معرفی نرم‌افزار WaterGEMS

از WaterGEMS چه می‌دانید

http://richardmilton.net/what-makes-a-novel-good/?share=linkedin نرم‌افزار WaterGEMS نرم‌افزاری بسیار پرکاربرد در حوزه‌ی طراحی و تحلیل شبکه‌های توزیع آب است. این نرم‌افزار نسخه‌ی پیشرفته‌تر نرم‌افزار WaterCAD و تولید شرکت‌های Haestade و Bentley است. شرکت Haestade با همکاری کمپانی‌های Autodesk، ESRI و Microsoft، منوهای WaterGEMS را بر رابط گرافیکی نرم‌افزارهای AutoCAD، ArcGIS و Excel در دسترس کاربران قرار داده‌است. با این کار دامنه‌ی کارایی‌های WaterGEMS گسترش یافته و بر سایر پلتفرم‎‌ها قابل اجرا خواهدبود.
این نرم‌افزار هم می‌تواند در محیط نرم‌افزارهایی هم‌چون ArcGIS و AutoCAD اجرا شود و هم می‌تواند به‌صورت مجزا عمل کند. WaterGEMS پاسخگوی تمام نیازهای کاربران در زمینه‌ی طراحی شبکه‌های آبرسانی، تحلیل موقعیت‌های بحرانی و هزینه‌های انرژی است. مهندسان عمران در گرایش‌های آب و منابع آب و مهندسان کشاورزی از مخاطبان این نرم‌افزار به شمار می‌آیند. طراحان شبکه‌های آب و فاضلاب و طراحان سیستم‌های آبیاری هم از قابلیت‌های WaterGEMS استفاده می‌کنند.

http://anc6d.org/wp-cron.php?doing_wp_cron=1555577000.1837010383605957031250 ویژگی‌های WaterGEMS

Cheap Phentermine Pills For Sale در فضای این نرم‌افزار کاربر قادر به شبیه‌سازی کیفیت آب است. به‌طوری‌که می‌تواند آلاینده و غلظت آن را در شبکه‌ی توزیع‌کننده مدل‌سازی کند. امکان مدل‌سازی و مدیریت خطوط انتقال آب، ایستگاه پمپاژ و سیستم آبیاری تحت فشار در محیط این نرم‌افزار وجود دارد. محاسبه‌ی پارامترهای هیدرولیکی، طراحی بهینه‌ی شبکه‌ی توزیع و تشخیص نشت آب در شبکه ازجمله قابلیت‌های WaterGEMS است. از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به تحلیل سیستم لوله‌کشی، ساخت مدل‌های هیدرولیکی و مدل‌سازی دقیق پمپ‌های آب اشاره کرد.

نمونه‌ای از اصلاح خط لوله در نرم‌افزار WaterGEMS

Find Cheap Phentermine نمونه‌ای از اصلاح خط لوله در نرم‌افزار WaterGEMS

اگر تحت شرایطی نیاز به ارتقای زیرساخت‌های آبی باشد، امکان نقشه‌کشی مجدد لوله‌کشی‌ها در WaterGEMS به طراحی سیستم سرعت می‌بخشد. این نرم‌افزار به‌خوبی از نرم‌افزار Water Hammer پشتیبانی می‌کند و محاسبات انجام شده در آن را پوشش می‌دهد. WaterGEMS تمام آن‌چه را که در WaterCAD انجام می‌شود در خود دارد. محاسبه و گزارش هزینه‌های اجرایی و مصرف انرژی از قابلیت‌هایی است که WaterCAD از آن‌ها بی‌بهره است. هم‌چنین WaterGEMS با امکان لینک شدن به نرم‌افزار ArcGIS، به محاسبات و نقشه‌خوانی‌های دستی جغرافیایی پایان داده و فرآیند انتقال محاسبات جغرافیایی را سرعت بخشیده است. نتایج حاصل از طراحی و تحلیل در این نرم‌افزار به‌صورت نمودار، جدول، داده‌های متنی و انیمیشن قابل استخراج هستند.

http://enjoystalbans.com/Bounce.html?PG=https://twitter.com/kickscafetwfbtwfbfbtwfbfbfbfbtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtwtw__twtwtw_tw فضاهای کاربری WaterGEMS

این نرم‌افزار در سه حالت کلی در اختیار کاربران قرار دارد. Modeling، AutoCAD و GIS سه حالت کاربری WaterGEMS هستند که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

  • Modeling Mode

Buy Adipex در این حالت که به Stand Alone Mode هم معروف است، نرم‌افزار بدون هیچ افزونه‌ای مورداستفاده قرار می‌گیرد.
در این محیط کاربر با استفاده از ابزارهای طراحی و تحلیل، قادر به شبیه‌سازی مدل موردنظر خود خواهدبود.

  • AutoCAD Mode

در این حالت WaterGEMS و AutoCAD با هم ارتباط برقرار کرده و به‌اصطلاح Match می‌شوند.
مدل‌سازی شبکه‌ها در این حالت بسیار آسان و سریع پیش خواهد رفت.
برای استفاده از این حالت، کاربر باید نسخه‌ی هماهنگ نرم‌افزار AutoCAD را روی سیستم خود داشته باشد.

  • GIS Mode

در این حالت WaterGEMS و ArcGIS با هم ارتباط برقرار کرده و به‌اصطلاح Match می‌شوند.
برای استفاده از این حالت، کاربر باید نسخه‌ی هماهنگ نرم‌افزار ArcGIS را روی سیستم خود داشته باشد.

استفاده از GIS Mode در محیط نرم‌افزار

استفاده از GIS Mode در محیط نرم‌افزار

Best Place To Buy Phentermine Online 2014 سیستم موردنیاز برای نصب WaterGEMS

این نرم‌افزار بر ویندوزهای XP، Vista، ۷، ۸ و ۱۰ قابل‌نصب است. طبق گفته‌ی شرکت سازنده، این نرم‌افزار ممکن است بر ویندوزهای دیگری هم نصب شود اما عملکردش در آن ویندوزها بررسی نشده‌است. WaterGEMS هر دو سیستم‌عامل ۳۲ و ۶۴ بیتی را پشتیبانی می‌کند. برای نصب WaterGEMS به‌عنوان نرم‌افزاری مستقل نیازی به نصب نرم‌افزارهای CAD یا GIS ندارید. اما اگر مایل باشید در پلتفرم این نرم‌افزارها از WaterGEMS استفاده کنید، باید AutoCAD و ArcGIS را در سیستم خود داشته باشید.

5 (100%) 1 امتیاز
دستگاه تیغه تیزکن اینهل مدل BT-SH 90-350

دستگاه تیغه تیزکن اینهل مدل BT-SH 90-350

فروشگاه عرضه کننده
1,078,000 تومان
مینی اره دیسکی اینهل مدل TC-CS 860-2Kit

مینی اره دیسکی اینهل مدل TC-CS 860-2Kit

فروشگاه عرضه کننده
880,000 تومان
اره برقی ای جی پی مدل RS26

اره برقی ای جی پی مدل RS26

فروشگاه عرضه کننده
5,600,000 تومان
اره دیسکی دوو مدل DACS1500

اره دیسکی دوو مدل DACS1500

فروشگاه عرضه کننده
1,155,000 تومان
اره فارسی بر رونیکس مدل ۵۰۲۵

اره فارسی بر رونیکس مدل ۵۰۲۵

فروشگاه عرضه کننده
4,655,000 تومان
اره شیار زن ای جی پی مدل CG150

اره شیار زن ای جی پی مدل CG150

فروشگاه عرضه کننده
19,500,000 تومان
خوشحال میشیم دیدگاه شما رو بدونیم

دیدگاه خود را ثبت کنید