مجلس و ارگان هامجله خبری

تسلیت مقامات و شخصیت‌های کشور در پی درگذشت رییس بنیاد مسکن

به گزارش ساختمان آنلاین:   علیرضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روز گذشته به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت. وی از سال ١٣٨۴ ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را بر عهده داشت.

تابش پیشتر معاون سیاسی وزارت کشور بود. وی همچنین در ادوار مختلف استاندار کردستان و گیلان بود.

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌ در تاریخ ۲۱ فروردین سال ۱۳۵۸ به فرمان حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی‌ایران به منظور تأمین مسکن محرومان و متولی توسعه و عمران روستاهای کشور و ساخت واحدهای مسکونی شهرها در چارچوب سیاست‌ها و برنامه‌های دولت جمهوری اسلامی‌ایران تشکیل شده است.

به همین مناسبت جمعی از وزیران، مقامات و شخصیت های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور، در گذشت علیرضا تابش را در پیام‌هایی جداگانه تسلیت گفتند.

مرحوم تابش در دوران مدیریت خود بر بنیاد مسکن منشا اثرات خیر و ماندگار بود

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درپیامی درگذشت مرحوم علیرضا تابش، رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پیام را تسلیت گفت و اظهارداشت: مرحوم تابش در دوران مدیریت خود بر بنیاد مسکن منشا اثرات خیر و ماندگار بویژه در خدمت رسانی به محرومان جامعه بود.

آیت الله صادق آملی لاریجانی درگذشت أین مدیر خادم و پرتلاش را به همکاران وی در بنیاد مسکن و بویژه خانواده و بازماندگان محترم آن مرحوم  تسلیت گفته و از خداوند متعال برای ایشان مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت کرد.

تابش یکی از مدیران ساعی و چهره های خدوم در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی بود

رئیس شورای مرکزی و نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ضایعه مولمه و فقدان ناگهانی درگذشت خدمتگزار متعهد، مدیر جهادی خستگی ناپذیر و یاری گر مسکن محرومین مرحوم مغفور مهندس علیرضا تابش، رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی موجب تأسف و تأثر گردد و همه ما را به سوگ نشاند.

حسین روحانی نژاد افزود: این فقید سعید یکی از مدیران ساعی و چهره های خدوم در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی بوده و سالیان متمادی از عمر با برکت خود را صرف محرومیت زادیی در شهرها و روستاها و توسعه روستایی نمود که بی‌شک در خاطر مردم قدرشناس ایران اسلامی باقی می ماند. محرومین و مسئولین خاطره حضور میدانی و خدمات شایسته ایشان را در کشور  فراموش نخواهند کرد و به یقین عملکرد نیک وی باقیات و صالحات و موجب مزید لطف الهی بوده و تسلی خاطر باز ماندگان خواهد شد.

وی خدمات ارزشمندی برای محرومان و اقشار ضعیف آسیب دیده جامعه انجام داد

سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان با صدور پیامی درگذشت رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تسلیت گفت و نوشت: درگذشت دوست گرامی و مدیر با اخلاق و متدین مهندس علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که طی سال‌های متمادی حضور در این مسئولیت، خدمات ارزشمندی را برای محرومان و اقشار ضعیف آسیب دیده جامعه انجام دادند و در حوادث طبیعی در صف نخست خدمت‌رسانی قرار داشتند موجب تاثر و اندوه فراوان شد . رحلت این خادم صادق مردم و نظام را به محضر مقام معظم رهبری، دوستان، همکاران و خانواده معزز ایشان تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم خدمات خالصانه ایشان، ذخیره گرانبهایی برای فردای قیامت باشد.

خدمات وی در زمینه ساخت مسکن و بازسازی مناطق آسیب دیده ماندگار است

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در پیامی درگذشت رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تسلیت گفت و یادآور شد: خدمات ایشان در زمینه های ساخت مسکن، بازسازی مناطق آسیب دیده از حوادث و کمک به مدیریت روستایی و دهیاری ها ماندگار است.

مهدی جمالی نژاد خاطرنشان کرد: درگذشت مرحوم مهندس تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و از استانداران باسابقه و مدیران اجرایی سخت کوش عرصه عمران و آبادانی پس از عمری تلاش و خدمت شبانه روزی، موجب تأثر و تألم فراوان شد. از خداوند متعال برای آن مرحوم در جوار رحمت الهی، آرامش  و غفران  واسعه الهی و علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.

سازمان بهزیستی برای بازماندگان ایشان صبر و شکیبایی مسألت دارد

رئیس سازمان بهزیستی هم در پیامی، درگذشت مهندس علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تسلیت گفت و یادآور شد: برای آن عبد صالح خدا و یار و یاور سازمان بهزیستی در نهضت ساخت مسکن مددجویان در روستاها و شهرهای کوچک، آمرزش و علو درجات و برای بازماندگان خاصه خانواده محترم و داغدار ایشان صبر و شکیبایی توأم با سلامتی مسألت دارم.

قبادی دانا خاطرنشان کرد: مجموعه مدیران و پرسنل سازمان بهزیستی کشور، یاد و خاطره مرحوم مهندس تابش در همراهی، همدلی و همکاری در تامین مسکن مددجویان و بازسازی مسکن آسیب دیدگان از سیل، زلزله و بلایای طبیعی را هرگز از یاد نخواهند برد و بی تردید خدمات ارزشمند و مجاهدت شبانه روزی مرحوم تابش،  صدقه جاریه و باقیات الصالحات بی پایان برای آن سفر کرده در سرای باقی خواهد بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا