فن آوری های ساختمانیمجله خبری

شهر دانمارکی کولدینگ زیست پذیر می‌شود

به گزارش ساختمان آنلاین:   کولدینگ به زودی ظاهری شبیه شهرهای دریایی به خود خواهد گرفت و به منطقه‌ای پایدار، مجهز به فضاهای مسکونی و خدمات دریایی تبدیل خواهد شد. شهردار متعهد شده است که در آینده نزدیک، کولدینگ را به زیباترین شهر دریایی دانمارک تبدیل خواهد کرد که در سواحل آن، تمام بازدیدکنندگان می‌توانند لحظاتی شیرین را تجربه کنند.

سواحل کولدینگ به زودی از امکانات تفریحی و رفاهی ویژه‌ای نظیر رستوران‌ها و کافه‌های متعدد برخوردار خواهد بود که میز و صندلی‌های آن‌ها به چشم‌اندازهای دریا اشراف کامل خواهد داشت. علاوه بر این، قرار است یک پارک ساحلی جدید، مرکزی برای انجام ورزش‌های آبی، هزار تخت تاشو ساحلی و ۲۹ خانه قایقی برای سکونت مسافران نیز در نزدیکی آب‌های شهر ایجاد شود. شهردار امیدوار است در پایان این اقدامات، گواهینامه سبز را که مبنی بر زیست‌پذیری و پایداری شهری است، برای کولدینگ به ارمغان آورد و هویتی جدید در سراسر جهان به آن ببخشد.

بخش اعظم پروژه جدید در سواحل جنوبی شهر پیاده خواهد شد، با این حال تا کنون از جزئیات مکانی دیگر، سخنی به میان نیامده است. البته در حال حاضر، شهردار کولدینگ منتظر تأیید طرح‌های خود از سوی وزیر محیط زیست دانمارک است با این حال از آغاز فوری پیاده‌سازی آن پس از تأیید نهایی خبر داده است. البته در این بازه زمانی، شهردار اقدامات دیگری را نیز انجام خواهد داد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به گسترش بستر آب، افزایش امکانات رفاهی بندر و ساخت یک ساحل جدید اشاره کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا