راه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

نظام مهندسی خوزستان توسعه آموزش مهندسان را در اولویت کاری قرار دهد

به گزارش ساختمان آنلاین:  رضا رضایی با اشاره به اعطای اعتبارنامه اعضای هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان اظهار کرد: امیدواریم اعضای هشتمین دوره هیات مدیره نظام مهندسی خوزستان، روند رو به رشدی را برای جامعه مهندسی خوزستان طی کنند.

وی افزود: انتخابات هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان در ۹ مهرماه به صورت کاملا الکترونیک در سراسر کشور برگزار شد که ۴۲ درصد اعضا در انتخابات مشارکت داشتند و این میزان مشارکت نسبت به دوره قبل ۲.۵ درصد رشد داشته است.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با بیان اینکه هیات مدیره دوره هفتم عملکرد مثبتی داشت، تصریح کرد: در این دوره اقدامات خوبی صورت گرفت و مسائل مهمی به سرانجام رسید که قابل تقدیر است. امیدواریم هیات مدیره منتخب این نقاط مثبت را تقویت و با تدبیر و هماهنگی لازم مشکلات جامعه مهندسی را به حداقل برساند.

رضایی ادامه داد: یکی از مهمترین مسائلی که باید مورد توجه هیات مدیره دوره هشتم قرار گیرد، ایجاد روحیه همدلی و وحدت است زیرا با هماهنگی و هم رای بودن قطعا امورات با سرعت بیشتری پیش می‌رود.

وی با بیان اینکه اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی خوزستان باید به بحث فسادستیزی توجه ویژه‌ای داشته باشند، گفت: باید با کسانی که آگاهانه در معرض فساد قرار دارند به صورت جدی برخورد شود.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان عنوان کرد: انجام خدمات مهندسی به بهترین شکل، باید در اولویت کار هیات مدیره قرار گیرد و از تایید موضوعات غیرواقعی و صوری خودداری شود. همچنین توجه ویژه‌ای به قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات وجود داشته باشد و شفاف سازی شود تا مردم بتوانند عملکرد را مورد تحلیل و نقد قرار دهند.

رضایی خاطرنشان کرد: سازمان نظام مهندسی خوزستان باید توسعه بحث آموزش را در اولویت کار خود قرار دهد تا شاهد ارتقا دانش مهندسی در خصوص مسائل فنی، حقوقی و انتظامی باشیم.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا