اجتماعی

اجرای بالغ بر 18 هزار تن تراش و روکش آسفالت در سطح منطقه 17

به گزارش ساختمان آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، اجرای طرح خدمت از 30 مهرماه تا 6 آبان ماه در سطح منطقه 17 توسط عوامل اجرایی معاونت های فنی و عمرانی، حمل و نقل و ترافیک و خدمات شهری و محیط زیست انجام شد.
در راستای اجرای طرح خدمت در حوزه عمرانی با اجرای تراش و روکش آسفالت به صورت مکانیزه، نیمه مکانیزه و دستی، بیش از 120 معبر اصلی و فرعی این منطقه نوسازی و مرمت شدند. اجرای این طرح در حوزه های دیگر در همان تاریخ تعیین شده به اتمام رسید و اقدامات قابل قبولی نیز انجام شد، اما با توجه به حجم کار گسترده حوزه عمرانی در بخش آسفالت ریزی، این عملیات همچنان به قوت خود ادامه دارد.
این اقدام به قدری گسترده و قابل توجه بوده که مهدی عباسی رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شواری شهر تهران در بازدیدی که دو هفته پیش از سطح محلات منطقه داشتند، گفته بود: با توجه به حجم و میزان فعالیت های عمرانی و آسفالت ریزی در سطح منطقه، منطقه تبدیل به یک کارگاه عمرانی شده است که جای سپاسگزاری دارد و این نشان دهنده شجاعت شهردار و شما است که آن را دنبال و اجرا کردید.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد آقامیری نایب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در پی بازدیدی که هفته اول اجرای این طرح و شروع عملیات گسترده تراش و روکش آسفالت در سطح منطقه داشتند، در یکی از جلسات شورای شهر گفته بود در حضور میدانی که به صورت محله به محله و کوچه به کوچه داشتیم با مردم و کسبه قدیمی صحبت کردیم و بازخوردهای مثبتی از طرف مردم دریافت کردیم که نشان از رضایتمندی شهروندان ساکن در آن منطقه بود.
گفتنی است از ابتدای اجرای طرح تاکنون، با اجرای بالغ بر 18 هزار تن تراش و روکش آسفالت، سطح محلات منطقه نونوار شده اند.
به این مطلب امتیاز دهید

ساختمان آنلاین

ساختمان آنلاین، جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان است. هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار و رویدادها، ارائه آموزش های تخصصی و مورد نیاز این حوزه و معرفی برترین استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا