راه و شهرسازیمجلس و ارگان هامجله خبری

افزایش ۳ برابری مشارکت در انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی استان تهران

به گزارش ساختمان آنلاین:  خلیل محبت خواه افزود: مشارکت جامعه مهندسی در این دوره سه برابر دوره هشتم بود که نشان دهنده مشارکت حداکثری و بی بدیل طی 9 دوره این انتخابات بودیم. ان شالله با این مشارکت شاهد اجماع جامعه مهندسی در پیگیری مطالبات بر حق خود نیز باشیم.

وی با قدردانی از تلاش های هیات اجرایی انتخابات دور نهم، تصریح کرد: بدون شک این دوره شاهد یکی از سالم ترین و بی حاشیه ترین انتخابات طی ادوار مختلف بودیم که بر خود لازم می دانم از زحمات و تلاش های شبانه روزی هیات اجرایی انتخابات دور نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تشکر کنم.

وی با بیان این‌که مشارکت بیش از 32 هزار مهندس در انتخابات نشان دهنده مسئولیت سنگین سازمان نظام مهندسی  در قبال جامعه مهندسی است، ادامه داد: این سازمان در پیگیری مشکلات و مطالبات بر حق جامعه مهندسی نقش بسزایی دارد . با توجه به مشارکت حداکثری جامعه مهندسی قطعا همگان توقع  بیشتری از این سازمان به منظور تحقق مطالبات بر حق و همچنین نظارت دقیق تر مطابق با قانون را انتظار خواهند داشت که امیدوارم این مهم تحقق یابد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا