صنایع ساختمانیمجله خبری

پلمب 10 آسانسور در مسکن مهر بروجرد

به گزارش ساختمان آنلاین:  “عنایت شرفی” افزود: پلمب این آسانسورها به دلیل داشتن نواقص بحرانی و مغایرت با استاندارد صورت گرفته است.

وی اظهار داشت: با توجه به ابلاغ اخطارهای مکرر نسبت به استانداردسازی آسانسورهای نصب شده در ساختمان ها و عدم اقدام در مهلت مقرر، با اخذ نظر مقام قضایی نسبت به پلمب ۱۰ دستگاه آسانسور اقدام شد.

رییس اداره استاندارد بروجرد بیان کرد: به منظور جلوگیری از بروز هرگونه خطرات احتمالی در مسکن مهر بروجرد روند پلمب و ممانعت استفاده از آسانسورهای غیر استاندارد این مجتمع ها تا استاندارد سازی آن ادامه خواهد داشت و در همین راستا تاکنون ۱۳ دستگاه آسانسور مسکن مهر پلمب شده است.

شرفی اضافه کرد: حفظ شرایط ایمنی و عملکرد استاندارد آسانسور منوط به انجام سرویس و نگهداری ماهانه و بازرسی سالانه، به منظور حصول اطمینان از عملکرد مناسب و ایمن آسانسور است.

وی تاکید کرد: اگر سرویس و نگهداری مستمر و بازرسی ادواری سالیانه برای آسانسورها انجام نشود و حادثه ای برای استفاده کنندگان آسانسور اتفاق بیفتد، عواقب ناشی از حوادث بر عهده مدیر یا مالک ساختمان است.

رییس اداره استاندارد بروجرد ادامه داد: از ابتدای سالجاری تاکنون ۲۲۰ مورد گواهی تایید ایمنی و کیفیت آسانسور در این شهرستان صادر شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا