مجلس و ارگان هامجله خبری

بنیاد مسکن ۴۱۵۰ واحد مسکونی برای محرومان استان اصفهان می‌سازد

به گزارش ساختمان آنلاین: عباس رضایی استاندار استان اصفهان گفت: بعد از حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه در استان اصفهان مقرر شد که توسط بنیاد مسکن ۴۱۵۰ واحد برای نیازمندان ساخته شود.

به گفته وی، از این ۴۱۵۰ واحد، تعداد ۱۱۵۰ واحد برای محرومان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی ساخته می‌شود و ۳ هزار واحد دیگر هم برای افرادی که در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند، ساخته خواهد شد.

بنا بر اعلام بنیاد مسکن اصفهان، در ساختمان‌هایی که توسط کمیته امداد و بهزیستی ساخته می‌شود ۴۰ میلیون وام آن را دولت پرداخت می‌کند. همچنین، ۵۰ میلیون تومان وام کم‌بهره و مابقی آن از طریق برنامه‌ و بودجه به کمیته امداد و بهزیستی پرداخت خواهد شد. تاکنون ۲۵۰۰ واحد آن احداث و در حال احداث است که امیدواریم تا پایان تیرماه این ۴۱۵۰ واحد ساخته و تحویل نیازمندان شود.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا