راه و شهرسازیمجله خبری

اعتبارنامه اعضا جدید هیئت مدیره نظام مهندسی صادر شد

به گزارش ساختمان آنلاین: علی‌محمد عبدی‌قهرودی اظهار کرد: تاکنون اعتبارنامه هیئت مدیره و بازرسان سازمان نظام کاردانی 12 استان صادر شده است.

وی با اشاره به برگزاری الکترونیکی نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان‌ها و استقبال خوب مهندسان از این انتخابات، افزود: اعتبارنامه اعضای هیئت مدیره سازمان‌نظام مهندسی 29 استان صادر شده است.

وی با بیان این‌که اعتبارنامه تعدادی از استان‌ها ارسال شده است، ادامه داد: امروز و فردا نیز سایر اعتبارنامه ارسال می‌شود تا به این ترتیب دوره نهم هیئت مدیره جدید سازمان‌های نظام مهندسی استان رسما فعالیت خود را آغاز کند.

مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی پیش‌تر از مشارکت 45 درصدی مهندسان در نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان خبر داده بود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا