مجله خبریبورس و بازارمجلس و ارگان ها

۴۹ هزار میلیارد تومان برای نهضت ملی مسکن پرداخت شد

سرپرست بانک مسکن از پرداخت ۴۹ همت برای پروژه‌های نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: قرارداد ۲۰۹ هزار واحد این طرح به ارزش ۷۱ همت امضا شده است.

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از تسنیم، علی عسکری با یادآوری این‌که بانک مسکن تامین مالی طرح مسکن مهر را بر عهده داشت و به خوبی در این راستا عمل کرد، افزود: در زمان حاضر 49 هزار میلیارد تومان تا 12 بهمن‌ امسال برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن پرداخت کرده است.

وی تصریح کرد: بانک مسکن تا تاریخ مذکور قرارداد 209 هزار و 308 واحد مسکونی ذیل طرح نهضت ملی مسکن را به مبلغ بیش از 71 هزار میلیارد تومان امضا کرده است که متناسب با پیشرفت واحدهای مسکونی به حساب سازندگان واریز می‌شود.

سرپرست بانک مسکن از افتتاح حساب 800 هزار متقاضی نهضت ملی مسکن خبر داد و با بیان این‌که کار امضای قرارداد این افراد در حال انجام است، افزود: طرح نهضت ملی مسکن متقاضی محور است و از زمانی که متقاضی سهم الشرکه خود را پرداخت کند به پروژه‌ها مرتبط می‌شود. متقاضی از ابتدا می‌داند در کدام پروژه و کدام طبقه صاحب واحد مسکونی خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا