مسکن مددجویی به توانخواهان تحت حمایت بهزیستی کشور و با حضور ویدئوکنفرانسی قبادی دانا رییس سازمان بهزیستی کشور به مددجویان تحویل شد.

ایزدپور ادامه داد: ۲۸ واحد تحویلی بهزیستی استان سمنان به مددجویان در دهه فجر امسال در شهرستان های شاهرود، مهدیشهر و گرمسار بود.

وی تاکید کرد: ۲۸ واحد مسکن مددجویی تحویلی در استان سمنان در قالب طرح مسکن مهر، خودمالکی و تعاونی بود و یکی از اهداف اصلی بهزیستی در امر مددجویی تامین مسکن و زیرساخت های لازم در این بخش است که در چند سال اخیر گام های مهم و موثری در این بخش برداشته شد.

مدیرکل‌بهزیستی استان سمنان، حضور بیش از پیش خیرین در بخش تامین مسکن و اشتغال مددجویی را خواستار شد و بیان کرد: خیرین بازوان توانمندبهزیستی در رسیدن به اهداف عالیه سازمان هستند که بدون حضورشان این وظایف سنگین محقق نخواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا