مجلس و ارگان هامجله خبری

پیشرفت سریع ساخت واحد‌های شهر پردیس

به گزارش ساختمان آنلاین: مهدی هدایت با اشاره به پیشرفت مناسب پروژه‌های طرح ملی مسکن شهر پردیس ، اظهار کرد: با توجه به روند مناسب احداث واحد‌های این طرح طی پیامکی به متقاضیان اعلام کرده ایم بخش دوم آورده خود را واریز کنند.

وی ادامه داد: قطعاً یکی از دلایل اصلی روند مناسب ساخت واحد‌های طرح ملی مسکن شهر جدید پردیس واریز به موقع آورده اولیه متقاضیان بوده است.

وی افزود: بنابراین در این مرحله نیز از متقاضیان می‌خواهیم در موعد مقرر نسبت به واریز بخش دوم آورده اقدام کنند تا بتوانیم بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته کارها را پیش ببریم.

هدایت یادآور شد: پردیس اولین شهر کشور است که واحد‌های طرح ملی آن به مرحله واریز مرحله دوم رسیده است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس پیش از این با اشاره به این که ساخت واحدهای طرح ملی مسکن پردیس با سرعت مناسبی در حال اجراست، گفته بود: این طرح ابتکاری وزیر راه و شهرسازی یکی از طرح های جامع برای خانه دار کردن اقشار هدف است.

هدایت افزود: با وجود شرایط نامساعد جوی، پروژه های طرح ملی مسکن پردیس طبق برنامه ریزی در حال ساخت است و اکنون به مرحله فونداسیون و اجرای سازه بلوک ها رسیده است.

وی تصریح کرد: با توجه به تاکید وزیر راه و شهرسازی جانمایی پروژه های مذکور با در نظر گرفتن در دسترس بودن زیرساخت های مناسب سکونت، نزدیکی به مرکز شهر برای رفاه متقاضیان انجام شده است.

 شرکت عمران پردیس در پیامکی به شرح زیر از متقاضیان خواسته تا 10 اسفند امسال نسبت به واریز قسط دوم آورده خود اقدام کنند؛

«متقاضی محترم طرح اقدام ملی؛

با عنایت به پیشرفت مطلوب پروژه های اقدام ملی پردیس و با توحه به شیوه نامه اجرایی طرح اقدام ملی, مقتضی است نسبت به واریز بخش دوم آورده خود به مبلغ 400 میلیون ریال حداکثر تا تاریخ 10/12/1399 اقدام نمایید.»

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا